Rozhovory

Zpět na článek

Hejtman Kuba: Pětikoalice vznikla na jediném základu – odstranit Babiše, oligarchu s velmi nešťastnou výbavou

23 komentářů

Avatar - epr3
epr3
Ne, že bych s ním nesouhlasil, Kuba je asi jediný z vysoce postavených politiků ODS, který současný stav dovede pojmenovat a ještě o tom otevřeně mluvit. Zároveň nechce dělat nic dalšího.
Já už jsem ODS vyřadil ze skupiny volitelných někdy na konci devadesátých let a dodnes jsem nenašel žádný pádný důvod, abych o jejich volbě byť jen začal uvažovat. Tahle strana nezadržitelně degeneruje a upadá už jen ve spolek vychcánků, kteří si jdou do politiky vysedět flek, na kterém se napakují.
Dík, nechci.
Pavel Molík
Pan Kuba jaksi opomněl jeden důležitý aspekt Fialovy vlády, jde o její obrovský škůdcovský potenciál, který se vládě Fialy na základě antibabišismu a rektálního alpinismu vůči bruselské věrchušce daří uplatňovat. Díky vládě Fialy a voličům partají z vládní pětikoalice zaznamenala ČR v mezinárodním srovnání doposud nebývalá prvenství a rekordy (nejdražší elektřina pro české spotřebitele, ač je ČR výrobcem a exportérem nejlevnější elektřiny, nejdražší potraviny v nejhorší kvalitě atd.atd.). Vládě Fialy se daří maximalizovat svůj škůdcovský potenciál především svým trváním na principu, že všechny problémy se musí řešit na úrovni EU, což je pro bruselskou věrchušku ta nejlepší možná varianta a naopak pro české občany je ono řešení na úrovni EU tou nejhorší možnou variantou. Dalším symptomatickým znakem chování vlády Fialy je její sociální idiocie resp. absence sociální inteligence a nulová empatie. A kdo nesdílí postoje vlády Fialy, ten je automaticky nálepkován jako proruský aktivista či agent ve službách Kremlu.
Pavel Maleček
@Pavel Molík - no Fialova vláda je spíš pro než proti babišovská. Nejen tím jak to, byť s dobrým úmyslem matlá a patlá, ale i tím jak vzdala slibovanou debabišizaci státní správy - vysocí úředníci, policisté i soudci ... viz nejen Bečva či protizákonně v Babišově zájmu Schillerovou zakleknuté firmy.
Jako by se bála do tohoto pukavce, dál pro Babiše dojícího stát říznout. Nejspíš proto, že by leccos nepěkného i na ní vyhřezlo. O Babišových archivech, mezi něž nejspíš patří i ten Mrázkův nemluvě.
simeklubor
Národ, kterej si většinově myslí a věří tomu, že stát je tu od toho, aby za každého řešil jeho problémy a pomáhal mu žít jeho život, nikdy žádnej štíhlej a efektivní stát mít nemůže a mít nebude. Nikdy. ("Nech si to všeci zapamatujou!" : D )
jdaeng
Volil jsem vládnoucí stranu a pan Kuba dělá hodně pro náš kraj, ale nezapomeňme na dobu, kdy ODS vládla v našem kraji kdysi, a pan Kuba byl pouze loutkou tehdy tak řečeného knížete z Hluboké. Podvodníka, pana Dlouhého. Šedé eminence, která stála za vším, co se tu mohlo vůbec dělat.
Přesto celkem pana Kubu chválím, jak na kraji funguje.
Ale jeho výpady proti vlastní straně a koalici, které je sám součástí.
Kam vlastně směřuje?
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@jdaeng
prostinká odpověď. Do náruče s estébákem. A ty námluvy jsou dlouhodobé a oboustranné. ANO chválilo Kubu už v dobách, kdy vládlo. V koncernovém tisku vždy jeden den vyjde článek dehonestující Fialu a druhý den článek, chválící Kubu. V politice já na náhody nevěřím. Pokud by před volbami v ODS sílil tento proud, já coby volič NAVŽDY ODCHÁZÍM. Pro mě je JAKÁKOLI spolupráce s ANO incest. S Babišem nebo bez Babiše. Koblihová tlupa je pro mě ABSOLUTNĚ nepřijatelná, největší ohrožení demokracie v našich moderních dějinách. Podobnost se SMEREM na Slovensku absolutní. Je to jen marketingový produkt na ochranu zájmů organizovaného zločinu...
Pavel Maleček
No kam Kuba směřuje, to by měl i joudovitý jihočech poznat - ke koalici s Babišem. S nímž ho mnohé spojuje, hlavně mistrné, justicí nepostižitelné dojení z veřejného. No holt Kubovo vyškolení a dodnes řízení knížetem z Hluboké své ovoce nese.
Miloslav Podhola
Hejtman Kuba je nejchytřejší a. nejracionálnější ze všech představitelů ODS, měl být predsedou, aby ODS nabral správný směr.
Co se týče Babiše, mýlí se, ten není v politice pro peníze, ale proto, že ostatní , nyní vládnoucí politici, v politice jsou jen pro vlastní zisky a blahobyt.
Řada z nich je ovládaná touhou po moci.
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@Miloslav Podhola
