Komentáře

Zpět na článek

Jana Bendová: Ať Fiala padne, Alena Schillerová koupila drahé okurky. Motoristé problém s penězi nemají

62 komentářů

Saša Krach
25. června 2024 • 19:06
Ano, jsou drahé a k tomu fnusne...bohužel.
Keltský Šaman
25. června 2024 • 11:41
Kolik stála daňové poplatníky ta fotka s okurkou?
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
24. června 2024 • 20:04
STRANA je zpět a je to světlo v tunelu ze žumpy EU demokracie😎.
Jan Bejšovec
24. června 2024 • 16:46
Motoristé ale leží progresivistům v žaludku To je kvikotu kvůli daru. Ale, že u ostatních stran jsou zloději přímo členy strany o tom se tak často nepíše
Keltský Šaman
25. června 2024 • 10:52
@Jan Bejšovec Dobrá pohádka.
Jan Bejšovec
25. června 2024 • 11:00
@Keltský Šaman Jo ona je kauza Dozimetr pohádka. Tak to jóó
Keltský Šaman
25. června 2024 • 11:59
@Jan Bejšovec Kde o té kauze píšete? Nějak jsem ti nevšiml
Keltský Šaman
20. června 2024 • 21:04
Jen by mě zajímalo kolik stálo líčení p.Schillerové kvůli té jedné okurce. A proč voliče ANO nezajímají zlodějiny Babiše?
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
21. června 2024 • 15:05
@Keltský Šaman ...Jsi opravdu tak prostoduchý posluchač ČT24 nebo jenom normálně hloupatý podporovatel vládnoucí neschopné koalice, nebo obojí ?.. tedy jen se ptám. 😎
Keltský Šaman
21. června 2024 • 17:35
@RASPUTIN Na jakou moji otázku odpovídáš?
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
24. června 2024 • 15:49
@Keltský Šaman ...A ty ?😉
Keltský Šaman
24. června 2024 • 15:55
@RASPUTIN Já nemám problém odpovídat. A co ty? Odpovíš na otázky kolik stálo její líčení? A taky proč to voliče ANO nezajímá?
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
24. června 2024 • 20:03
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
25. června 2024 • 16:24
@Keltský Šaman ..... Opravdu nevím kolik stálo líčení té ženy, podle zkušeností se o takovou informaci zajímají jenom ženy a jim podobná stvoření s jinou sexuální orientací😉
Keltský Šaman
24. června 2024 • 21:38
@RASPUTIN Ne když to platíš ze svých daní, pardon, ty je neplatíš socko, já vím.
Keltský Šaman
25. června 2024 • 16:34
@RASPUTIN No vidíš, ale otravovat mě, to jsi měl času až dost, to sis mohl něco zjistit sám.
Frank51482
21. června 2024 • 18:14
@Keltský Šaman A proč voliče pětidemolice nazajímá vyšetřování kauzy Dozimetr, kde je už 5 mrtvých svědků? A to nemluvím o kampeličce, kde ODS a Fianlenko prali chechtáky. A její šéf je už také po smrti. Prý sebevražda. Tak kolik bude ještě mrtvol?
Keltský Šaman
21. června 2024 • 20:07
@Frank51482 A co tím vyřešíme když se o to budeme zajímat. Máme na to Policii a justici aby to vyřešila. Mimochodem Praha podá TS v kauze Dozimetr. Asi to opozici uniklo.
Miloš Bárta
23. června 2024 • 18:15
@Frank51482 Doufám že už brzo Frank51482
Keltský Šaman
25. června 2024 • 10:56
pánové nesledujete TV že jste mimo realitu?
František Souček
19. června 2024 • 19:38
Jen by mě zajímaló kolik stálo líčení p.Schillerové kvůli té jedné okurce.
bella.
20. června 2024 • 11:12
@František Souček
Hele, neměla by vás snad víc zajímat okurka a cena? Nebo má přijít Fiala a vylíčit vám kolik vás stála jeho cesta do Němec , aby vám ukázal Nutellu ( kterou určitě, tak jako kyselou okurku snídáte dnes a denně).
Schillerová má recht a líčidla, která má nakoupená vydrží dlouho, takže je možná nakoupila v době, než nastoupil pan učitel češtiny a dějáku , tedy žádný ekonom a Pekarová ( taky žádný lumen) a začali nám hospodařit směrem vše Ukrajincům !!!!!!!!!!
