Komentáře

Zpět na článek

Jana Bendová: Alena Schillerová se pomodlila na Čapáku, Babiš tam má kapličku. Stanjura chce být hodný

34 komentářů

bella.
Paní Bendová,
prosím slušně, běžte do pr-del-ky s Hitlerem.
Motáte se přád v kruhu!
A posunu-li to dál a jina, " kapličku " si z Masarykovy univerzity udělal Fiala, stará Fialová a jejich synáček a další kámoš co tam učíí!
Máme vystaráno s tituly.

A taková Nerudová dosud nevysvětlila zakázky prodělečných výzdob ve škole, kde byla přece rektorkou, dokonce ani nárůst doktorských titulů za krátkou dobu.
------
Už mám těch keců tady dost !!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!
-
lug70
@bella. To chcete po dnešních presstitutech a presstitutkách příliš. Ti dnešní už s kůží na trh nepůjdou. Ti si dávají sakra majzla aby Fialovu gangu nešlápli na kuří oko. Oni moc dobře vědí, že rýpat do vládnoucí vrchnosti bez konsekvencí nelze, že by skončili na dlažbě a měli nadobro po snové novinářské kariéře. Tak řeší jen zástupné hov...diny od kterých jim nebezpečí vyhazovu nehrozí. Skuteční novináři již vymřeli a zbyli jen prostitutky zločineckého režimu.
tempter
@bella. Tak to nečti a budeš v pohodě 🙉 Zloba a móře vykřičníků tvé duši dobře nedělá.
bella.
@tempter
Číst musím, abych věděla v jaké zemi žiju.Nejsem apolitický člověk a na mé budoucnosti mi záleží, tak jako na budoucnosti mého národa v EU a v nuceném diktátu Fialy.
-------------------
!
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
Právě lidé jako novinářský nádeník Jana Bendová a podobní chciválkové svým odporem proti mírovému jednání, které mohlo válku už dávno ukončit, mají vinu na pokračování války a přímou spoluvinu na tvrzené smrti Ukrajinských dětí. A to se tyto proválečné zrůdy nestydí válku dále podporovat.😐
tempter
@RASPUTIN "Tvrzená smrt" , ty vážně budeš ruské pako... Sbalte si své saky paky a táhněte domů. Uvidíš jak bude rychle po válce.
Keltský Šaman
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Saša Krach
Tak jsem četl ...Gaza, dle expertů OSN....hladomor.
Tisíce lidí neustále v pohybu...Velká úmrtnost děcek.Sem tam to bouchne ve škole.
Asi normální..,🤮 Musím si na to zvyknout...Nakonec hlavně že se u nás o tom nemluví...a nevidíme to ..a co oči nevidí to ❤️ neželí...Zdravim😝
Keltský Šaman
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Saša Krach
Válčit se musí to je snad každému jasné .. Že budou u toho prasečiny to je také jasné...Brutálnost a 🐷 se bude zvyšovat..,to snad také každý chápe...tak co proboha pořád řešíte...Je to tak a bude to tak,,,
A skončí to až někdo řekne..STAČILO.. a ono to skončí...Zdravim
lug70
@Saša Krach To je fašizace společnosti, propagandou vedená k řízené nenávisti proti všemu ruskému. V podstatě se mocní tzv. kolektivního západu snaží lidi vyburcovat aby akceptovali válku proti Rusku, kterou oni plánují. Podobné procesy probíhaly i v Německu koncem 30 let. Tam propaganda nacistického režimu si taky velmi lehce občany Německa vychovala k nenávisti vůči Židům i Slovanům.
Richard Šebesta
Paní redaktorko Bendová ! Vy jste zřejmě ještě mladá nezkušená. Já jsem člověk důchodového věku, mohu říct protřelý životem. A řeknu vám zkušenosti jsou k nezaplacení. Svět určitě není černobílý, to je hlavní věc pro vás mladé.