Pokud by to ODS udělala, je to jejich věc. Ale pak by to bylo už beze mě, coby voliče. Vrátil jsem se jako volič k ODS PODMÍNĚNĚ, odešel jsem přesně kvůli lidem, jako je hejtman Kuba. Já mu neupírám schopnosti ani erudici, ale NEVĚŘÍM mu. Jeho kontakty na podivné lidi (Dlouhý) jsou obecně známy, přesně tohle je ODS z dob devadesátek či z dob Topolánka. Z dob lidí, jako byl třeba Aleš Řebíček. Přesně kvůli těmto lidem já jsem tehdy přestal ODS volit...
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
Vláda vznikla opravdu proto, aby odstranila estébáka, zloděje, podvodníka a lháře z politiky. Tak proč ho neodstranila? Proč třeba nedošlo k tomu, aby se ÚHOS zaměřil na faktický monopol Agrofertu, který vznikl trikem a patrně i korupcí za minulého vedení? Proč nevyházeli z ministerstva financí lidi, co nezákonně zaklekávali na firmy, proč nevyházeli ty, co zametli pod koberec kauzy kuního ksichta (fiktivní reklama, korunové dluhopisy atd.). Proč Blažkovo ministerstvo nebylo schopno 2 roky poskytnout součinnost francouzským orgánům, vyšetřujícím podvod v Provence? Atd. Tyhle otázky si má Kuba klást. A ministerstvo financí a spravedlnosti má ODS. Kuba si je neklade, protože by bez skrupulí šel do koalice s ANO... Takhle jednoduché to je...
Česká politika se nedá dřív do '"normálu" dokud tu bude fungovat ten projekt organizovaného zločinu, který se jmenuje ANO. Až se rozpadne (a bude to v řádu týdnů, co odejde kuní ksicht z politiky), vzniknou tu na té mršině zase dvě tři levicové strany, které budou mít větší či menší koaliční potenciál. ANO ho nemá... Tedy alespoň pro slušné lidi...
Tomislav Klima
To si říkáte demokrat? Pokud máte důkazy, podejte trestní oznámení !
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@Tomislav Klima
)))))) ty by ses mohl živit jako komik. Ta trestní oznámení byla podána!!! A úspěšně zametena pod koberec. Mám podat trestní oznámení na ten koberec? Soudy o nezákonnosti "zaklekávání" ty firmy vyhrály. Problém je, že úředníci, co jsou pod tím podepsaní, tam zůstávají. Vyhodit je musí jejich zaměstnavatel, jejich nadřízení. To skutečně není tak, že já podám nějaké trestní oznámení )))) Někteří lidé mě tou svojí koblihovou oddaností nepřestanou udivovat...
Jan Skok
@Uživatel_5734171
To píše anonym😕
Míla Král
Ano, to je pravda. 5K vznikla proto, aby odstranila Bureše. Ale má hejtman Kuba za současné situace nějaké lepší řešení??
Petr Chládek
Tenhle "Kuba" se svým jihočeským mafiánským backgroundem je jednou z příčin současné mizérie ODS. Pětikolka v mnohém zklamala, ale pořád lepší než vláda demagogů a ignorantů v čele s ukňučeným makakem...
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@Petr Chládek
pětikolka zklamala hlavně v tom, že kuního ksichta neodstranila. Píši to výše. Třeba tím, že neposkytla Francii právní pomoc, což považuji za skandální a přesně proto tam kuní ksicht má své kukaččí vejce Blažka. Stejně tak nechápu, proč se dávno před soud nedostala kauza fiktivní reklamy. To je naprosto triviální kauza, na kterou není třeba žádné komplikované šetření. Důkazní břemeno nese Agrofert, důkazy jsou v účetnictví. Atd. Buď je to neschopnost, nebo má ten šmejd lidi všude. Obojí je děsivé...
Igor Latura
@Uživatel_5734171 jsi fakt hlupák 🤮🤮🤮
Igor Latura
@Uživatel_5734171 za všechno může Babiš, závist je bezedná chytráčku, na co se zmohl ten slepenec? 🤮🤮🤮
Miroslav Michalec
Bohužel má pravdu...
Papanikula
Ukrajinci, kteří by se bez podpory Američanů a Evropy nebyli schopni bránit. A je otázka, nakolik jde o Ukrajinu, anebo hlavně o oslabení Putinova Ruska na úkor Ukrajiny. Zcela nepochybně se Ukrajina stala válečným hřištěm velmocí, kde jsou Ukrajinci bojujícími, ale zároveň bezmocnými, Evropa se***ntem a rozhodčím levičácká americká administrativa
Baboon
Antibabiš jako hlavní volební program, to bylo hodně krátkozraké. A co ty velkohubé předvolební sliby, z nichž nejen, že nebyl splněn ani splněn, ale naopak byly všechny porušeny. Ono dělat z jediného člověka původce všech potíží, to je dost na pováženou.
Dovolím si parafrázovat klasika. "Spousta válek byla vedena pro dvě ženská stehna. Znamená to snad, že ženská stehna jsou nejmocnější na světě?"
Saša Krach
Jo. Kuba chce být zase hejtmanem...Tak přitvrdil. Dokonce na bilboard nedá značku ODS. Ale proč mu to vyčítat. A jeho volební tah,,,,patřím k nim ale jsem váš a štípu vládu kritizuji v rámci....řeknu ale neublížit...😂
Papanikula
@Saša Krach

ODS už neexistuje musitevolit SPOLU takzvané lidovce
A TOP 09