----------------------------------------------------------------------
Keltský Šaman
20. června 2024 • 21:00
@bella. Hele a proč ne to líčení? Okurku si koupím sám, ale kolik stojí kampaň to mě zajímá VÍC
bella.
20. června 2024 • 21:44
@Keltský Šaman
Hele - tphle není kampaň, nýbrž informace ( a tu někteří neustále musí mít), že pan Fiala kecá a ceny vůbec, ale vůbec neklesly!!!
----------------------------------------------------
Keltský Šaman
21. června 2024 • 20:08
@bella. Nejsem jako vy, já trpím kvůli lidem jako vy.
Miloš Bárta
23. června 2024 • 18:24
@bella. A vás napadlo zamyslet se nad tím, kde tak mohla koupit okurky za takovou cenu? V mém okolí tolik nestály ani na vrcholu inflace. Ája to napsala, tak je to fakt. A to je právě problém váš a vám podobným. Nejste schopni se zamyslet. Jen tupě věříte.
bella.
24. června 2024 • 22:44
@Miloš Bárta
Já a mně podobní m y s l í !
A protože myslí, vědí, že kdyby si to Ája vymyslela a) ve vlastních řadách by to slízla, b) kdyby se provalilo, že kecá , ukamenovali by ji ti, jako Vy.
Já, protože myslím se zajímám, proč učitel Fiala lezl do vlády, když neumí jako humanista vůbec logicky myslet a proč totéž Rakušan.
Myslící jedinec , jedinec s zachovaným kritickým myšlením by řekl, že základním předpokladem pro přijetí funkce je že dotyčný dokáže svými schopnostmi zhodnotit zda na funkci má, nebo ne. Pokud časem zjisrí, že nemá, není to omluva. Pan Fiala se uvelebil v křesle a nejen premiérském, jak vypadá škola, kde byl a jak si udělali byznys i ze školy a jak Fialův synek studium nezvládá a má uznané " odborné práce " Batmann nebo tak něco, tak to je přesně to, co lidé jako Vy nevnímají a věří, že Nutella je nezbytná potrava , bez který se neobejdeme a zalitá sluncem a kečupem!
Za to co tady on stihl neschopen zmařit má být souzen!
-----------------------------------------------------
Saša Krach
19. června 2024 • 16:18
Jo...okurky paní Bendová. Tak ty se používají na vaření...pokud vaříte.
A za ty prachy ...😠😠😠😱😛😭😭 A odkud pochází, možná určitě z Činy. 😂
Frank51482
21. června 2024 • 18:16
@Saša Krach Jsem si jist, že osoba typu Bendové vařit neumí.
Richard Šebesta
19. června 2024 • 10:52
Že tato vláda dělá skoro všechno špatně potvrdily nejen tyto eurounijní volby byť jen částečně při účasti 36 % voličů
ale i fakta. Skoro žádný resort není s vládou tedy s její politikou spokojen. Tak např.justice nejen její pracovníci jako zapisovatele i čekatele a další ale co je mnohem horší i bachaři ,kteří začínají opouštět své pozice. Přičemž podle oficielních zpráv chybí už nyní ve vězenství 10 % bachařů. Spokojeni nejsou zemědělci, pracovníci ve zdravotnictví ve školství no prostě kde se člověk podívá. Novotný co by takový hulvátský exot který se neumí chovat je pro ODS sice problém ale určitě ne nejdůležitější. Sám premiér Fiala nebo ministryně Černochová i další jsou určitě větší problém. Apropos agent Bureš to je taky takový druhý Novotný v dresu ANO a navíc na rozdíl od Novotného on je předseda toho spolku ANO .Bureš je hulvát srovnatelný s Novotným . Mluví jako dlaždič a kdo např.viděl pondělní pořad Reportéři tak tam opět Bureš perlil co by totální hovado. Na normální a slušnou otázku redaktorky , místo odpovědi řekl aby se šla vyšetřit do blázince. Prostě K A T A S T R O F A !!! Jen bych dodal, je mi blujno velebnosti s té naší vrchnosti !
tempter
19. června 2024 • 11:53
@Richard Šebesta A kdy jsi naposled zažil i něco pěkného, šebíku?
