Poprask

Zpět na článek

Co otřáslo Českem: Tragická smrt zpěvačky Victorie Velvet rukou manžela. V Česku takto loni zemřelo 21 žen

3 komentáře

Jan Hozak
Otřáslo Českem ? Madam autorka článku žije asi v jiném Česku, než já a kdokoliv, koho znám. Ani já a ani nikdo z mých známých o oné "slavné" zpěvačce nikdy neslyšel..
Pavel Maleček
No ona to už od pohledu byla pěkně nenasytná dračice, takže čert ví co té vraždě předcházelo. Ono jak znáno ženy nevědí co chtějí, ale nedají pokoj dokud to nedostanou - byť v pro ně fatální podobě.
Pak není divu, že statistika řadu domácích zabijaček registruje. A nejde jen o vraždy žen muži, ale v nemalé míře i naopak.
Co však statistika těžko postihne je zvláště ve vyšším věku týrání slábnoucích mužů fyzicky i mentálně zdatnějšími ženami. Což dle z oboru znalců k předčasné smrti, tzv. přirozené, několik set mužů ročně přivede.
Miroslav Rys
Českem fakt smrt zmiňované kozy neotřásla. Mě spíš zarazila tupost Hany Trojánkové a Šimona Holého, kteří naprosto imbecilní češtinou cosi blábolí. Jestli ona zemřelá koza Velvet byla tak tupá jako autoři onoho hnoje, není jí škoda. Českem to, že zhebne nějaká nula, fakt neotřásá.