K návštěvě Orbána jehož mírovou misi dehonestujete by jste raději měla napsat co si oba řekli a o čem jednali. To vás evidentně nezajímá ,hlavně napsat něco proti Orbánovi to je teď v módě a mainstream to vyžaduje, že ? To že došlo k útoku na nemocnici je jistě tragédie ale dokud se bude válčit do té doby takové tragédie budou nadále. Nebylo by lepší tlačit obě země tedy Rusko i Ukrajinu usednout a jednat i bez předběžných požadavků ? To by měl nyní západ dělat. Taková jednání už mohla probíhat, jenže není zájem ani od Rusů ani od Ukrajiny ani od západu. Jo a pokud to někdo neví nejvíc tím trpí Ukrajinci a hlavně civilisté.To co se stalo je zářný důkaz.
tempter
@Richard Šebesta "Taková jednání už mohla probíhat, jenže není zájem ani od Rusů ani od Ukrajiny ani od západu." Ty jsi fakt geňa
Na druhé straně musím uznat, že ti tato nechtěně humorná rovina sedí víc, než když si hraješ na vzdělance. Za mne palec nahoru, šebíku!!!
Richard Šebesta
@tempter . Pokud na to tvůj mozek stačí vyvrať mi něco z mého článku ! Co myslíš bude na to tvůj intelekt stačit ? Tedy argumentovat ne nadávat ? Spíš ne to spíš velbloud projde uchem jehly. Vsadím body že mám pravdu. GEŇO
tempter
@Richard Šebesta Já ti za prvé nikdy nenadávám a za druhé ti nic vyvracet nemusím, ty se vyvracíš sám, viz. citace z tvého "článku". Ty totiž nerozumíš ani textu, který sám napíšeš. Jo a jaké nosíš spodní prádlo, to si raději nechej pro sebe...
Tomáš Kostelecký
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Richard Šebesta
@Tomáš Kostelecký Ty mudrlante tak to zařiď ať Ukrajina vyhraje !
Já budu jenom rád. A do bolševiku nadávej svým rodičům ! Jo a trochu studuj dějiny 20.století. Třeba si představ i korejská válka skončila jednáním i když agresorem byl SSSR a KLDR.Kdyby ne jeli podle tvých slov mohlo se válčit dodnes.
Tomáš Kostelecký
Korejská válka dosud neskončila. V Koreji bylo pouze vyhlášeno příměří, které trvá od ukončení bojů.38 rovnoběžka. Oba státy rozdělené Koreje jsou nadále ve válečném stavu. Takže volku, až budeš příště šířit moudra, opraš si dějiny ty.@Richard Šebesta
Richard Šebesta
@Tomáš Kostelecký Nemohu to napsat jinak Kostelecký ty jsi totální exot. Já znám dějiny určitě líp než ty. Podstatné je že se tam už 71 let neválči ty gumo, nemyslíš ? To že tam bylo vyhlášeno příměří vím taky. Prostě pro lidi,kterým to pomaleji myslí. Válka tam skončila. Chapišto to checo ?
Tomáš Kostelecký
a my jsme pořád Československo, že ? A dějiny moc neznáš, když si pleteš příměří s mírem. Jako hodinky nebo holinky. Obojí se natahuje. Když jsi hloupý tak aspoň nevykřikuj. Nemusí se tam válčit. Válečný stav obsahuje i řadu administrativních a bezpečnostních opatření a další nepří­jemnos­ti.How­g@Rich­ard Šebesta
Frank51482
@Richard Šebesta Spíše, než mladá a nezkušená je Bendová blbá.
Tomáš Kostelecký
Jako by Adolf Hitler postavil Evě Braunové synagogu v Berchtesgadenu. Tomu rudému zm rdovi už svíce dohořívá a ta jeho mastná matrace se za chvíli už neunese. Ta kaple je vhodná tak pro satanisty. V pekle už se nemohou dočkat. Pobožný komouš.....se picnu
King I
Mírotvůrce Orbán 😆 Teď tam pojedou ti míroví šašci z diskuze a na Ukrajině lehnou všechny dětské nemocnice.
Richard Šebesta
@King I promluvil King, král všech primitivů !
lug70
@Richard Šebesta s primitivy se nediskutuje, primitivy je třeba ignorovat a to absolutně, ať si kvákají co chtějí. Primitiv vyžaduje pozornost druhých a když někoho chytí na lep (na svoje výblitky či urážky), tak má z toho orgasmus. Jak říkám ignorovat je a nedávat jim možnost uspokojení.
Saša Krach
Kecy k tomu letní...Ale pár Janků to oslovilo.
Pavel Nyklíček
Bylo to pro mě nedávno před volbami do sněmovny jistě zadostiučinění, když neznaboh jako je poslanec Babis chtěl vstoupit do kostela a farář ho vyrazil....💪
