Divoký kačer

Zpět na článek

Vládní zmocněnec zrušil na Slovensku covid. Zemřelí budou vráceni rodinám a zapojí se do společnosti

20 komentářů

Uživatel_5542819
Iba hlúpe trepanie bulvárneho plátku, spoliehajúceho sa na to, že si nikto neprečíta o čo v skutočnosti ide ...
Avatar - ES02
ES02
@Uživatel_5542819 tak nám to pověz
Jakub Procházka
@Uživatel_5542819 Naopak. Spoleha na to, ze si to hodne lidi precte, a to se stane. A pak mozna naivne spoleha na to, ze ta satira nekomu muze otevrit oci, co vam tam vladne za dementy. A tam uz to bude slabsi. Protoze lidska blbost je bezbreha. Pulka trotlu vubec nepozna, ze jde o satiru a ta druha bude totalne zmatena, protoze je taky presvedcena, ze pandemie covidu nebyla.
Miroslav Kašpar
To by těm zemřelým snad súdruh zmocněnec neudělal, ne? A nebo jo???
Uživatel_5542819
@Miroslav Kašpar Súdruha a súdružku máte na Hradčanoch !
Miroslav Kašpar
@Uživatel_5542819 a které Hradčany myslíš, když se jedná o čistě slovenský piknik? 😎
Jozef Kolek
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Avatar - ES02
ES02
Jen abychom tu slovenskou parodii na stát tu za dva roky neměli taky
Jozef Kolek
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Filip Zavřel
@Jozef Kolek Jo, díky. Já mám ,,amica" a banderovce v jedný kleci a když to nich píchám naostřeným klacíkem, tak krásně zpívají. A v prádelně mám Židozednáře, který na můj příkaz zabíjí idioty, pomocí chemtrails, za ptačí zob. Ale koukám, že to nějak fláká. Snad vás moje diakritika příliš nerozrušuje.
sammartin
@Jozef Kolek
Nech žije váš súdruh ale v ruSSácku co nejdál od nás, kolaborant...
Bob Novak
@Jozef Kolek Ty máš v té palici pěkně vymatláno...
Ladislav Čižmár
@Jozef Kolek , takto ponižiť vodcu, mena sa pišu s veľkym začiatočnym pismenom, alebo si chcel poukazať na jeho malosť? Chlape do školy trebalo chodiť učiť sa a nie za rohom fajčiť alebo sa na aktovke sankovať.
Uživatel_5584439
@ES02 někdy mi přijde, že ji tu občas už máme
Avatar - Ladislav Sedlák
Ladislav Sedlák
Nevím, nerozumím, byl jsem 3 x očkován, mám hodně nemoci a myslím si, že díky tomu jsem přežil. Myslím, že nikdo za nás nedokáže být objektivní.
Jozef Kolek
@Ladislav Sedlák cha cha cha
Avatar - Ladislav Sedlák
Ladislav Sedlák
No jste první, ale neměl by jste se zde zesměšňovat.
Filip Zavřel
@Ladislav Sedlák Hustý. Nevím, nerozumím, přesto tvrdím, ale schovám to za ,,myslím" k tomu přidám, že když neumím být objektivní já, tak to nedokáže nikdo a prezentuji to jako věcný názor. Co takhle zjistit, porozumět a ve vašem případě i tak mlčet? Třeba si zachovat důstojnost?
Saša Krach
Zajímavé starosti.😂😂😂😂U nás se nic neděje...akorát možná doktoři zruší pacienty...A díky komu....😂😂😂😂 kačer....
Jan Provaznik
@Saša Krach přesně, pan autor by si měl uvědomit, že nemůže psát o Slovensku, dokud se u nás, v České republice, něco děje. Taková drzost! 😂