Online přenos

Zpět na článek

Česko - Portugalsko 1:2. Smolné góly rozhodly o prohře nároďáku. Glosovali jsme živě bitvu v Lipsku

7 komentářů

simeklubor
20. června 2024 • 02:09
O prohře nároďáku rozhodl ostudný herní projev, na kterém jeden pěkný gól jenom těžko mohl něco změnit. Ale kdo v této zemi nepřistál letos po desítkách letech pobytu na Marsu, tak snad ani nic jiného nemohl čekat. Česko je hokejová země, nikoli fotbalová.
qazwsx
19. června 2024 • 16:22
Z autora slávista jenom stříká. Staněk si dá vlastňáka, protože neumí míč chytit, také neumí rozehrát, takže kope dlouhé míče Portugalscům. Nepochopitelně nominovaný pravák Douděra zvyklý z Edenu se válet do konce zápasu byl překvapen, že to sudího nezajímalo. Jenom toho Coufala už ani autor nebyl schopen omlouvat, to dřevo zavinilo oba góly.
Pavel Maleček
19. června 2024 • 11:44
Nerozhodly smolné góly, ale podělanost českých "borců". V čemž významnou roli sehrál trenér Hašek neschopný proti tomuto rozhodně zakročit. Když jim přehnaným betonováním tuhle podělanost do hlav sám nacpal.

Hrát s tím co umí a aspoň trochu sebevědomě, tak Portugalce i s tím jejich nagelovaným bohem porazili.
Avatar - našinec}
našinec
19. června 2024 • 13:00
@Pavel Maleček Na ME v Řecku vyhrálo Řecko ME právě tímto stylem jen s tím rozdílem, že se řečtí fotbalisté neustále válili po zemi.
Avatar - našinec}
našinec
19. června 2024 • 11:43
Češi se dvakrát trefili do branky. Jednou do portugalské, jednou do své. ....Jinak, přesně tento průběh jsem očekával a hodně mne v jednu chvíli zaskočilo, když to vypadalo, že Portugalci by mohli dát gól jako první.
PEtr Tobes
19. června 2024 • 08:29
tak to nebylo dobre, no necekal jsem nic a dal nic necekam...
giorgio287
19. června 2024 • 07:31
První poločas ostudný antifotbal, druhý poločas jakž takž. Jestli budou takto pokračovat, skončí poslední. Zaslouženě.