Komentáře

Zpět na článek

Vladimír Mertlík: Koalice ruských švábů a buran Turek v Bruselu. Jak se rozjíždí noví europoslanci?

121 komentářů

Karel Kvitek
Turek jde proti EU
Stanislav Šilhan
Jestli je někdo buran tak je to Mertlík a Kolaja je hlupák
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
Probruselští dezoláti jsou vyděšení, pokud se objeví člověk s vlastním názorem.😀
Frank51482
Zdá se, že brusič Mertlík, který se napřed vyučil a pak si udělal nějaký "šnelkurz", patří do koalice idiotských švábů.
Pavel Molík
Frakce Patrioti je třetí největší v EP, dvě větší frakce se ve svém anticivilizačním úsilí a zejména snahách unifikovat své zhoubné názory rozhodly frakci Patrioti izolovat a nepouštět je do svého eurohujerského smrádečku podle hesla KDO NEJDE S NÁMI, JDE PROTI NÁM A TOHO BUDEME IZOLOVAT A UMLČOVAT. Takže dvě největší frakce v Evropském parlamentu fakticky vytvořily tvrdé eurohujerské jádro Evropského parlamentu, aby mohly maximalizovat svůj škůdcovský potenciál. Zatím jsou lidé trpěliví, ale přijde čas, kdy eurohujerští aktivisté jourovského střihu tvrdě narazí na realitu, protože lidé nemohou být do nekonečna nuceni k autodestruktivním aktivitám, aby byli tak ožebračeni a potažmo obětováni k větší slávě gaunerů z partičky Uršula & spol.
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
"Brusel" je hrobem demokracie.😶
Slavekk52
Skvělý komen­tář.­.pode­pisu­jí 👍
PEtr Tobes
tak turek je samohzrejme taky russky svab, sam se k tomu uz nezvratne prihlasil pri hlasovani v EP o podpore ukrajiny, byl dokonce primo proti, ani se nezdrzel, tak ma co chce a z tohoto uz se nevykace srac pokrytecky
Patrik Beranek
@PEtr Tobes
Jsi chudák jestliže každého kdo nesouhlasí s podporou ukrošů nazýváš proruským švábem. Každý si může podporovat koho chce stejně jako proti komukoliv vystupovat. Jsem proti jakékoliv podpoře toho zlutomodreho hnusu a ty mě můžeš častovat jakoukoliv lichotkou kterou tvůj nemocný mozecek vyprodukuje 😂
PEtr Tobes
@Patrik Beranek tak ses sam zaradil, jsi prokremelska filcka a kolaborant s nepritelem, ale je dobre, ze se k tomu aspon hlasis
bella.
@PEtr Tobes
Tisíckrát ti budu říkat význam kolaborace, kolaborant.
Kdy kolaborant je ten , kdo se spojí s nepřítelem, který ohrožuje jeho zemi.
Momentálně nás ohrožují množstevně i jinak jen Ukrajikci , a to každý měsíc 2000 frontou nijak ohrožených nových , takže kolaborant je každý , kdo toto ohrožení vlastní státnosti a národa podporuje.Tedy každý, kdo nekriticky plácá rukama - hurá Ukrajina!
A je jedno co si Fiala a šašek z Hradu vykládají .
(A ty taky !).
Je totiž na čase se podívat pravdě do očí.
Tečka!
---------------------------------------------------------------
Frank51482
@PEtr Tobes A ty jsi čí šváb hňupe?
bella.
A ještě bych, Mertlíku ( pane se mi říct nechce) dodala, vždycky poznám jak kdo začínal.Jsou jedinci s tituly¨a jedinci bez, ale s kariérou dobrou, poznám, kdy ten člověk nemá akademické myšlení.Ihned to poznám.A tak jsem koukla a opravdu, Mertlín nemá gymnázium ( jedenáctiletku ) , na kterou navazuje VŠ, protože na jedenáctiletky a dvanáctiletky chodili je chytří, ostatní měli střední ekonomky, průmky, učňáky.
Takže Metlík je brusič.Že? Pak konferanciér .Nojo, to jsou grády na fromování myšlenek národa.
Podle toho to taky vypadá.Podat ruku s opěrou státu, samolibou Mirkou Němcovou by to chtělo.Ta i kdyby tisíckrát předělávala svoje cv, nikdy nevygumuje, že byla tak bl.bá, že šla na opravářku zemědělských strojů.Tam vzali každého.
....­....­....­....­....­....­....­....­....­.....
simeklubor
@bella. Hele, dylinko, a ty máš aspoň pět tříd pomocné, nebo jenom tři? Já to totiž takhle na dálku nepoznám, ale že jsi nezvládla češtinu ani na úrovni 1. stupně ZŠ, to je vcelku zjevné. ;)
bella.
