Blondýna v Arábii

Zpět na článek

Neviditelné plavky pro ženy aneb Jak správně nakupovat na čínském e-shopu

6 komentářů

Pepina18
je videt , ze tam pani fakt nena­kupo­vala,­...po­kud platite kartou tak eura neresite a kde je psano ze jsou karcinogenni nevim, ale jsou kvalitni a to rozhodne a dobre padnouci mam 4 plavky a vsechnc podle jejich tabulek a rozmerech. meri totiz vyrobek jako takovy ....takze nechapu proc by nesedely. a objednat jich padesat? hmmm
IvoCZ
No... Článek o ničem. Leda tak o plýtvání... To moc o gramotnosti autora nesvědčí.
Uživatel_5776693
Nejsem rozhodně žádný fanatický ekolog který si koupí místo pořádného auta některou z těch elektrických 3,14-čovin, nebo se přiváže na mořské dno aby zachránil rybu co žije v 10 km hloubce a kterou nikdo neuvidí, na druhou stranu dost mi vadí takovéto plýtvání. Na výrobu těch zbytečných a nekvalitních hadrů, na jejich přepravu přes půl zeměkoule po moři a po zemi, a pak jejich ekologickou likvidaci.
Teda, pokud je pravda co v článku který šlo zestručnit na 10 řádků píšete, chováte se k přírodnímu prostředí celkem dost ošklivě...
Jan Horak
O čem to je ten článek..???
Spytar
Solařová, podle tëch stupidních kravin, co plodíte do kámošovského Reflustu, jste, promiňte mi ten upřímný názor, blbá jak bedna kitu.!! 🤠
Uživatel_5274314
@Spytar Vážený pane Spytare: dekuji za Vás názor. Rada bych Vás pozvala na kafe, abyste mě mohl dat nějaké rady, jak nebýt blba jako bedna kitu. Napište sem těším se na setkání, Blanka