Komentáře

Zpět na článek

Jana Bendová: Babiš není proruský, je mušketýr. Konečná balí kufry, vzpomene si na Miladu Horákovou?

39 komentářů

bella.
Bendová!
Douč se dějepis a jestli ses zasekla jen v minulém století a nemáš na to přijmout století další, zůstaň tam.KSČM je jiná strana , zato vaše ODS a TOP nějak chátrá a dinosaurů tam měla mraky, co nám to tady rozdali, rozkradli, odklonili.

Nekvalitní jedince žurnalistika nepotřebuje !A nekvalitní jsou všichni blbci, kteří vytahují " mantru "Horákovou.Jenže, tak jak jste hloupá, tak nechápete, že Horáková je pro mě a další dávno ! To dávno ! Sedět na tomhle kufru a vybalovat ji , když nevíte co zplichtit do Reflexu je fakt tupost.
Váš soukmenovwec z ODS Topolánek, nechal vysokým vyznamenání ocenit Mašíny, kterým, když jim šlo o kejhách podřízli nevinného a zdrhli!

Vzpomene si Sašánek Vondra na oběti Mašínů ?
Hele - dejte lidem pokoj.


Jo a : "Žurnalistika není výběrem těch nejlepších ze společnosti !!!!
Žurnalistika v době Fialové je tak zrůdná , jak byla ta v době RUDÉ, kteroužto dobu ale věčně kritizujete, zatímco první lezete do zadku! ..
Takže madam, dnes už je kvalitní a nezmagořený článek roven žurnalistice investigativní !A na tu nemáte!
¨--------------------------------------------------
Asi nepochopíte, že ANO 2011 s Babišem se nezaprodali a jak se zdá splní normálním lidem to, proč je volili .Zametou s migrací v nové své EU frakci.Doufám zametou i s tou ukrajinskou !!!
Miroslav Gregorovič
@bella. Analfabet, jen se divím kdo vám napsal ten příspěvek, měli by vás za něj zavřít ruský zradče.
bella.
@Miroslav Gregorovič
Nevím, jaký zrádce?
Zrádci jsou Ukrajinci, kteří Zelenskému utekli .To jsou zrdáci.
Já nejsem s Ukrajinou nijak spojená, než násilím Fialou.
A co se týče novodobé KSČM ?
Asi nejsi Gregoroviči vůbec v obraze dnešní Evropy!
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
Milena Horáková nebyla zavražděna, ale odsouzena za přiznanou spolupráci s nepřítelem. Můžeme diskutovat o výši trestu, ne o vině, vina byla. Já osobně považuji trest smrti v daném případě za velmi nepřiměřený a poplatný tehdejší situaci ve světě, kdy za podobné činy se popravovalo např. i v USA.
Důrazně je však nutné upozornit, že současná KSČM nemá s tehdejším světem nic společného a je zde novou nadějí pro většinovou část slušných lidí Česka, což samozřejmě současným válečným dezolátům vadí..😎
Pavel Nyklíček
@RASPUTIN
Komunismus je ideolologie,.jako každá jiná.
Specielně tato ideologie byla zneužita a s ní přišly i popravy.
Milada volila smrt za pravdu.
Vražda to zcela jistě byla, jelikož nic neprovedla.
Současná komunistická strana má zcela jiné směřování, jen má z minulosti velmi špatnou reputaci.
Ve sněmovně ji ale už neuvidíme. Český lid neodpouští.
Miroslav Gregorovič
@RASPUTIN další proruský stváč. Aspoň budou mít seznam grazlů, které budou moct zavřít.
Miloslav Podhola
Autorka článku,jako všichni,kteří píší do Reflexu, jistě "miluje" Babiše a dává to nepokrytě na jevo.
Spíše by se měla zajímat o katastrofální politiku pětikoalice,která Česko vede do ekonomické záhuby a při tom se usmívají jak měsíci na hnůj !
Saša Krach
Milady de Winter škodila a škodila...ovšem byla krásná...
Ovšem nepsala na Reflex ale kardinálovi...jak se časem ukázalo vše marnost.😂😂😂
Saša Krach
A co dál paní Bendová...😂😂😂😂
tempter
@Saša Krach Napiš až po poledním klidu Alexandře, teď je na další pokyny příliš brzy, tak dlouho informaci neudržíš
Saša Krach
@tempter Jo mám ocásek.Rikam mu Tempter.., když zlobí je to vocas.😂😂😂😂
tempter
@Saša Krach Jsem poctěn! Pojmenovat po mně to poslední vlákno, které tě spojuje s mládím, tedy dobou, kdy snad i ty jsi byl normální... Nedostává se mi slov, snad jen, děkuji Alexandře, děkuji Sašo.
Avatar - našinec
našinec
Jen pro připomenutí - v době soudu s Horákovou mimo KSČ vládla i jedna ze stran SPOLU.