Bylo to logické. Komunisti, jako Babiš kostely likvidovali, osazenstvo dokázali i popravit a jejich zrůdna ideologie jen tak nezahyne.
Jezulátko v kapse Babise byl vlastně výsměch církvi samotné a ty kecy c ještě kolem toho měl, jak každý den klečí na oltáři pravidelně chodí do kostela....brrrrrr
Jít ke zpovědi nemůže, to by bylo dalši znesvědceni kostela, jen nechápu jakéhokoli věřícího, že by měl nutkání tuto soudem uznanou kreaturu lháře, ještě volit.
Copak jste se lidi fakt zbláznili?
Radek Šinc
Alenka a Andrej pro politické body budou žrát i výkaly kdyby to pomohlo .......bohužel více než třetina národa nemá mozek ..to je nebezpečí
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@Radek Šinc
znám pár voličů kuního ksichta a je to opravdu děsivé, čemu tihle lidé věří. Bureš jim ukradne z kapsy pět tisíc, pak jim s velkou pompou dá pětikilo a oni mu jsou ochotni líbat ruce... Takový člověk jde do obchodu, koupí si chleba z Penamu a začne nadávat na Fialu, že je ten chleba drahý. Na tom pečivu je to nádherně vidět, protože díky korupci a švindlům se Burešovi podařilo vybudovat faktický monopol. Za pomoci zkorumpovaného antimonopolního ůřadu (řediteli tehdy policie našla při domovní prohlídce 2 mega v hotovosti ve skříni) koupil United Backeries a Odkolek, fiktivně "prodal" tři své pekárny bílým koňům, aby tyto následně skončily a on převzal jejich trh zpět. Penam, Profrost, United Backeries, Odkolek, Pekárna Zelená louka atd. V supermarketech není nic jiného, než Agrofert. Mimochodem za stejnou fintu dostal na Slovensku pokutu od tamního antimonopolního úřadu půl miliardy. Ale to bylo před nástupem Fica...
Richard Šebesta
@Uživatel_5734171 No tak to si sám pliveš po bradě. Nejsem určitě Burešův obhájce. Ale Bureš dostal na Slovensku pokutu půl miliardy ještě před nástupem toho zlého válečného proruského trola Fica. To je zvláštní nyní je u moci ta " správná demokratická " vláda mírotvorců tedy Fialova. Proč tedy nezařídí Burešovi to co dostal na Slovensku ještě před nástupem Fica ? Ono to bude asi trochu jinak. Tahle vláda má podporu snad 20 % obyvatel a sama má máslo na hlavě kde se podíváš. Prakticky nic tady nefunguje a její hlavní cíl je vše pro Ukrajinu. Třeba kauza dozimetr to je co ? Že by výmysl ruské propagandy ?
Pavel Nyklíček
@Radek Šinc
Nebudu to rozvádět, ale sleduji pečlivě nejen politiku, ale uz i 12 let samotného Babiše.
K jeho opakované nadvládě již příští rok v pravem slova smyslu nedojde a věk a zdravotní stav už dá stopku sám.
Richard Šebesta
@Pavel Nyklíček Kéž by to byla pravda. Já si myslím,že Bureš dostane stopku od možných koaličních partnerů. Nikdo s ním nepůjde do vlády. Když tak s ANO ano ale bez Bureše.
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
Je vždy sranda, když si morální a mravní kreatury začnou hrát na pobožné. Ostatně i takový Husák se těsně před smrtí stal největším katolíkem na Slovensku. A Bohem se ohání třeba i Putin. Jezulátko u Bureše v kapse by mohlo také vyprávět...))) Mně jako pohanovi je to šumák, já věřím hned v několik bohů a nemám problém s tím, kdo všechno se ke křesťanům nasáčkuje, ale kdyby ten křesťanský Bůh byl, tak ten křížek u Schillerové na hrudi při modlitbě shoří pekelným plamenem a to Jezulátko u Bureše vo vrecku exploduje...
Richard Šebesta
@Uživatel_5734171 Souhlasím ale v prvé řadě by bůh nechal popravit a zlikvidovat největší vrahy a zločince Evropy neřkuli celého světa. Katolickou církev. Kolik zločinů ta verbež napáchala už nikdo nespočítá.
I proto jsem taky bezvěrec.