Online přenos

Zpět na článek

Česko - Portugalsko 1:2. Smolné góly rozhodly o prohře nároďáku. Glosovali jsme živě bitvu v Lipsku

7 komentářů

simeklubor
20. června 2024 • 02:09
O prohře nároďáku rozhodl ostudný herní projev, na kterém jeden pěkný gól jenom těžko mohl něco změnit. Ale kdo v této zemi nepřistál letos po desítkách letech pobytu na Marsu, tak snad ani nic jiného nemohl čekat. Česko je hokejová země, nikoli fotbalová.
qazwsx
19. června 2024 • 16:22
Z autora slávista jenom stříká. Staněk si dá vlastňáka, protože neumí míč chytit, také neumí rozehrát, takže kope dlouhé míče Portugalscům. Nepochopitelně nominovaný pravák Douděra zvyklý z Edenu se válet do konce zápasu byl překvapen, že to sudího nezajímalo. Jenom toho Coufala už ani autor nebyl schopen omlouvat, to dřevo zavinilo oba góly.
Avatar - našinec}
našinec
19. června 2024 • 13:00
@Pavel Maleček Na ME v Řecku vyhrálo Řecko ME právě tímto stylem jen s tím rozdílem, že se řečtí fotbalisté neustále válili po zemi.
Pavel Maleček
19. června 2024 • 11:44
Nerozhodly smolné góly, ale podělanost českých "borců". V čemž významnou roli sehrál trenér Hašek neschopný proti tomuto rozhodně zakročit. Když jim přehnaným betonováním tuhle podělanost do hlav sám nacpal.

Hrát s tím co umí a aspoň trochu sebevědomě, tak Portugalce i s tím jejich nagelovaným bohem porazili.
Avatar - našinec}
našinec
19. června 2024 • 11:43
Češi se dvakrát trefili do branky. Jednou do portugalské, jednou do své. ....Jinak, přesně tento průběh jsem očekával a hodně mne v jednu chvíli zaskočilo, když to vypadalo, že Portugalci by mohli dát gól jako první.
PEtr Tobes
19. června 2024 • 08:29
tak to nebylo dobre, no necekal jsem nic a dal nic necekam...
giorgio287
19. června 2024 • 07:31
První poločas ostudný antifotbal, druhý poločas jakž takž. Jestli budou takto pokračovat, skončí poslední. Zaslouženě.