@simeklubor
Hm, že zjevné, jo ?
Nemyslím, že od brusiče bych JÁ byla něčím obohacená ( myšleno vědomostně ) , myslím, že ani od konferanciéra a od " simeklubor" už vůbec ne.
Čus a nepiš, nejsi rovnocenným pro mě.

-----------------------------------------------------------
simeklubor
@bella. Ne, rovnocenným pro tebe skutečně nejsem. To bys musela nastoupat ještě o hodně pater výš...
bella.
Mertlíku, já bych řekla, že podsouvat Turkovi tohleto je trestné.
Držte se zpátky!
Pro mě například je buranka Nerudová s předkusem, která klíďo píďo řekne ... no a když se zákaz spalovacím motorů neosvědčí, vrátíme to zpátky.Takhle diskutovala tato ekonomka z leknutí s Turkem.
Víte co ?
Já už jsem tak unavená tou bídou českého myšlení.Komu tady chcete vemejvat mozek.
Vzpamatujte se, jste Čech !!!
.Za chvíli sem budou proudit Francouzi, Němci a Američané, protože se doma bojí.
Proto chtějte hranice. Stejně na ně dojde ! A vzpamatujte se z adorace úkáček. Tohle je okupace Českého státu a kejvají pro to ze Západu jen proto, že z rozjetého vlaku kejvačů Bruselu těžko už vyskočit..Jsme suverénní stát a např. víc Ukrajinců už nepobereme. A ti co vidí do budoucna je tady ani už nechtějí.Jenže oni se nehnou, a další týdny po tisících sem klidně bez ostychu přijíždějí s nataženou rukou.Děkuji, nechci! Jsme suverénní stát a měli by se začít starat o to, aby Zelenskyj složil zbraně a s Putinem vyjednával.
Dyť tady debil-ní fanatismus nejen Západu, ale i našeho prezidenta nás zatáhne do strašný války.Náš prezident, nejdřív zapálenej ochránce Ruska a jeho režimu je najednou zapálenej bojovník za Ukrajinu a západního režimu , ale co nás do toho tahá! .Může vyrazit a ta jeho nábo­rovat­.Kádro­vačka to umí..Mě už nebaví, jak si tady dovolenkuje ve funci hlavy státu a klidně chtěl obsadit Hrad i s dětmi, jakoby tam směly být.Nesmí tam být ani jeho tchýně, ale tam.
-------
Schengen v EU se nám vymstí.A Ukrajina, Německo, Francie nejsou dnes státy, které bychom museli mít doma na dvorku !
Ale vykládejte to té cuchtě Nerudové !!! Nedivím se , že Klaus se vyděsil, když mu řekli, že je to " ekonomka ", já taky!
Pavel Nyklíček
@bella.
Jen pro zasmání. Rád pozoruji politiky a tak mě poznámka o předkusu Nerudové zaujala.
Jedná se o poslance Havlíčka.
Ten je celý krivý.
Má velmi křivé zuby, každé oko mu jde jinam, neboli je křivooký a má a to je na něm nejhorší, křivou povahu, kterou už mu nikdo nevezme.
bella.
@Pavel Nyklíček
Pro zasmání - rozesmálo mě, že má Nerudová ekonomku z Mendelovy univerzity.Klaus se upřímně lekl, já brečela smíchy, že tohle má VŠ!!! Rozesmálo mě, že její škola, kde byla rektorkou vydala tolik VŠ- dr. titulů a " ekonomka " Nerudová si nespočítala, jak se to tam rok co rok otáčí a jak si nedokázala ani spočítat o kolik připravila daňové poplatníky skandálně předraženou výzdobou ve škole a jak poškodila společnost chatrnými doktorandy z její " univerzity"..
Má předkus, to jo, ale má to co nemá Havlíček, má hrudník, kterým se vyprsila až do EU.Zaplať pánubohu, že není komisařka s Ursulou.
Havlíček se mi nejeví, že by šilhal , spíš šilhá Nerudová po funkci vedle Ursuly.
Havlíček má spadlá víčka, tak jak náš šáša z Hradu, který si " zasmušilý " pohled s víčky na půl žerdi trénoval na známky celý rok před koncem Zemana .Havlíček netrénoval a oba by potřebovali plastického chirurga.
Havlíčkovi by to seklo, šašek z Hradu by ztratil pohled v dál a paní a dívky už by tolik neokouzloval.
Povahu má Havlíček v normě v politické džungli a oproti Nerudové má opravdovskou VŠ
-----------------------------------------------------------------
Pavel Nyklíček
@bella.
