Komentáře

Zpět na článek

Rusové blokují evropská média. 10 důvodů, proč by svým občanům měli raději zakázat i Reflex

14 komentářů

giorgio287
26. června 2024 • 11:52
Heil Bandera!
Tak se to líbí, redaktůrku?!? Je z vás blivno...
Radek Kocvelda
26. června 2024 • 09:42
Už ani ČT se toho vůbec nebojí,dnes ráno reportáž jak si vyměňují zajatce.A kluci ukrajinští Sláva Ukrajina a pravice nahoru! A to už ani nechci komentovat jak se naši politici stavěli k tomu když bylo výročí vypálení Lidic a Ležáku!Sláma u kravina!
jerryx
26. června 2024 • 09:11
Když jsem byl malý , taky se různí šéfredaktoři chválili, jak statečně bojují proti imperialismu. Spousta věcí, které kritizovali na politice USA a západních zemí, byly pravdivé. Jenže kritizovali jen to, co bylo režimem dovoleno a režimu pomáhalo odvádět pozornost od domácích problémů. Obdivovatelů Ruska je u nás minimum a kdyby o nich novináři nepsali, ani bychom je neznali. Ale napsat třeba to , že v čele EU bude i nadále osoba, která pomalu zničila Bundeswehr, to už se pan Bartkovský bojí. Kritika naší liberální demokracie musí být konstruktivní, že? Kdo nemiluje Fialovu vládu, je proruský.
Avatar - epr3}
epr3
26. června 2024 • 07:08
Milý šéfredaktorský osle. Náš stát, díky protektorovi Rakušanovi a celé lokajské vládě, blokuje nejenom ruské weby, už více jak dva roky. Divím se, že to Rusům trvalo tak dlouho, vzhledem k tomu, jak vylhané a informačně vybrabčené zprávy Seznam a ČT přinášejí. A co není, může být, jen pokračuj v nastoupené cestě.
Jenže Rusům je poňafávání bezvýznamného Reflexu, který čtou jen jednotky tisíc čtenářů spíš k smíchu, nebo je pod jeho rozlišovací schopnosti.
Miroslav Rys
26. června 2024 • 07:36
@epr3 Rozklikni si další odkaz, vemeno, ať Reflexu víc vyděláš. To mě na tom baví moc, jak tupani imrvére visí na Reflexu a ve svých dutých kebulích nemají ani tuchu, jak tím Reflexu pomáhají. Inu, tupani 😸😸
Frank51482
26. června 2024 • 08:25
@Miroslav Rys Ostrovide zase kecáš blbosti a duše s tobě spí jako v malém telátku.
Avatar - epr3}
epr3
26. června 2024 • 09:16
@Miroslav Rys Ty jsi zase sežral někde nějakou uleželou zdechlinu a teď z toho máš bolení, viď?
Jo a kdybys měl něco k věci tak si to rád přečtu, ale to asi ne, že ne?
jerryx
26. června 2024 • 10:52
@Miroslav Rys Co když je v tom nostalgie? Třeba za covidu jsem měl Reflex rád a ten mi dával příležitost komentáře zveřejňovat v rubrice názory čtenářů. Přestal jsem ho kupovat po vykopnutí šéfredaktora Stoniše a nechutném normalizačním vysvětlení tohoto kroku. Mladý pán Bartkovský vede Reflex ke krachu. Druhý Respekt se neuživí a rozhodně ho v dnešní situaci nebude nakupovat ministerstvo školství a posílat do škol, jak to pamatuji z mládí, kdy nám chodila komunistická Tvorba, údajně časopis pro kulturu.
Avatar - Petr Fojtik}
Petr Fojtik
26. června 2024 • 04:19
Už i ti rusáci na vás se rou.
J H
25. června 2024 • 23:44
Náš stát blokuje ruská média již více let, ...Rusové jen reagují na našé nepřátelské a štvavé kroky...
Bruno Ferari
26. června 2024 • 08:57
@J H Proc se chcete pratelit s agresorem?
Avatar - epr3}
epr3
26. června 2024 • 09:17
@Bruno Ferari Agresor je Ukrajina, ale to asi bude těžké vám to vysvětlit, co?
Bruno Ferari
26. června 2024 • 09:49
@epr3 To teda bude, kdyz Rusko vtrhlo se svymi vojaky a tanky na Ukrajinu.
Avatar - epr3}
epr3
26. června 2024 • 11:01
@Bruno Ferari Ale milý Brůno, je to pro tebe asi překvapení, ale svět se nezačal točit 24.2.2022, ale na tuto válku Ukrajinští náckové systematicky zakládali od roku 2008 a od roku 2014 to přerostlo v občanskou válku v Donbase a v Luhansku.
A kdybys byl opravdu poctivý čtenář Refluxu, tak v roce 2014 do něj redaktor Jaroslav Šajtar napsal o Oděsských událostech, o kterých se dnes v mainstreamu důsledně mlčí, protože se nehodí do narativu nespravedlivě napadených ukrajinských bebíček.