Blondýna v Arábii

Zpět na článek

Neviditelné plavky pro ženy aneb Jak správně nakupovat na čínském e-shopu

6 komentářů

Uživatel_5274314
@Spytar Vážený pane Spytare: dekuji za Vás názor. Rada bych Vás pozvala na kafe, abyste mě mohl dat nějaké rady, jak nebýt blba jako bedna kitu. Napište sem těším se na setkání, Blanka
Pepina18
je videt , ze tam pani fakt nena­kupo­vala,­...po­kud platite kartou tak eura neresite a kde je psano ze jsou karcinogenni nevim, ale jsou kvalitni a to rozhodne a dobre padnouci mam 4 plavky a vsechnc podle jejich tabulek a rozmerech. meri totiz vyrobek jako takovy ....takze nechapu proc by nesedely. a objednat jich padesat? hmmm
IvoCZ
No... Článek o ničem. Leda tak o plýtvání... To moc o gramotnosti autora nesvědčí.
Uživatel_5776693
Nejsem rozhodně žádný fanatický ekolog který si koupí místo pořádného auta některou z těch elektrických 3,14-čovin, nebo se přiváže na mořské dno aby zachránil rybu co žije v 10 km hloubce a kterou nikdo neuvidí, na druhou stranu dost mi vadí takovéto plýtvání. Na výrobu těch zbytečných a nekvalitních hadrů, na jejich přepravu přes půl zeměkoule po moři a po zemi, a pak jejich ekologickou likvidaci.
Teda, pokud je pravda co v článku který šlo zestručnit na 10 řádků píšete, chováte se k přírodnímu prostředí celkem dost ošklivě...
Jan Horak
O čem to je ten článek..???
Spytar
Solařová, podle tëch stupidních kravin, co plodíte do kámošovského Reflustu, jste, promiňte mi ten upřímný názor, blbá jak bedna kitu.!! 🤠