Na ministerstvu spravedlnosti, i když pod silnou kontrolou KSČ, ČSL v tomto ministerstvu zajišťovala některé pozice a měla vliv na justici.
Avatar - Pärkund Roservaal
Pärkund Roservaal
Je to fuk kolik takových článků ještě vyjde 🥳 ten člověk bude vyznávat cokoliv co mu přinese osobní prospěch a ty jeho ovce ho budou olizovat jedno co bude páchat 🤙 ANO není ani politická strana ani hnutí, to je náboženství 😇
tempter
@Pärkund Roservaal ANO je spíše než náboženství dobrý obchod s blbými lidmi.
Richard Šebesta
@tempter Ty jsi taky blbý i když ANO nevolíš. Takže opět píšeš lži a bludy.
tempter
@Richard Šebesta S tebou je ale dneska legrace. Dík, Šebo!
Avatar - Pärkund Roservaal
Pärkund Roservaal
@Richard Šebesta pár urážek denně a hned je ten život veselejší 😜😝😎
Pavel Nyklíček
@Pärkund Roservaal
Naprostý souhlas.
Vždy nechápu, že studovaný člověk, jako Schilerová či Havlíček atd se necítí hloupě, když něco začínají rozjíždět, dají si práci, média to zaznamenají a několik hodin poté se vrátí poslanec Babiš z Tiktoku a vše je jinak.
U Babiše opravdu nikdo neví nic. Babiš je člověk chaotický a nemá žádné směřování v politickém dění, jelikož je zůstane obchodník a politikem nikdy nebyl.
On ostatné do politiky ani nechtěl. Nyní už nemůže z politiky ven a věk se hlásí....bude to mít chlapec ještě velmi těžké. Cítím, že už hlava nefunguje.
bella.
@Pavel Nyklíček
Nyklíčku!
Ty máš dost !
------------------
Pavel Nyklíček
@bella.
Naopak. Mám málo. Jako Babiš. Ten má taky málo a potřebuje víc.
Saša Krach
No....a co dál . Pí. Bendová.😂😂😂
tempter
@Saša Krach Ted tě čeká oběd a pak popolední klid v postýlce. Jedno vzrůšo za druhým... Dohlídni prosím na Šebu, včera po obědě zlobil!
Saša Krach
@tempter Hlavně se nepo.er jako včera ..😂😂😂😂
tempter
@Saša Krach / Pleteš si mne se Šebíkem, ale to je v tvém stavu pochopitelné
Richard Šebesta
Stalinistka Konečná je ZLO a v EU nemá co dělat ! To že opět uspěla nejen ona ale i ten její ansambl stačilo tak to je především " zásluha " současné vlády. Jeden můj známy to komentoval lakonicky. Volil jsem nyní do europarlamentu seskupení stačilo a ještě dodal, nikdy by mne nenapadlo že 35 let po listopadu budu volit komunisty ! Současná vláda dělá jak v domácí tak zahraniční politice takové kroky že nakonec komunistům pomůže zpět do sněmovny ve volbách příští rok. Bureš v posledních sněmovních volbách se svým ANO komunisty odrovnal a poslal je mimo parlament když jim vyluxoval podstatnou část voličů a současná vláda jim zase pomůže zpět. A tak tu žijeme.
tempter
@Richard Šebesta Buď jsi závistivá sv.ně bez špetky zdravého rozumu a komouše volíš nebo jsi demokrat a komouše ze zásady nikdy volit nemůžeš. Všechno ostatní kolem jsou jenom kecy.
Richard Šebesta
@tempter Pokaždé mi dáváš za pravdu. Žádný argument jen nadávky. V hlavě nasráno večer i ráno ! Toť soudruh temter. Primitiv s černobilým viděním světa.
tempter
@Richard Šebesta Jako kovaný kryptokomouš jsi nemohl odpovědět jinak. Chápu a dík. Ps: Nebuď tak sebestředný, to prasátko nebylo konkrétně na tebe, ale na všechny komouše
bella.
@Richard Šebesta
Šebesto!
Jaká stalinistka!?
Bóže, Vy máte taky dost !
Mně je úúúplně jedno, že je za KSČM, protože je chtrá a pojmenovává věci jasně.Nablbé ODS se Vám rozpadá a vítá migranty.Na ty doplácíme dnes a denně!
Pro mě za mě!Když si myslíte, že je doba stalinismu, máte to v lavě tak pomatené, že možná ani volit Vás nenechají pro omezenou příčetnost.
--------------------------------------------------
A mimochodem! Babiš tady po 1989 nebyl a nerozdával náš majetek Západu!
Babiš ne, byl to Havel a spol.v jehož rodině byl i hajlující strejda! Dokonce hajloval i malý Havel, ale ta fotka zmizela! A byl to i Sašenka Vondra a spol. co fest rozdávali a odkláněli a ten patří do Bruselu ? !

