Poprask

Zpět na článek

Bartkovský a Patočková: Olympijskou kolekci uvidí miliardy lidí. Na hejty od laiků nemá smysl reagovat

17 komentářů

Eva Skálová
Kniha o Boudníkovi se jmenuje "Něžný barbar" (ne barbaři). Ostatně Vladimíra Boudníka bych do toho "cirkusu" raději netahala...
Uživatel_237602
Naše olympijská kolekce pobaví miliardy lidí! Pouštním nomádům se bude i líbit☺
Radim Kelner
Patrně jsem imentálně a módně nedorostl ideovému úmyslu tvůrců, ale mně se to prostě nelíbí. Mluvím za sebe a věřím, že jiným se to může líbit, i když to nechápu.
romanetta
Vzor, jako odkaz na Boudníka je v pohodě, ale neforemné střihy, připomínající pracovní pláště, nebo již zniňované župany, pro reprezentaci sportovců, jsou naprosto nevhodné!
Jozef Kolek
prečo nie?!, vyzerajú ako “handroši” a nie ako reprezentácia !! des
Jan Vršovský
Díky bohu že mi obyčejní blbci nesmíme mít žádný názor.
Luboš Hanus
@Jan Vršovský Tak soudě dle pravopisu tím blbcem opravdu jsi.
Jan Vršovský
@Luboš Hanus Důležitý je obsah ne forma. Jestliže se kvůli jednomu i zhroutí váš svět a vy máte potřebu něco opravovat a komentovat tak je mi vás opravdu líto. 😘😘
tempter
@Jan Vršovský tvůj problém je v tom, že si myslíš, že obyčejní blbci mají právo mít názor i na věci, kterým vůbec nerozumí. Drž se svého pískoviště a budeš v pohodě.
Jan Vršovský
@tempter Ano,myslím si že můžu mít názor na všechno. I na každého blbce který má potřebu něco komentovat co se jeho netýká.😘😘 Pozdravujte maminku a ať už vám nepůjčuje telefon.
tempter
@Jan Vršovský teď jsi dokonale popsal problém všech obyčejných blbců. Chytrý člověk prostě nekecá do věcí, kterým nerozumí, protože ví, že jim nerozumí. Blbec neví nic a proto kecá do všeho. Mamka děkuje za pozdrav, s blbci se moc nepotkává, pobavilo ji to.👍
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
na rovinu, tohle je kilometr za mou rozlišovací schopností. A stačí si vzpomenout, jakou kontroverzi sklidily holínky v Londýně a sportovci je nakonec měli rádi...))) A Londýn byl suverénně naší nejúspěšnější olympiádou posledních desetiletí. Takže nedělejme z komára velblouda, za mě lepší úlet na slavnostním zahájení a pak úspěch na sportovištích, než obráceně... Já chci alespoň 4 zlata, ale bude to těžké. Z vody vylovit tak dvě zlata (divoká voda, rychlostní kanoistika), něco vystřílet, nějaké to tradiční překvapení, možná něco v tenise. Neškodila by placka od Vadlejcha... A proč ne do třetice František Koudelka, respektive Lukáš Krpálek...
P.S. Osobně mi vadí takové ty kolekce bez nápadu, béžové kalhoty, modré sako, apartní klobouk... Takových výprav tam bude dvanáct do tuctu...
Jaromír Škubal
Fantazie. To pojedeme na olympiádu, nebo do termálních lázní? Jen blb tohle oblečení hadráků může schválit. Na příští OH tuším pojedeme jen s fíkovými listy a děvčata zaujmou "oblečením" nahoře bez. Jen tak dál.
Jan Hozak
"Olympijskou kolekci uvidí miliardy lidí." A miliardy lidí se utlučou smíchy..
Saša Krach
Krásné opravdu...Budeme za hvězdy her...😝😝😝🐃😝
Tomáš Kostelecký
Ten černej je taky Čech ?
Luboš Hanus
@Tomáš Kostelecký Jo, nejspíš z Chánova.