Hodina dějepichu

Zpět na článek

Přibít genitálie na bránu města a rozlámat náctiletou dívku v kole aneb Jak se vypořádat s kacířstvím

14 komentářů

Hulin No More
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Richard Šebesta
@Hulin No More Zato ty jsi černý až až.
Richard Šebesta
Největší vrazi v dějinách lidstva ! To je katolická církev na čele s papežem. Už dávno měla být ta banda rozpuštěna a zakázaná.
Mirek Ohmálek
@Richard Šebesta ...tak teď zase církev 🫣 předtím to byla Nerudová, komunisti ty jsou tu na denním pořádku, stejně tak vládní koalice, prezident a další a další 🙄
existuje vůbec někdo na tomhle světě o kom byste se někdy vyjádřil pozitivně 🤔
Hulin No More
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Richard Šebesta
@Mirek Ohmálek Já vás možná překvapím. Můj koníček jsou dějiny, myslím hlavně novodobé. Aniž bych chtěl machrovat tak si troufám říct,že události z dějin 20.století plus i další důležité akce v novodobých dějinách znám. Mimochodem novověk začíná právě když Columbus objevil Ameriku 1492.Tudíž to že církev je možno spolu s komunisty považovat za největší zločince je určitě pravda. Soudruzi zde vládli jen ve 20.století církev mnoho staletí a měla neomezenou moc.Čili z hlediska dlouhodobého lze považovat církevníky za větší vrahy na rozdíl od komunistů. Jak jsem psal soudruzi zde smrděli jen ve 20.století ale církev zde smrdí pořád.
Richard Šebesta
@Richard Šebesta Mimochodem. Ač to zní neuvěřitelně je prokazáno,že ty cirkevnické bestie mučily i zvířata zda nejsou nakaženy ďáblem ?
Mirek Ohmálek
@Richard Šebesta to mne nepřekvapuje, já vůbec nezpochybňuji vaší logiku ani argumentaci ale ty věci nejsou tak radikálně negativní jak je tady často prezentujete 🤷🏻‍♂️ církev předvedla v minulosti spoustu zla ale její zakazování a rozpouštění lze těžko vnímat jako seriozně vyjádřený názor k zamyšlení, to asi chápete 😩 já sám nejsem věřící ale to neznamená, že nevidím jak klíčovou hraje víra a církev ve světě pro vlnou většinu lidí roli 🫠 přeci byste nechtěl vnucovat většinové společnosti dobro menšiny 👿
Richard Šebesta
@Mirek Ohmálek No vidím že diskuse s vámi je o ničem zastáváte se vrahů a zločinců což církevníci jistě jsou. Vaši debilní logikou by se neměli zakazovat ani komunisté, že jo ? Ti jsou taky vrahy. Ani jedni neprojevili žádnou sebereflexi. Církev je nadále zkažená stejně jako komouši. Nejvíc se mi libí jak se navzájem vzájemně obviňují ze zločinu,které spáchali a vzájemně se nenávidí.
Richard Šebesta
@Richard Šebesta Jen samotné církevní restituce byly od církve další zločin a prasárná NON PLUS ULTRA. Pochopitelně i od politiků,kteří to schválili.
Avatar - Pärkund Roservaal
Pärkund Roservaal
@Richard Šebesta urážíte ostatní co vyjadřují názory se kterými nesouhlasíte i v tváří v tvář nebo jen urážíte v bezpečí domova za klávesnicí 🫣

Zatím jen vykazujete agresivní vystupování za které by se nestydět ani komunistický předák 🥳 zrovna vám by trocha těch církevních hodnot prospěla
Hulin No More
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Jozef Kolek
@Richard Šebesta dýchať z hlboka!!, vraj to pomáha …
Richard Šebesta
@Jozef Kolek nemtudom slovakom !