Komentáře

Zpět na článek

Karel Steigerwald: Dejme poslancům hokejové čepice. Lidé je budou mít víc rádi

16 komentářů

Frank51482
Ještěže máme takové osvícence, jako je Kája Steigerwald. Jemu by slušela čepice dvorního blázna s rolničkami.
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
Novinářský nádeníku, ty ani tu čepici nepotřebuješ, jsi jasnej šašek.🤷‍♂️
Pavel Nyklíček
Tak nevím, zda by ten náš Makak tu helmu přetshl cez svá ušiska..🤣?
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
Naše lživá vláda pošuků je schopna prosadit zákon, že volit může pouze ten kdo bude volit vládnoucí koalici.😏
pablo41
Á, levý bek Rasputin.
tempter
@RASPUTIN Nevlamuj se do otevřených dveří, vy už takový zákon máte. Ty jsi to jen nepochopil, volit mohli všichni koho chtěli s jedinou podmínkou. Musel to být putin. Jinak s tvou definicí vaší vlády plně souhlasím.
Richard Šebesta
@tempter Ty obuď se ! Ty asi usínáš a vstáváš se jménem Putin na rtech. Co budeš dělat až ta vojna skončí ? Koho budeš vzpomínat pak ? Ale vlastně ty a tobě podobni v NATO i EU se snaží aby ten konec války tak brzo nebyl, takže jo,ráno a večer, nezapomeň říct Putin !
tempter
@Richard Šebesta Šebíku, je zajímavé, že když někdo haní tvou legitimně a demokraticky zvolenou vládu, jsi úplně připosraně v klidu. Ale když ti sáhne na putina (beztak mu tak říkáš...), tak se můžeš znervit. Prostě typicky barevný český vlastenec. Mmj. jiné, už jsi tomu putinovi volal? Bude mír? Kdy? Už máš podanou přihlášku na příští ročník Miss?
Pavel Nyklíček
@RASPUTIN
Babiš zas tvrdil, že je jediný, kdo se vyzná v nákupů léků na kovid a šel nakupovat....
Stalo nás to desítky miliard a další miliardy za likvidaci.👌
Pak už jen ve sněmovně pomateně vykřikoval, že za kovidu zachránil tisice mrtvých.......
No comment.
Saša Krach
Jak nabrat moudrost...Někdo řekne, moudrost stáří....
Ale nesmíte být zlý dědek.
tempter
@Saša Krach Zvláštní, ale ty mi jako zlý dědek nepřipadáš...
Saša Krach
@tempter Jsem jen malé nic. Prostě Čech.😂
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
@Saša Krach... I zlý dědek může být moudrý
Richard Šebesta
@RASPUTIN To určitě ale to není tempterův případ. On moudrý nebyl a nebude.
tempter
@Richard Šebesta To bude možná i tím, že ještě nejsem dědek.
Pavel Nyklíček
@Saša Krach
Já jednoho zlodědka znám....
Za kovidu zachránil tisice mrtvých....🙄🤣