Komentáře

Zpět na článek

Vladimír Mertlík: Rusko by mělo proměnit životy obyvatel Západu v noční můru. A dělá snad něco jiného?

34 komentářů

Miroslav Rys
21. června 2024 • 20:57
@bella. Malheureusement, je n'ai pas A2, vraiment. Ale už jsem pochopil úsloví "stojí to za starou belu" 😀😀 V Rusku se jedná pouze o švajneraj a lži, ono by ti v nějaké ruské děrevni zmehlo, tahala bys pluh po poli a neměla bys čas na pomatené bludy 😀
Uživatel_5561904
22. června 2024 • 21:00
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
tempter
22. června 2024 • 17:39
@bella. No, protože ty jsi to samé, sorry jako.
Miroslav Rys
21. června 2024 • 20:06
@bella. Ty nejsi žádné vzdělání, tudíž nepoužívej slovo "logika". Vůbec se tě netýká. A hlavně se nesnaž používat angličtinu. What the fuck does "night maire" mean?? Visokà škola zivota, absolfentka Božena Tupá 😀😀
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
26. června 2024 • 20:49
@Uživatel_5710271 ...To přeci není nadávka, ale korektní pojmenování určitého druhu lidí mezi které zřejmě patříš, tak se za to nestyď.😉
bella.
22. června 2024 • 19:03
@RASPUTIN
Byla bych ráda, aby tady homosexuálům nikdo nenadával.A zapomněl jste , že existují i lesby!
Ale nevím , proč by gayové a lesbičky měli ohrožovali váš život a životní úroveň!
Ti pracují, dokonce mají pevné dlouhé svazky ( né, že ne! ) a povětšinou jsou, nevím proč , ale je tomu tak vzdělaní.
Když vidím našeho Fialu jeví se mi taky jako gay a nebyl by první po Klausovi ve vládě! Nehodnotím sex orientaci ale naděláno v hlavě! ! !
....­....­....­....­....­....­....­....­....
Pavel Nyklíček
22. června 2024 • 11:03
Už moje babička říkávala :
Pes, který štěká, nekouše.
Válka nám otevírá oči. Jsme zparchantělí a pokud nám začne vyhrožovat kupříkladu Pyta, měli bychom samozřejmě zbystřit.
Evropa je ve svých postupech ve všem co dělá brzdou a tu brzdu Pyta nemá.
To je výhoda diktátora.
Svým způsobem pokud Babiš, Orbán, Fico a další podobné tipy by měli jednoho dne vládnou společně rukou diktátora, bylo by rozhodování rychlejší.....
Potud dobrá, svoboda by skončila a žilo by se levněji a chuději s vrchním Pytou nad námi....
Volby naznačují, že nám diktát vyhovoval a svobodu nepotřebujeme....
Volíme estebáky, komunisty a teď i motoristy s nacistickým sklony....Bože, ty to vidíš. Jen tak dál. Pyta gratuluje.
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
22. června 2024 • 07:46
"Západu" proměňuje život v nekončící noční můru spolek buzen a války chtivých politiků EU v Bruselu, ne nějaká válka Ukrajiny proti Rusku nebo genocida palestinského národa ze stran Izraele, nebo zločinné vývozy demokracie ze strany USA do třetích států.😎
Frank51482
21. června 2024 • 22:33
@Miroslav Rys Já jsem zase nepochopil, proč rys má název ostrovid, když vy jste slepý jako patrona.
Miroslav Gregorovič
21. června 2024 • 21:23
@bella. Článek není chytrý ani k věci, navíc Rusové jsou ulhaný národ, který kloudně nic nevymyslel maximálně něco ukradli z RVHP.
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
21. června 2024 • 20:22
Naše vláda už dva vlaky objednala.😉
Richard Šebesta
28. června 2024 • 10:02
@Pavel Nyklíček Ano těmi komunisty myslíte jistě agenta Bureše,presidenta Pávka a soudružku Konečnou.Mimochodem ještě k té Konečné. Zdálo se že ona a ta její banda už navždy zmizí v historii Jenže co se nestalo ? Díky této neschopné vládě se komouší zmátořili v eurovolbách a to že se opět dostanou do sněmovny je bohužel reálné.
Myslím,že dnes by se těžko našel v republice někdo kdo by si na jejich neúspěch vsadil, pokud by vsadil značnou sumu mohl by skončit na mizině !
Mr MRD
28. června 2024 • 04:58
Autor by měl vyhledat Chocholouška, nebo alespoň nevynalezat kolo.
Registrace a schvalování léků trvá roky.
A v tom vykradenem vtipu je samozřejmě správně Leningrad!
Pavel Nyklíček
22. června 2024 • 21:16
Češi jsou hlavně naočkovaný....👌
Avatar - našinec}
našinec
22. června 2024 • 21:08
@Uživatel_5561904 A ty jsi co? ISSR nebo USSA příznivec?! Vy modří komouši máte v hlavě pěkně vymeteno!
Avatar - našinec}
našinec
22. června 2024 • 21:06
@bella. Jsem na tom podobně. Většina žen je bi nebo jsou lesby a nevidím logický důvod, proč by se obdobné chování mělo u mužů odsuzovat, i když esteticky se mi to nelíbí.
Pavel Nyklíček
22. června 2024 • 21:01
@bella.
Pyta je používané v ruském světě pro jeho absolutního vládce.
Proč mu tak říkají netuším, ale je to jejich prezentace.
bella.
22. června 2024 • 19:08
@Frank51482
Rys si to plete s kapkami do očí
-----------------
bella.
22. června 2024 • 12:38
@Miroslav Gregorovič
No hlavně ukradli Američanům prvenství ve vesmíru a díky tomu, jak pak US šturmovaly tam v raketoplánu atd. zahynulo víc astronautů, než jsi stačil vůbec sledovat!!!!
Výkum léků je tak drahý, jako zbrojení, což ti potvrdí farmaceutické firmy. Co ukradli Rusové a co ukradli USA na světě by bylo na studia, ale fakt je, že obroda Německa, Francie atd. byla na základě US pomoci a doteď je tam s nimi spolupráce.
Ostatně tak si to Západ na Jaltě po válce vyjednal.
-------------------------------------------------------------------------
P.S. Česko po 1989 je vydřené ze své svobody a natahalo sem za Havla víc negativ ze Západu, než kladu. Negativa vidíme ve válejících se migrantech, kteří jim Američany vybudovanou kvalitu žití po válce setsakra sundali dolů!!!!
bella.
22. června 2024 • 12:32
@Peter Hosek
Díky, ale spíš je to " noční můra" , což je víc, než jen nahodilý težký sen.
A on mě Rys opravil v gramatice, protože jsem to namastila nějak foneticky a už je z toho věda, ale hlavně Rys odvedl pozornost od obsahu článku, k němuž marně hledám jeho (Rysův ) nějaký kvalitní komentář!
....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....
bella.
22. června 2024 • 12:27
@Frank51482
Hm, díky, ale člověk si aspoň uleví.Jak je vůbec možné, že Češi jsou tak ...navedený
bella.
22. června 2024 • 12:25
@Pavel Nyklíček
Já nevím co výrazem PYTA myslíte.
giorgio287
22. června 2024 • 11:29
Naše životy obracejí v noční můrou imbecilové typu Fiala, kteří sankcemi a ekoterorismem zdražují nesmyslně život nám všem.