Už moje babička říkala: Vzdělání od blbosti nechrání....
Nerudova někde zapadne jako jiní bezvyznamni aktéři tipu Turek od okurek, nebo Jourová a pro nás stát nemajíce významu.
Havlíček má titul, ale sleduji ho již deset let a pro mě je to generátor náhodných slov, u kterého si nemohu vzpomenou na nějaký úspěch.
Snad, že dokázal obštastňovat dvě ministerstva najednou, ale výsledek byl stejný jako jeho podnikání....jen dluhy.
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
Bruselští zaprodaní šváby EU ničí Evropu.😎
corpse despy
Pan Vymrdlík a jeho názory jsou opravdu horší jak *** na podrážce...
Jaroslav Mojzisek
Hm asi by ti Mrdliku napsal sprosté slovo.
primos
Jestli je tady někdo buran, tak jsi to ty Merlíku.
Jaroslav Mojzisek
Plně s vámi souhlasim
Spytar
Pěkné nedělní ráno.
Bravo. Výborná politická satira. Kdyby to nebyla pravda, skoro bych se pobavil👍🏻👋🏻
Petr Rožek
Po přečtení prvního odstavce jsem myslel, že jde o oblíbeného Divokého kačera. A vvono ne, to jen pan Perlík mertlí
bella.
@Petr Rožek
Já si to myslela taky
Uživatel_5494496
Nic moc. Kdysi jsem Reflex kupoval, kdybych chtěl něco podobného ve větší koncentraci, předplatím si etalon nezávislé žurnalistiky - Forum 24. Je vás už moc.
Pavel Nyklíček
Články nečtu, ale přispěvky docela rád.
Najdete v nich myšlenky tohoto národa.
V běžném životě zřejmě nebudou až tak výrazné, ale tyto příspěvky jim dávají odvahu.
Samozřejmě je zbytečná jakákoli oponentura..
Člověk 55+ bez maturité, babišův volič, chce slyšet cokoli na jeho unavenou duši a přijímá bez výrazné oponence vše co za něj guru Andy vymyslí....🫤
Babiš a Turek jsou a zřejmě i do budoucna na chvíli budou spojenci.
Nepatří mezi klasické politiky, takže je bude spojovat jakákoli rebelská myšlenka.
Tito lidé nepatří mezi mé oblíbené, jelikož nevím kam směřují, nemají program, nemaj ani sociální směřování a je cítit pouze laciná vyřidilka pro nevidomé...
Uklidňuje mne myšlenka, že Babiš již nikdy do premierského křesla nesedne.
bella.
@Pavel Nyklíček
Nyklíčku, už jednou jsem se ptala - tvoje nejvyšší dosažené vzdělání je ?
Anebo teprve navštěvuješ a jsi ve třídě v inkluzi s Ukrajici a tedy pozadu ?
Sem s tím
simeklubor
@bella. Proč se ho ptáš? Do pomocné s tebou nechodil, mateřštinu na rozdíl od tebe ovládá; jenom těžko budete vzpomínat na společná studentská léta...
bella.
@simeklubor
S mou mateřštinou si vystačím a to nejen tady v Reflexu.
Nyklíček to v úchylné lásce k Ukrajině + k vojáku na pražském Hradě a k učiteli s Nutellou v Kramářově vile dá pouze na B2 , tak jak jeho spolužáci z Ukrajiny s ním v inkluzní třídě.
A B2 je asi tak, že Ukrajinci tady dál melou svou ruštinu / ti z východu / a ukrajinštinu / ti ze západu / a v Praze Univerizita Karlova si mne ruce a mastí kapsy svými kurzy češtiny , kdy ´produkuje nespočitatelné množství "zdatných češtinářů " na B2 , což je tak akorát na pochopení výrazů" podej mi cihlu " ,
-----------------------------------------------
A ty , "@simeklubor" máš tento výklad ode mě zdarma!
Pavel Nyklíček
@bella.
Ukončil jsem základku v šesté třídě protože má9m jako Babiš rád lidi a věděl jsem, že jen svoji urychlenou poctivou prací, jako Babiš, se mohu dostat k nesmirnemu bohatstvi,jako Babiš.
Stejně.jako on nevstůpim do politiké,.nebuděm dělat premiéra, nebuděm kándidovať na prezidenta a podpořim samoživitelké.
Do kostela ma pustí a to je jediný rozdíl mezi mnou a panem poslancem Blábolišom.
Jana Tučková
V.Mertlik je vidět ,že jste ubožák , hlava prázdná, mozek slepenec
co víc k tomu dodat 🥶
Jan Trulík
@Jana Tučková ubozak je slabé slovo.Je to k...t.
