Komentáře
Zpět na článek
Ruská hybridní válka a čínská hedvábná stezka. Studená válka nikdy neskončila, jen vypadá jinak
15 komentářů
tempter
4
Všem "diskutérům" níže. Mne by jen zajímalo, kdo z vás je předseda, jestli ten nejtupější nebo ten nejvychcanější kolaborant z vás?
Přejít do diskuze
PEtr Tobes
@tempter to je sranda ten sebesta je opravdu nejen momentalne zaostalej, no kazdemu holt neni dano, ale on to tady dokazuje stale a dokola )
tempter
@Richard Šebesta Reagovat musel předseda, takže je to ten nejtupější z vás, myslel jsem si to, šebíku.
Richard Šebesta
Dnes jsem slyšel velmi rozumný názor od Jaromíra Novotného člověka který mimo jiné připravoval v roce 1998 a 1999 náš vstup do NATO. Dnes po 25 létech se dívá na svět trochu jinak a západu vyčítá jednu zásadní věc a sice že západ dopustil svou špatnou politikou spojení Ruska a Číny a jejich sílící spolupráci. Podle něho měly hlavní západní země aspoň jednu z těchto zemí získat na svou stranu nebo minimálně vytvořit si s nimi přijatelné vztahy a nikoli zcela nepřátelské. Není a za nedlouhou dobu to bude realita že nikoli západ ale země BRICS budou určujícím hráčem na naší planetě ať se to západu libí nebo ne.
Frantisek Najman
Jenže principy hybridní války začal jako první používat Západ po celám světě, tak se nedivte, příklady táhnou!
Saša Krach
Studená válka skončila ústní dohodou podáním ruky....A kdo to celé podělal......
😝
😝
Bořivoj Zelený
Hybridní válku, kterou nám autor popisuje přesně sedí na Anglosasy, kteří tyto praktiky používali napříč světem v násobně větší míře.
našinec
Po roce 1989 a rozpadu Varšavské smlouvy hledal Západ nepřítele, aby mohl odůvodnit existenci NATO. Nakonec se vrátil k osvědčenému nepříteli - RF.