Zprávy

Zpět na článek

Kauza Pitomio: Ústavní soud odmítl stížnost Okamury, karikatura politikova jména není zakázána

14 komentářů

Pavel Nyklíček
Klaun zůstane klaunem....
Za stamiliony od státu to bude rád dělat dál v opozici, kde nic neriskuje a kecy vydělávají...
Jak hluboký poklesek naše politika prožívá vidíme v přímém přenosu.
A děláme si to sami a nikam to nevede.
Tyto nedemokratická uskupení - hnutí vznikají do 3 dnů a vůdce má vždy pravdu. Smutné.
Jan Bejšovec
Já spíš používám označení "Okamžoura".
reproman
Posměšné přezdívky má kdejaký politik. Ale jen Okamura se kvůli tomu soudí jak Vondráčková.
Avatar - Pärkund Roservaal
Pärkund Roservaal
Nejspíš dobře ví, že se nejedná o karikaturu 😝
Avatar - našinec
našinec
Bartkovskyj, Sezemskyj, Křetinskyj, Fialenko, Blbek, Pitomio, ...
Miroslav Rys
@našinec No, kravinec, je vidět, že máš za ušima. Ani nechci pátrat, co 😀😀
Avatar - našinec
našinec
@Miroslav Krys* Koukám, že Hráběta si změnil nick. Nebo to je další?
Pepa Zahrádka
@našinec Anonym "Našinec" se projevil jako žák nižšího stupně ZŠ. To jsou všichni příznivci Pitomia jako Vy, nebo je Vás více, ale jen Vy vládnete psaným slovem?
Avatar - našinec
našinec
@Pepa Zahrádka Že by se jeden z mnou jmenovaných ozval?
Pepa Zahrádka
@našinec Anonyme, jste navíc paranoik? Nebo jen předpokládáte, že se ostatní chovají jako Vy?
Pavel Nyklíček
@našinec
Bambuliš, Bláboliš, Estebák, Bureš, Chcimír, Práskač a Důchodce co zachránil tisíce mrtvých...
jerryx
Naprosto souhlasím, Tomio směšný je a to i touto žalobou. Ale stejně směšný je i nový progresivní majitel Reflexu a jím dosazený snaživý šéfredaktor Bartkovský. Bývalý Reflex, který použil slova Pitomio, si ještě dělal legraci ze všech, ten současný má povoleno zesměšňovat jen ty, co nám kazí zelenogenderové světlé zítřky kritikou . Samozřejmě neoprávněnou, když máme nejschopnějšího premiéra všech dob a na Hradě skvělého vzdělance a filosofa.
Machala Petr
@jerryx: tak nám to taky chvíli přejte. Své podvodníky, tuneláře a vůdce sekt jste tam měli dost dlouho a příště si je určitě zase zvolíte. Je vás na hranici bídy víc a víc, tak se nebojte. Pak už začnou ty jistoty. Jen pozor, aby ti velcí líííííídři, co tolik myslí na lidi, to zase všechno nerozkradli jen pro sebe, jako to dělali 40 a potom dalších 30 let.
jerryx
@Machala Petr Dost dlouho? Říkám to pořád, kdyby tu nebyli v devadesátkách Klaus, Havel, ale i další, kdyby tu vládli Fiala s Rakušanem a na Hradě seděl Pavel, byli bychom na úrovni Kosova. Ano v devadesátkách se tu tunelovalo, ale taky reformovalo. Mimochodem já jsem bohatý a dokonce patřím k vrstvě , kterou si tato vláda hýčká. Takže pro mě Babišovi Důchodci za životní jistoty a Okamurovi vlastenečtí kverulanti nemají nic, co bych potřeboval. Takže absolutně nevěřím Fialovi ,protože by mě měl zastupovat a on to nedělá. Každý nechce jen přidat a jít do důchodu. Někdo by měl zase rád ten pokus o objektivitu a snahu o něco dobrého z devadesátek. To, že se Fiala bojí i Pavla Novotného nebo šílených zelených a genderových fanatiků, neznamená, že se budu bát taky. Já žádnou funkci nechci.