--------------------------------------------------
Takže , copak s tímhle teď uděláte?
Miroslav Gregorovič
@bella. Jste super lhář, už se těším jak vás zavřou. To budete kňučet , že jste to tak nemyslel.
Pavel Nyklíček
@Richard Šebesta
Z výsledků eurohujerů bych nic nepovažoval.
Volby reálné a k něčemu jsou až na podzim příštího roku a to tak dlouhá doba, že někteří starší aktéři zde již ani nemusejí být.
Starší populace teď padá jak mouchy a ze standartnich 125 000 ročně co u nás zemře počty ještě narůstají.....
Každopádně důchodci rozhodují volby a pokud bude trend pokračovat, může to zajímavě posunout výsledky voleb.
Michelin
Hurá budou i kubánské pomeranče , doložky a přísliby , jo a pro džíny do tuzexu 😡🤮👎 , jak je možné , že Konečná dostala volný prostor , místo toho , aby KSČ byla zakázaná
Avatar - našinec
našinec
@Michelin Radši, ať název odpovídá obsahu. Nebo bys byl radši, kdyby Konečná byla šéfkou strany, která by se třeba nazývala Demokratická levice?
Saša Krach
S prominutím,,,a co dál.
tempter
@Saša Krach Teď tě odvedou na záchod a v 10.00 se můžeš těšit na svačinku. Tak šup, šup...
Saša Krach
@tempter No mně ještě vodění tak nevadí..Ale ty prý někdy smrdíš...to výš plenkové kalhotky...😭
Frank51482
Mně by zajímalo, jestli si vzpomene na Horákovou agent Páve se svoji politručkou?
jerryx
@Frank51482 Nejdřív mu to v dětství vysvětlila babička ( staly se i chyby) , v mládí politruk ( bylo to v těch těžkých letech nezbytné) a nakonec Kolář. ( musíte to tvrdě odsoudit)