Rozhovory

Zpět na článek

Ministr zahraničí Jan Lipavský: Každá válka končí diplomaticky. Ukrajina nesmí přijít o suverenitu

21 komentářů

Keltský Šaman
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
Samozřejmě medvídku, Ukrajina nemůže přijít o něco co nemá a nikdy neměla. 😑
Jozef Kolek
už prišla , či to komu páči alebo nie
Frantisek Najman
Ten Lipavský, nemá co Ukrajině diktovat, ta se sama musí rozhodnout!
giorgio287
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Keltský Šaman
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - epr3
epr3
@Keltský Šaman Ten byl dobrej 😁😁😁
Keltský Šaman
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Frank51482
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Avatar - epr3
epr3
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Avatar - epr3
epr3
Ne, že Rusko se jednání neúčastnilo, ono nebylo vůbec pozváno. Jestliže chci bombasticky jednat o míru a nepozvu zúčastněnou stranu, tak se nejedná o summit, ale o šaškárnu.
Nezúčastnilo se mnoho jiných, pozvaných zemí, nebo svou účast odbyly přítomností nějakého tajemníka, další závěrečnou deklaraci nepodepsaly.
Velikášská šaškárna nepřinesla žádný posun, jenom nás všechny stála další peníze a zajistila další pokračování války, které budeme dál platit.
Avatar - Lior Chaos
Lior Chaos
@epr3
Velmi výstižně napsáno.
Ratlíka Lipánka zase pustili aby si štěknul.
lug70
@epr3 ten slavný summit ve Švýcarsku vůbec o míru nebyl, ani náznakem. Kolektivní západ se tam snažil zapojit do války proti Rusku další státy. Naštěstí ty státy poslaly KoZa do prd.... Celozápadní propaganda se sice snaží navodit u lidí dojem, že většina světa stojí proti Rusku, ale realita je úplně jiná. Většina států světa moc dobře ví, co je kyjevský režim zač i jaké je skutečné pozadí té války a kdo je v právu.
Richard Šebesta
@lug70 Vy všichni co zde píšete , píšete pravdu. Vidím to naprosto stejně .Je to tak. Já dodám že západ chce vytvořit iluzi,že se jako jedná o míru a má zájem na konci války. Současná situace na bojišti je patová a jediná šance jak jednat o mírů je jít na kompromis pochopitelně musí to udělat obě strany Rusko i Ukrajina. Západní země nechtějí brát realitu a ve skutečnosti chtějí pokračovat ve válce za každou cenu a doufají že časem možná Ukrajinci Rusy vytlačí. Časový horizont nemají žádný, takže válčit se tímto stylem může dlouhé měsíce či roky.
Avatar - epr3
epr3
@Richard Šebesta Myslím, že čas pokračovat ve válce se krátí z jednoho důležitého důvodu. Ukrajina na to válčení nemá lidi a ti co zbývají, nemají žádný motiv jít nasazovat život za prohnilý, svinský, zkorumpovaný stát, který i kdyby vyhrál, vděku se od něj nedočkají. Nemůže pokračovat ani kdyby ji Západ zahrnul zbraněmi až po krk, nebude je mít kdo obsluhovat.
Kdo má zatím všechny ruce a nohy a je v branném věku, z Ukrajiny zdrhá.
Richard Šebesta
@Richard Šebesta Pro epr 3. Ano to je pravda to je další aspekt, který Lipavský a celý západ nechce akceptovat. Ukrajinci tedy aspoň značná část z nich už nechce dál bojovat a umírat.
Keltský Šaman
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Keltský Šaman
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - epr3
epr3
@Keltský Šaman Být tebou šamane, neváhám a pořádně se naleju ayahuaskou, aby se mi v jasných barvách vyjevilo, jak to se vznikem války na Ukrajině bylo, a kdo je ve skutečnosti vrahem. Obě strany si nemají moc co vyčítat, ale ještě jsem nezaznamenal, že by rusáci bombardovali kazetovou municí písečnou pláž plnou civilů. To dělají jenom ti Zelenského správňáci.
Keltský Šaman
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - epr3
epr3
@Keltský Šaman To, co považuješ, díky svému životem nevyškolenému pohledu, za můj vysmažený mozek, je ve skutečnosti životní zkušenost, která díky tomu, že jsem prožil téměř 30 let v totalitě, mě naučila důležitým dovednostem o kterých jsem si myslel, že je už mohu zapomenout, ale ony se dnes bohužel zase hodí.
Je tím umění čtení mezi řádky a dovednost jít informacím naproti a umět si je najít v jiných, než mainstreamových zdrojích.
To dnešní generaci zjevně chybí a proto je dnešní vládní věrchuškou hodně lacině manipulována a zneužívána. Salámovou metodou jsme vtahováni do války, která není naše a nic nám do ní není. Až dostaneš povolávací rozkaz, tak se nediv.