Martin Paťha
Mertliku, jsi obyčejný kokos. Ty tvoje kecy. To ne ně chodíš Fialovi do análu ne? Ty jsi normální šváb a asi bych tě rozšlápnul na potkání. Klaune
Markus Wassertrüber
Edward L. Bernays: Propaganda.
Velmi užitečné čtení, dříve, než se pustíme do čtení podobných článků, sledování zpravodajství ČT a jiných mainstreamových médií. Měla by to být povinná četba, aby si lidé osvojili alespoň elementární rozlišovací schopnost v tom, co se jim předkládá a jaká je realita. Ale o takovou četbu nemá ministerstvo školství zájem. Proč asi ...
Miroslav Pravda
Turek má pravdu. Každý druhý Němec je pohrobek fašisty či esesáka, prohráli válku a zase vládnou Evropě.
King I
@Miroslav Pravda Dobře jsi to řekl. Němce si vzaly Spojené státy, nás Rusko. Němci vládnou Evropě, u nás se ruská žebrota doteď válí v hlavách dezolátů.

Je mi jasné, že chceš patřit pod Spojené státy, ne mužíky. Jen *** by chtěl opět žít v bídě.
bella.
@King I
Ať je to jak chce, Kingu ( Kongu ) , momentálně žiješ pod mužiky z Ukrajiny.A až bude slučování rodin, užiješ si, bude víc !
Tě pic!
Pavel Nyklíček
@bella.
Já myslim,.že by ses teta měla také slůčit, bo to dělá dobře na tvoje prostaté .... nebo psychiké, teď nevím....🤣
Saša Krach
Nevím proč ,,,ale mně se zdá že Mertlík je pro masochismus v EU..Mnoha případech křížený z blbostmi.🛷
A vy mu jeho přesvědčení můžete vyvracet...a on se možná jen baví..
Nebo je nasranej za Nerudovou a odskákal to Turek.
Turek má zadarmo reklamu...😛😂😂😂😂😝Na Fialu si netroufne,,,
posera.😂😂😂😂😂
Martin Paťha
@Saša Krach protože je to Fialův rektoskop.
bella.
@Martin Paťha
Jak Fiala tak tenhle redaktůrek, oběma bych povinně ordinovala klystýr.
Pavel Nyklíček
@bella.
Že by zkušenost?
komarek1
Drahý Liore Ch.: jsem rád že jsi naěšel nevlastního sourozence- matka špalka z Perlovky, a fotr žádný. Alespoň už nejsi sám.
Avatar - Lior Chaos
Lior Chaos
@ Miroslav Rys
Jestli je tady na diskusi šmejd, tak jsi to ty. Ty jsi snad ani fotra neměl, tebe hodil na pangejt a matka zřejmě byla šlapka z Perlovky a pak tě někde pohodila. A tohle z tebe vzniklo.
Bohužel.
King I
@Lior Chaos
Když na to nemáš, tak sem nelez.
Avatar - Lior Chaos
Lior Chaos
@King I už tě vzbudili v ústavu na prášky, tak jsi se vyronil. 😂
Avatar - Tomáš B
Tomáš B
Pane komentatore, Vy mate skvele postrehy, tak jak to teda nakonec dopadne? Podari se tem stranam a hnutim na te jedine spravne strane ubranit pred nebezpecnym Turkem a spol. Green Deal, migracni pakt, manzelstvi cvrcka s prckem a emisni povolenky i na psouky, takze kolektivnim zchudnutim tu planetu nakonec ochladime? 🙃
komarek1
Milý Tomáši...z tvého příspěvku je zřejmé, že pocházíš ze svazku cvrčka s prckem. To jsi mnohem šťastnější než Lior Ch. - ten fotra nemá a matku má šlapku z Perlovky. Blahořeji Vám k oběma rodičům.
Avatar - Tomáš B
Tomáš B
@komarek1 Mily maly Gryndylku, za meho mladi v minulem stoleti se neznamym lidem netykalo, ve slusne spolecnosti to bylo vzdy nezdvorile, a bylo mozne, tak jako cele veky predtim, zakladat pouze normalni rodiny - to tehdy znamenalo, ze rodinu tvorili otec s matkou a vychovavali v ni sve deti. A normalni rodice se nerozvadeli, snazili se byt svym detem oporou a celozivotni jistotou. Neco takoveho zjevne neznate, takze zivot v normalni nerozvedene rodine si vubec nedovedete predstavit. Vy z rozvracenych svazku nejste uz a ani nebudete schopni v normalni rodine zit, a tak se pokousite prosadit v takovych kravovinach, ktere jsem v uvodu popsal. Neschopnost zalozit normalni rodinu a vychovat v ni deti svadite na to, ze zijete ve spatnem tele. A pak se nechavate mrzacit v domneni, ze presitim sveho prirozeni svuj problem vyresite. Nevyresite nic, normalni rodinu mit stejne nebudete, jen to zmrzaceni zustane definitivni. Inu, Vase volba. 🤷🏻‍♂️
bella.