Saša Krach
19. června 2024 • 12:06
@tempter Pokud čte tebe....😛
tempter
19. června 2024 • 14:00
@Saša Krach Machu, Machu. Přesto, že se snažíš svou hrubou neznalost češtiny maskovat vrstvou rádoby vtipně kupených hrubek, teček a nově i čárek, mám obavy, že jsi na tom ještě hůř. Ty neznáš ani správný význam slov, "pokud" opravdu neznamená "když"... Že ty jsi seděl se šebíkem v lavici? Taky ses z postupu do 6. třídy tak radoval?
Miroslav Rys
19. června 2024 • 13:27
@tempter Když mu po třech letech učitelka řekla: "Tak, Šebesta, konečně můžeš do 6. třídy!" 😀😀
Saša Krach
19. června 2024 • 14:38
@tempter Co mně stačí....znát tebe.... opět tempter na zadku a chytil se krasoslova...😂😂😂
A od někud se vynořil Rys...😂 A zakousl se do mršiny,,,Byla plná krasoslova....brzy to vyblil. Zdravim okurkáče...😂😂😠😠
tempter
19. června 2024 • 14:43
@Saša Krach No Alexandře, koukám, že čeština nebude asi ten hlavní problém... Laik máš ode mne, by ses na tom světě cítil alespoň o trošku líp
Saša Krach
19. června 2024 • 16:10
@tempter Musíš trochu přidat když nevíš kudy kam,, začneš urážet...😂😂😂😂 Babička vždy říkala...pokud má někdo v hlavě nadělano z pusy jde mu smrad....😂......😱a to je snad poprvé co jsem tě napadl...tak že omluva ....já to nedělám. 😁😁😁😁
tempter
19. června 2024 • 17:39
@Saša Krach Tvá babička musela být moc sofistikovaná žena. Vnoučkovo jablko se moc nezakutálelo
bella.
20. června 2024 • 11:17
@Richard Šebesta ¨
--------------------------
Šebesto dost !

Nikdy Babiš tak, jak ubohý blb z Řeporyj nemluvil.Jestliže ODS omlouvá tohle a má ho nadále v řadách, je to strana, kterou nelze volit.Kdyby byl řeporyjský Novotný v ANO, už byste Milion chvilek , umělci a VY lítali po Václaváku a řvali!

Každému co jeho jest, ale tohle Babišovi nepřišijete, anebo jste už senilní a kognitivní schopnosti vám ubývají ?
----------------------------------------------------------------------
Keltský Šaman
21. června 2024 • 20:16
@bella. Co to píšeš za hlouposti. Babiš je mistr mezi zloději a lháři, Novotný na něho vůbec nemá!
bella.
20. června 2024 • 21:51
@Richard Šebesta

Šebesto,
kolik stála okurka za Babiše a kolik myslíš by cpal do Ukrajinců nikoli tak šíleně, jako Česko za Fialy a za kolik myslíš by vyjednával za plyn a ektro za energetické krize ?
Ty nadáváš jako ten z Řeporyj, přičemž ale nadávání podsouváš Babišovi!
-----------------------------------------------------------------------------------------
Keltský Šaman
21. června 2024 • 20:10
@bella. Co si berete do úst Ukrajince? Jste drzá když si dovolíte urážet trpící národ! Z vás chce se mě zvracet! Jestli jsem chtěl volit opozici tak určo ne Babiše. Děkuji, vaše drzost mě vrátila zpět mezi normální lidi.
bella.
24. června 2024 • 23:27
@Keltský Šaman
Tak dost!
Ještě jednou mi řekni, že jsou to chudinky !!! Já si nenasazuji masku, jak mnozí a říkám věci bez bázně! . Nemám nic společného s touto rozdávačnou vládou a nemám a neměla jsem , tak jak před tím nikdo v Česku vztahy s Ukrajinou. Nikdy jme kamarádi nebyli , my Češi s nimi.
Tento národ budu litovat, až se dozvím, že po víc, jak 30 leté svobodě od Sovětů se jako národ zvedli obrodili se , studují, pracují, dělají výzkum, staví silnice, budují nemocnice, lákají mozky z ciziny,kdž svých mají málo, potírají alkoholismus, tvrdě dohlíží na registraci HIV , TBC , očkují se ,dodržují evropskou hygienu, chrání a i jinak pečují o svých 40 000000 obyvatel a obrovskou zásobu nerostného bohatství ....
Budu ten národ litovat, když se dozvím, že toto vše jim RUS zničil.