Až je bude Mydlář trestat na hrdle, bude rvačka o vstupenky...
Pavel Nyklíček
22. června 2024 • 11:04
@RASPUTIN
Co navrhuješ?
Richard Šebesta
22. června 2024 • 08:58
@Frank51482 Vtipné !
Richard Šebesta
22. června 2024 • 08:55
@RASPUTIN Ty už nepij ! Alkohol ti leze na mozek !
Uživatel_5710271
22. června 2024 • 08:40
@RASPUTIN proč mi nadavate, že jsem buzna? A proč si myslíte, že chci válku?
A je váš život noční můrou?
A co na to Jan Tleskač?
Peter Hosek
21. června 2024 • 23:56
@Miroslav Rys Bella chtel rict nightmare = tezky sen ......
Frank51482
21. června 2024 • 22:35
@bella. Kašlete na Mertlíka, on je už tak naprogramovaný.
bella.
21. června 2024 • 21:25
@Miroslav Rys
Ryse, když pluh, tak pluh.Vem ho a vyraž, jako posila, ale bacha, velí tam Rus!
--------------------------------------
Aktuálně je na palubě orbitální stanice 66. dlouhodobá posádka, čítající sedm osob. Velitelem ISS je ruský kosmonaut Anton Škaplerov, ironií osudu Rus původně ukrajinské národnosti, narozený v Sevastopolu. Posádku tvoří čtyři Američané (tři muži a jedna žena), dva Rusové a německý astronaut ve službách ESA.
---------------------- ---------------------------------------------------
bella.
21. června 2024 • 21:20
@Miroslav Rys
Hm, Rysova škola života , praxe z široké daleké Rusi s pluhem!
Na A2 ne ?
Že by , jak naši poloruskopoločesko mluvící Ukrajinci, všichni na B2 česky dal Rys B2 anglicky ?
bella.
21. června 2024 • 20:44
A pane Martlíku!Aby bylo jasno !
Co to plácáte o tom, že samozřejmě lék není v lékárnách atd. ???