@komarek1
Komárku, momentálně nevím za čí barvy kopeš!Ale nezapomeň , vždycky za svoje a svou budoucnost.To víš, pizizubka Nerudová má už vystaráno, jenže ona není chytrá, ta je tam do počtu díky jedné blbé straně.
Irena Charvátová
Paráda, díky.
Jarda564
Pobavilo, děkuji, ale dezolátům se to líbit nebude. A to je dobře. 👍
Avatar - Lior Chaos
Lior Chaos
@Jarda564 Takže se ti to nelíbí.
To je dobře. Jelita ovlivněná mainstreamem řízeným z Bruselu tento štvavý článek oslavují.
Blahoslavení chudí duchem.
komarek1
Nastuduj si blahoslavenství Bobane, je jasné, že jsi těžce nedovzdělaný, patrně i nedovzdělatelný. Ale klídek: blbej není nikdo schválně - ale Z Frustrovaným Zlounem jsi z vlastního rozhodnutí a to je jenom tvoje hloupost.
bella.
@komarek1
Komárku bacha!!!! aby tě nezavřeli .
Když sem začali táhnout Ukrajinci v březnu 20 se objevilo , že poslanci merčí písmeno Z!Dokonce udali vlastního , že Z uprostřed škrtl, což dělali Rusové na svých tancích.
Ono se to má tak, že naopak zase Ukrajinci tam měli svoje hákové kříže.
Takže našeho poslance málem potrestali za Z a úkáčka za svastiku, že prej to " bylo pochybení jejich jednotlivce " vzkázala Ukrajina.
Zvracet se mi chce z těch volů.Horší, jak padesátá léta, Horší, protože tohle si hraje na demokraty.
P.S. Mimochodem, ten poslanec nastrojil chlebíčky na stole na oslavě do písmene Z proto, že oslavoval přítelkyně svátek , byla to Zuzana.
Tam až to český národ dotáhl !

----------------------------------------------------------------
PEtr Tobes
@Jarda564 tak jest...je opravdu velka sranda jak se tady vzdy sletnou a prudi a vztekaji se...nj kdyby to necetli bylo by jim lepe ale to je jejich boj, ja se bavim )
bella.
@PEtr Tobes
Předrahý Petře Tobesi/Tobeši.
Ty, že se sem chodíš bavit? A že se tady slétají a prudí?
Jsi senil, že nevíš cos napsal o pár odstavců nahoře ?
Napsal jsi viz dole a já si myslím, že jsi nejen frustrát, ale že se sem chodíš nasí.rat.
Pro příště : musíš být v svých výrocích konzistentní ( vygoogluj si co to znamená )
a jinak ? I já se hrdě hlásím k tomu, že za Ukrajinu nekopu a nikdy, nikdy nebudu ! Na rozdíl od Fialy a toho z Hradu mám zachováno kritické myšlení a nenechám se jimi deazolátně informovat. Tobě doporučím, uč se cizí jazyky a hodně těmi řečmi s lidmi příslušných národností mluv a zapomeň na Seznam.cz !

-----------------------------------------------------------------------------
Tobes napsal:
PEtr Tobes
3. srpna 2024 • 224
@Patrik Beranek tak ses sam zaradil, jsi prokremelska filcka a kolaborant s nepritelem, ale je dobre, ze se k tomu aspon hlasis
bella.
@Jarda564
Co je dezolát a co je objetivní pravda?
Chce to , aby každý blábol o někom byl podložen důkazy. Tohle nějak květnatému Fialovi chybí, o Nerudové mluvit nemohu,Její vzdělání je koupené a je to husa.
Jaroslav Kunert
Mohu se zeptat? Proč tohle děláte? Šíříte nenávist, nálepkujete a urážíte lidi s jiným názorem. Tohle už hraničí s podnětem k zařazení k dezinformačním webům, či dokonce k šířícím nesnášenlivost.