Jenže já vidím jen statisíce nedokončeného základního vzdělání, ště-tky , teplákovou kulturu a zabraná sídliště a čím dál větší drzost .
Ocením, když se budou houfně stěhovat domů tam, kde na 80 % obrovského území nepadl jediný výstřel a oni asi omylem, ihned jak to šlo zdrhnout obsadili velká města Evropy . V Kyjevě se vystavěly domky se zahrádkami pro seniory, otevřely se tam 2 porodnické kliniky, díky nám a koukám, že Kyjev funguje a přesto ho je půlka v Praze!!! Jediný chudák je Zelenskyj. Couvnout nemůže a vlastní se na něj vybodli!
A další chudák je šaman.
Budu je litovat, až nebudou řvát, že berou málo.Za stejnou práci by na UA by brali ještě míň a hlavně, se svým vzděláním, tj. stěží základka, ani e vyučení jako neurochirurg mzdu mít nebudou.Tak ať neřvou! V Polsku mají dávky jen na
3 měsíce a jdi pracovat. Česko je opak kapitalismu , i bez práce tady koláč dostanou.
Kritické myšlení je znak inteligence vyšší, což některým šamanům chybí.
Keltský Šaman
25. června 2024 • 10:58
@bella. Jak člověk musí být hloupý, aby uvěřil propagandě Ruska? Díky za důkaz že stačí málo.
Saša Krach
19. června 2024 • 09:44
V ekonomické situaci se dle oficiálních žebříčků OECD v rámci EU propadáme.
To už není stagnace ....to je propad proti roku 2020 2022..
Okurky jsou brkotina.Dobré pro Rysa a další janky...😂😂😂
Na druhou stranu z 1000kc.
Lidem zbylo 650kč.....Tedy ti důležití lidé si včas přidali.😝😂😂🐓😂😂
Co by Česku pomohlo. Absolutní restar­t...­.okam­žitý­...od metaře po vládu. Jinak zmar. Ostatní státy EU na tom tak špatně nejsou .vzestup....Tedy většina ..🥵😱
Zdravim
bella.
20. června 2024 • 11:23
@Saša Krach
Pomohlo by, kdyby od počátku postupoval nemohoucí Fiala, jako Ppoláci.
Ukrajinci podpora 3 měsíce, pak nic.Pracovat, nebo holt odejít.Díky tomu tady máme Ukrajinců z Polska mraky a to nechtějte vědět, kolik z nich sem zdrhlo na vysoké školy přes Polsko , protože tam museli předložit důkaz o studiu, tady jim stačilo čestné prohlášení.
Přísáhám, že jsemm s nimi mluvila a je jich tady desítky tisíc, kdy vzorek z nich mi říkal, : velmi výhodné Česko a status studenta budeme čerpat do 26 roku života.
------------------------------------------------------------------
Keltský Šaman
24. června 2024 • 15:58
@bella. Čtete to někdy po sobě, děkuji! Když už píšete nesmysli tak češtinu neprzněte.
bella.
24. června 2024 • 23:35
@Saša Krach
Sašo Krachu!
Česklo je na tom mizerně, ale Francie se potápí od r. 2015 a teď je hluboko v propadu, Německo taky a nespacily je ani obrovské půjčky z našeho všech unijních států společného měšce půjčky.Ty mají splatit do 30 let.
Chci to vidět.Dřív tam budou mít občanskou válku !
No hlavně, že bude v Bruselu ekonomka z leknutí Danuše, tam jim tam všem vysvětli jak to dát vš do rychtyku
Keltský Šaman
19. června 2024 • 09:09
To je komedie co tu předvádí ANO
bella.
20. června 2024 • 11:25
@Keltský Šaman
no a co bys řekl o 5-ti hrůze ?
------------------------------------
Keltský Šaman
20. června 2024 • 21:02
@bella. My si netykáme a a proč zamlčujete zlodějiny Babiše?
bella.
20. června 2024 • 21:55
@Keltský Šaman
Ano , my si netykáme, ale něktří svým rozumem vypadají, že nesjou dospělí a pubertě já tykám.
Čapí hnízdo řešil soud a myslím nechali toho.
Další zlodějiny neznám.
Aby bylo jasno ! Akcie za 1 kč atd tady připravilo živnou půdu ODS , jsou to jejich zákony pro svoje živnostníky.Jenže nějak se jim to vymklo, přesto zákony zůstaly.Osobně nechápu tu zrůdnost ODS zrušit EET pokladny.
