Divoký kačer

Zpět na článek

Vládní zmocněnec zrušil na Slovensku covid. Zemřelí budou vráceni rodinám a zapojí se do společnosti

20 komentářů

Avatar - ES02
ES02
Jen abychom tu slovenskou parodii na stát tu za dva roky neměli taky
Filip Zavřel
@Jozef Kolek Jo, díky. Já mám ,,amica" a banderovce v jedný kleci a když to nich píchám naostřeným klacíkem, tak krásně zpívají. A v prádelně mám Židozednáře, který na můj příkaz zabíjí idioty, pomocí chemtrails, za ptačí zob. Ale koukám, že to nějak fláká. Snad vás moje diakritika příliš nerozrušuje.
Miroslav Kašpar
To by těm zemřelým snad súdruh zmocněnec neudělal, ne? A nebo jo???
Avatar - Ladislav Sedlák
Ladislav Sedlák
Nevím, nerozumím, byl jsem 3 x očkován, mám hodně nemoci a myslím si, že díky tomu jsem přežil. Myslím, že nikdo za nás nedokáže být objektivní.
Avatar - Ladislav Sedlák
Ladislav Sedlák
No jste první, ale neměl by jste se zde zesměšňovat.
Miroslav Kašpar
@Uživatel_5542819 a které Hradčany myslíš, když se jedná o čistě slovenský piknik? 😎
sammartin
@Jozef Kolek
Nech žije váš súdruh ale v ruSSácku co nejdál od nás, kolaborant...
Jan Provaznik
@Saša Krach přesně, pan autor by si měl uvědomit, že nemůže psát o Slovensku, dokud se u nás, v České republice, něco děje. Taková drzost! 😂
Jakub Procházka
@Uživatel_5542819 Naopak. Spoleha na to, ze si to hodne lidi precte, a to se stane. A pak mozna naivne spoleha na to, ze ta satira nekomu muze otevrit oci, co vam tam vladne za dementy. A tam uz to bude slabsi. Protoze lidska blbost je bezbreha. Pulka trotlu vubec nepozna, ze jde o satiru a ta druha bude totalne zmatena, protoze je taky presvedcena, ze pandemie covidu nebyla.
Bob Novak
@Jozef Kolek Ty máš v té palici pěkně vymatláno...
Uživatel_5584439
@ES02 někdy mi přijde, že ji tu občas už máme
Ladislav Čižmár
@Jozef Kolek , takto ponižiť vodcu, mena sa pišu s veľkym začiatočnym pismenom, alebo si chcel poukazať na jeho malosť? Chlape do školy trebalo chodiť učiť sa a nie za rohom fajčiť alebo sa na aktovke sankovať.
Avatar - ES02
ES02
@Uživatel_5542819 tak nám to pověz
Uživatel_5542819
@Miroslav Kašpar Súdruha a súdružku máte na Hradčanoch !
Uživatel_5542819
Iba hlúpe trepanie bulvárneho plátku, spoliehajúceho sa na to, že si nikto neprečíta o čo v skutočnosti ide ...
Filip Zavřel
@Ladislav Sedlák Hustý. Nevím, nerozumím, přesto tvrdím, ale schovám to za ,,myslím" k tomu přidám, že když neumím být objektivní já, tak to nedokáže nikdo a prezentuji to jako věcný názor. Co takhle zjistit, porozumět a ve vašem případě i tak mlčet? Třeba si zachovat důstojnost?
Jozef Kolek
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Jozef Kolek
@Ladislav Sedlák cha cha cha
Jozef Kolek
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Saša Krach
Zajímavé starosti.😂😂😂😂U nás se nic neděje...akorát možná doktoři zruší pacienty...A díky komu....😂😂😂😂 kačer....