Miroslav Rys
@Jaroslav Kunert Tak si zařaď, Kunert. Můj názor a Mertlíkův asi též je, že je Turek hovňous. To je náš názor a ty si strč nohu za krk 😀
Patrik Beranek
@Miroslav Rys jsi stejný chudák jako Mertlík 😂🤣 a tu hlavu už jen tak z té jeho řiti nevytáhneš, že? 😉
Jaroslav Kunert
@Miroslav Rys Komu tykáte nevychovaný a diskuze neznalý hovňousi? Jste odpad společnosti. Neumíte se chovat. Já ve vší slušnosti položil dotaz. Styďte se. Díky Vám mají proruští snadné pole působnosti. ***.
Richard Šebesta
@Jaroslav Kunert Primitiv zůstane primitivem a buranem, což Rys je.
bella.
@Jaroslav Kunert
Zapomínáte, že prorušští už nejsou.Vláda Fialy a Pekarky a lázeňského šviháka z Hradu nás vrátila do doby " normalizace".Tehdy jsme se měli znormalizovat s okupanty "Rusy" , dnes povinně ( jinak bychom byli ze zákona " proti skupině obyvatel " se musíme normalizovat s Ukrajinci a jejich okupací našich výdobytků po 1989, přičemž oni sami po 30 letech " svobody " měli tu samou šanci, jenže to holt by nesměli být Ukrajinci.30 let a nic.Dál rozvojová země , zatímco u nás zdarma medonosná louka všeho na :"čestné prohlášení "
---------------------------------------------------------
Jozef Kolek
chlape, chlape, čo len z teba bude!!
Avatar - epr3
epr3
@Jozef Kolek Z toho už nic, jen hromádka popela. Už to má zodpovědně předplacené.
bella.
@epr3
On rukuje na Ukrajinu ?
Avatar - epr3
epr3
@bella. Ne, ale už má kremační pec na dohled.
Miloslav Podhola
Mertlíku, děti říkají;"Kdo o říká, ten to je, tomu se to šokuje.
Tak si přebere, kdo je buran!
Miroslav Rys
@Miloslav Podhola To je česky?? Tvl, vás šebestoidů musí být nejméně pět, abyste dali dohromady áj kjů alespoň 100 😀😀
bella.
@Miroslav Rys
Hele Ryse, aj ( nikoli áj , intelignte ! ) kjů nijak nekoresponduje s překlepy.
Inteligentí si to doplní co chtěl sdělit Podhola , ti kapacitně méně vybavení vytýkají, protože se chtějí zaskvět !
mmmm­mmmmmm­mmmmmm­mmmmmm­mmmmmmm
Richta
Mertlíku to jsi byl ožralý, když jsi tenhle článek plodil? Tolik invektiv a sprostého napadání a snahy zavděčit se vládní moci se jen tak nikde nevidí.
Avatar - našinec
našinec
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
Vedení EU v Bruselu je jenom taková hromádka výkalů na dně žumpy demokracie.😎
Pavel Nyklíček
@RASPUTIN
Chytré. Máš tam strejdo ještě nějaký jiný pluralitní názor?
bella.
@Pavel Nyklíček
Nyklíčku, nech té snahy používat cizí slovva.To co sdělil @RASPUTIN není pluralitní názor, nýbrž jen jeden konkrétní a jednoznačně vyjádřený , víme Nyklíčku ?
....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­.....
Saša Krach
Je to na 💩. Nic to neřeší 🐂. A potěšte se 🦧.
Tak možná příště.
Avatar - Michal Trnka
Michal Trnka
Až zase někde budete číst, že chcimíři jsou plní nenávisti a rozdělují společnost, přečtěte si pár článků od soudruha Mertlíka.
Uživatel_5307608
@Michal Trnka Ubohý spoluobčan, nějak se živit musí.
richard richard
Mertlikuv ostrovtip je tak progresivni, az se mi rozestoupily stehy po operaci kýly.
Avatar - Lior Chaos
Lior Chaos
Zaprodanec pětidemolice Mertlík opět nezklamal. Přišel rozkaz naší vládě z bruselského nejvyššího polibyra jak pomlouvat frakci, která se staví na zadní.
U von der L už zase získala moc, tak začíná si opět myslet, že je spasitelka Evropy. Opak je pravdou, ona je jejím hrobařem. Stačí co za bordel po ní zůstal v bundeswehru.
Miroslav Rys
@Lior Chaos Prej frakci 😀 Tlupu makaků, stačí se podívat na Turka. Tím bych si nepodložil ani stůl, toho našli někde pod kamenem, ještě nedokončil ani proměnu v dospělce, šváb ☣️😀
Richard Šebesta
@Miroslav Rys No to je vidět co jsi za demokrata ! Že byl zvolen v řádných demo volbách tě nezajímá. Potom odhoď pravou masku a jdi ke Konečné. To jsou odpůrci demokracie i když v současné době ji dost sekunduje celý Fialův kabinet. Oni jsou tak demokrati na baterky, jako ty, že ?