Jaké zlodějiny máš TY na mysli?
-----------------------------------------------
Keltský Šaman
21. června 2024 • 17:39
@bella. Nevím koho jste v životě potkala, ale já když potkám někoho, kdo mě hned tyká, tak rozumu moc nepobral, tudíž je asi jasné, co si o vás myslím. Ty vše urážky budu přehlížet jako váš výkřit, tedy názor. Stejně jako když bučí kráva.
Miroslav Rys
19. června 2024 • 08:03
Příště neotevírám poránu Reflex. Tahle oteklá fuchtle dobrému ránu nepřidá 😤
Georg Waldman
19. června 2024 • 10:33
@Miroslav Rys Tahle brněnská fena, nejen štěká, ale i kouše. Vzteklina není vyloučená.
bella.
20. června 2024 • 11:33
xxxxx
Georg Waldman
20. června 2024 • 12:05
@bella. Ve svých jednasedmdesáti letech jsem něco viděl a zažil. Jako OSVČ jsem na vlastní kůži poznal nenávist estébáka Babiše a jeho věrné čubičky Schilerové. Zřejmě patříš mezi ty, co si nechali do hlavy nablít rozumy těchto pseudolidumilů.
bella.
20. června 2024 • 11:40
@Georg Waldman
Naše zdravotní ti očkování proi vzteklině dopřeje.Jeď na Ukrajinu, tam očkováí nemají otestuj svou chrabrost.Díky Fialovi máme ceny absrudní a díky Fialovi nadále živíme Ukrajinu, kdy zběhové a jejich neustále těhotné uz dávek živíme, né že ne!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!
A tak nestavíme byty pro lidi, neoptavujeme silnice, nemodernizujeme výzkum a nemocnice a tak na ošetření čekáme měsíce díky cca 1 mil. nových pacientů z Východu, co ji ještě pracpovně ani nehrábli, ale už mají termíny na rehabilitace, na léčbu HIV ( v ohromném ukrajinském množství ) , na TBC a na neurologii ( prochlastané periferní nervy).ATD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Takže tobě a dalším podobným opravdu neděkujeme a nejlíp je vás poslat osídlit Ukrajinu , protože svým postojem souhlasíte a tam pomalu nikd nezbyde, když UA osidluje nás.
-----------------------------------------
Keltský Šaman
21. června 2024 • 20:17
@bella. Už ti dokonale hrabe trolle
bella.
20. června 2024 • 11:46
@Miroslav Rys
-------------------
Mirečku ,
¨nech Schillerovou na pokoji, otevírat Reflex ale nemusíš, stejně stojí v tom pojetí vládního plátku za houby !
Ale věz !
-------
Ty bys měl hlavně a zejména stát na tom, že jsi občan ČR a že za poslední 2 roky odteklo z tvého, mého, našeho hospodářství na Ukrajinu desítky miliard ( zatím údajně 74 jen na Ukrajince zde , kolik na zbrojní pomoc nevíme ) a mělo by ti jít o to, aby i ty okurky byly na úrovni doby, než Fiala nezvládl energetickou krizi, kdy prodáváme pod cenou elektřinu Němcům, ti nám hází přes plot Ukrajince, co tam lezou přes nás a ještě nám s Fancií diktují další nálož arabskou.
Obecně: vždy se má občan zajímat, proč jeho životní level stát nechrání !
Ceny neklesli, jak trapně Fiala vyprávěl a Německo a Francie se hroutí.
ANO 2011 až tak do zadku Bruselu neleze a pokud umíš řeči, najdi si, jak Babiš stíral Macrona za dluhy, do kterých nás navezl v EU všechny spolu s Merklovou.
Je to o vzdělání, hochu.
Tedy nech Schilerovou, ať to tady aspoň někdo rychtuje!
Keltský Šaman
21. června 2024 • 20:20
@bella. Fiala právě že zvládl energetickou krizi, stejně jako COVID,. Hráblo ti, chápu
Saša Krach
19. června 2024 • 07:10
Tak že, komu pral dnes triko Reflex..Stranám které na život u nás mají menší vliv...než vládní strany. Tak že,,,,dle pořekadla ,,,,padni komu padni. Vše v pořádku. 😂😂😂😂😂😛