Vizuální fetiš
1
/
4
Přehled fotografií
Zavřít
Alexis Christodoulou – Tráva je zelenější na druhé straně, 2019. V Amsterdamu žijící rodák z Kapského Města je jedním z prvních, nejvýraznějších tvůrců vznikajícího fenoménu Dream Space. V mládí začínal na počítačových hrách, až v něm postupně propukla fascinace 3D grafikou a 3D uměním. Posledních dvanáct let tak vytváří série prací na téma imaginativní architektury a futuristických krajin.
|
Zdroj: Archív
Charlotte Taylorová – Neo-Chemosphere (ve spolupráci se Zyva Studio), 2021. „Typická ,if girl‘ – instagramová influencerka z Londýna – přes pět let ji sleduje více než 200 tisíc followerů, celebrita bez odborného vzdělání ve své komunitě,“ říká Adam Štěch. Interiéry zpracovává metodou tzv. retrofuturismu. Projekt Neo-Chemosphere je inspirován losangeleským domem z roku 1960 od amerického architekta Johna Lautnera.
|
Zdroj: Archív
Hannes Lippert – Crystal Collection (ve spolupráci se Studiem Maertens), 2020. Zakladatel berlínského digitálního studia Form & Rausch Hannes Lippert v roce 2011 absolvoval obor kartografie na Technické univerzitě v Drážďanech. Crystal Collection formou digitální interpretace rozvíjí estetiku symbolistního obrazu Ostrov mrtvých švýcarského umělce Arnolda Böcklina.
|
Zdroj: Archív
Hugo Fournier – Sky Journey, 2021. Mladý Pařížan se primárně věnuje kosmickému designu. V projektu Sky Journey (Kosmická cesta) vytvořil své představy o interiérech budoucích vesmírných lodí, na kterých budou cestovat příští generace. Přes své mládí – 25 let – má ve svém portfoliu klienty jako Hermès, Cartier nebo Michelin.
|
Zdroj: Archív
Zavřít