Saša Krach
@Richard Šebesta Pokud se zamýšlím co říká paní Konečná....Tak má v mnohém pravdu...A z našich političek...patří do prvé čtyřky. A nic proti demokracii neříká...nejsem její volič.
Miroslav Rys
@Richard Šebesta Šebesta, mě fakt nezajímá, že nějakej trotl Turek byl zvolen. To je mínus demokracie, že mohou volit i dobytci, kteří ji chtějí zničit. Tím myslím tebe, vošouste, a tvé pologramotné kamarády 🐂😀
Miloslav Podhola
@Miroslav Rys
Co zbývá na pastvě, kde se pásly kraby. Tak to jsi ty!
Avatar - Lior Chaos
Lior Chaos
@Miroslav Rys Ty vemeno z ryby, ty už tu blbost co máš v sobě nerozchodíš. Je mi tě líto. A vlastně ne, je to tvůj problém.
Miroslav Rys
@Lior Chaos Za a) šmejde, když chceš tady zvracet, dodržuj interpunkci. Nikoho nezajímá, že tvůj fotr byl un crétin a tvoje matka si to užívala s čokly. Mimochodem, tu profilovou fotku ti věřím 😀😀
bella.
@Miroslav Rys
No Ryse, hlavně se připrav, jak si denně budeš 5 hodin nabíjet auto a hlavně kde
Zajdi za pizizubkou Nerudovou, ta ti to vysvětlí, ta si postavila kariéru, na tvém, mém i jiném autu!!!! Ona hovňajs dělá, k vážné věci ji nepustí, ta múže klidně hnít pár hodin u chcíplého auťáku , té nic nehrozí a už ani neuteče.Je přece už Brusélu .

----------------------------------------
Richard Šebesta
@Lior Chaos 100 % souhlas.
jerryx
Pokud se dožiju 80 let, nechtěl bych skončit jako pan Mertlík. Mirek Imrich z Tanga, kterému dělal manažéra v osmdesátkách ,mu nestojí za jedinou vzpomínku , ale stále nás oblažuje nenávistnými články typu ,, Psovi psí smrt" od Ivana Skály. Proč proboha? Za to, že je Fiala tragikomik, co by zkrachoval i s jediným stánkem na občerstvení na autobusovém nádraží a že máme na Hradě člověka, co se jako chameleón vždy přizpůsobí jakémukoliv režimu, za to opozice fakt nemůže, i když bude sebehorší.
Miroslav Rys
@jerryx Tak co to furt čteš? Vy jste fakt postižení, furt se tu hemžíte jak červi v lejnu a držkujete. Mertlík si může psát, co chce a vy si můžete jít stěžovat na nádraží, jelita 😀😀
jerryx
@Miroslav Rys A co tě tak rozčilujou jiný názory? Prostě mě zajímá, proč někdo jako pan Mertík, kdo byl prokazatelně proti bolševikům, dnes na stará kolena píše a myslí jako oni. Stačí mu ,že se přejmenovali na progresivisty.
Pavel Nyklíček
@Miroslav Rys
Velmi rozumná odpověď.
Všichni se trápí Mertlikem, ale ještě je nepadlo jej nečíst.
Říkám tomu sebemrskačství.
bella.
@Pavel Nyklíček
Nyklíčku, zanech nápadu, že se trefíš s nezvyklými výrazy do nějakého textu.TY ne !
Číst články v Reflexu , potažmo i nějakého Mertlíka je nutné, je to příležitost zjistit kam až pokročila degradace české vlády , když nenaslouchá vox popluli a tlačí před sebou média co vymývají mozky!
-----------
Jsou , Nyklíčku , i lidé , kteří si potřebují tříbit myšlení .A připouští, že je možné dokonce i to, že by " nepřítel " mohl mít chvílemi i přínosnou myšlenku.
----------
V případě Reflex a Seznam.cz je pro mě např. přínosné poznání, že moje cítění je správné , a to :
pryč a co nejdál od Ukrajiny.
Sebezáchovný pud já mám zachovaný, kritické myšlení vyvinuté a tedy neplýtvám sympatiemi k něčemu co mě ohrožuje.Naopak!
Kritické myšlení je známka vyšší inteligence a zde nelze za Fialu , Pekarovou, Nerudovou, Rakušana, Černochovou a motorkáře z Hradu dát ruku do ohně. Za ně ne!
-------------------------------------------------------------
bella.
@Miroslav Rys
Ryse, tobě nějak utíkají nervy!
Copak to?
Dostal jsi zprávu, že Zelenskyj nejspíš kejvne na " chcimír " a dá Rusům kus Ukrajiny?