Monoklonální preparát BCD-180 má název Seniprutug.
Do lékáren bude uveden pod názvem Tribuvia.

A kdo zná cestu nápad-výzkum-klinické studie - cena ví, že je nutno někam lék zařadit a v Rusku právě probíhá jednání prosadit přípravek jako nezbytný pro život a tím regulovat státem jeho cenu!
Jistě si vybavíte, jak po 1989 se zde registrovaly léky ze Západu, které se sem valily proudem , aby Západ urval trh a to dokonale udělal! Ceny tehdy určovalo Ministerstvo financí s Min.zdravot. za účasti firem.
Byly jsme pro ně banánová republika, farmaceuti , lékárníci měli až 1000 násobné marže ! Toto se dělo pod vládou ODS a Havla ( ten měl výjimky pro svůj lék)..Jediný Rath do toho šel čelem a po letech jeho snažení se marže snížily někde až na čtvrtinu původní částky. Léky se nám tedy zlevnily.-
Takže teď v Rusku jedná o proces protlačit regulaci ceny toho léku, aby na něj lidi finančně dosáhli.

--------------------------------------------------------
Zde shora sdělené platí i pro Miroslava Ryse , jemuž ani jeho vzdělání " škola života " + English na level A 2 toto nepomůže pochopit.
bella.
21. června 2024 • 20:24
@Miroslav Rys
Tak hele, nightmare je to poslední co bys měl sledovat a že jsem to chtěla opravit, leč jaksi se to zde zaseklo, včetně mého celého opraveného komentu a vyšel jen ten v pracovní verzi.
Jinak Mirečku, překlepy, anebo něco napsané foneticky, nebo i blbě v přemíře různých jazyků není problém problém je, že ses k úspěchu Rusů a jakési nesovnalosti pana Mertlíka nevyjádřil.Takže hodnoť svoje IQ , nemáš na mě!

---------------------------------------------------
bella.
21. června 2024 • 19:36
Nechápu proč název článku je nad údajně nově vynalezeným přípravkem Rusů na Bechtěrevovu nemoc.

Pan Mertlík není orientován v neurologii, ortopedii a věděckém výzkumu biologické léčby, ale jestli někdo má echt Bechtěreva, pak je to Fiala!!!
Skloněn v tuposti své před Bruselem by možná mohl do klinické studie, ale nábor byl uzavřen.Ať to zkusí v EMA, jistě mu vyjdou vstříc.

A jinak - obyvatelé Západu mají night maire ze svých " spoluobčanů", kterým dovolili je obsadit a kteří je tam místo práce a užitku likvidují a hodlají v tom pokračovat a Rakušan nám zajistil jejich příval k nám , kdy na to si ráda počkám!!!

Pane Mertlíku, já potřebuji články chytré a k věci.Jsem logik, nejsem humanitní vzdělání jako vy, nebo Fiala a Rakušan.To se hned pozná ---
Systému ( pakliže je ) v Reflexu nerozumím.
------------------------------- ------------------