Já ti tedy nic zlýho nepřeju, ale tohle jo !!!!!!
--------------------------------------------------------------------------------
Patrik Beranek
Mertlíku vždyť ty jsi pouhý ubožák s opravdu vybraným slovníkem hrající si na velkého znalce a intelektuála. Tvá snaha očerňovat a zostuzovat je více než trapná . Jsi vážně neužitečný idiot
Miroslav Rys
@Patrik Beranek Zopakuj si zvláštní školu a zkus to napsat ještě jednou 😀
Pavel Nyklíček
@Patrik Beranek
Dobrý muži a není čtení Mertlika pro tebe určitým sebemrskačstvím?
Vždyť ty normálně trpíš...
giorgio287
Nejen že autor je sprostý a drzý. On bude nejspíš totální buran a fialový imbecil.
bella.
@giorgio287
On je původem brusič. A v dílně holt padaly tvrdé výrazy. Z toho Mertlík vzešel, akademičnost u něho nehledejte :- )
------------------------------------------
Miroslav Rys
Velmi se starým členům EU divím, že mezi sebe vzali Česko, Maďarsko a Slovensko. Já být jimi, já bych tam takové pronárody zaboha nevzal (Bureš, Čurbán, Grco) 💥
Richard Šebesta
@Miroslav Rys Ty nic nechápeš .
Oni si hráli chvíli na demokraty ale žádnými nejsou. No a když se ti tady nelíbí co ti brání táhni na milovaný chalifat tedy abych byl přesný budoucí v celé západní Evropě. Tam jistě najdeš své uplatnění a budeš spokojen, třeba když ti smradlavý muslim znásilní ženu.
Miroslav Rys
@Richard Šebesta Šebesta, ty po tom znásilnění vyloženě toužíš. Meleš tady o tom celé dny, hošo 😀😀
Pepa Zahrádka
@Richard Šebesta Nedostatek argumentů vyvolává neklid u dezolé a potřebu strašit muslimy na západě, kterých tam není ani tolik co LGBT+. ¨
Pár faktů o zemi Vašeho srdce:
Islám je v Rusku nejrychleji rostoucí náboženství. Velkou zásluhu na tom má porodnost muslimů oproti tradičním Rusům. V roce 2018 mělo Rusko již 25 miliónů muslimů (18%). Přičemž podle amerického ministerstva zahraničí tvořili muslimové v Rusku v roce 2017 asi 10% z celkové populace, tedy asi 14 220 000 lidí.
jerryx
@Miroslav Rys Říká Vám něco pojem demokracie? A respekt k odlišným názorům? A ti vaši miláčci v Bruselu Vás mezi sebe taky nevezmou a ten plat Vám taky nedají.
Miroslav Rys
@jerryx Nemel kraviny. Ty bys měl jistě respekt k názorům Hitlera, Beriji či jiné chamradi. Mezi takové ti tři patří.
jerryx
@Miroslav Rys Trochu se dovzdělej, když chceš vytahovat historii. Já naopak vidím jistou podobnost mezi fašismem, komunismem a dnešním progresivismem. Všechno to jsou nenávistné ideologie jedné pravdy, typické je pro ně hledání nepřátel a jisté elitářství- já jsem chytrý a skvělý, ostatní jsou hloupí a ubozí.
Miroslav Rys
@Miroslav Rys Progres znamená pokrok, kopyto. Že jsi shnilej a starej, to fakt svět nezastaví. A jakou podobnost ty vidíš, to už je error tvého duševního ustrojení 😸
Richard Šebesta
@Miroslav Rys Ty a pokrok ? Jako vtip to beru. Myšlení máš komunistické a jsi falešný jako Konečná. Dej se klidně k ní.
Avatar - epr3
epr3
@Miroslav Rys Rysi tvůj příspěvek říká všechno, vůbec jsi totiž nepochopil, proč EU průběžně přibírá nové členy. Fakt ani vzdáleně to není proto, aby se ti noví měli dobře, je to proto, aby ty nové zkolonizovali a dobře se měli oni. Nové dostanou do závislosti na všem a oni musí o vše poníženě škemrat v Bruseli a v Bruseli se také rozhodne, co se bude podporovat a co ne. Zdánlivě je to darovanými penězi EU, ve skutečnosti těmi, co už od nás dávno vydojili.
Dokud budou po ČR běhat tak naivní troubové jako ty, nebude nám pomoci.
bella.
@Miroslav Rys
Za Česko nám ruce líbají.Naši jsou vyučeni, vystudovaní, očkovaní, mají spravené zuby, neriznášejí nemoci, mají řádné pracovní povolení, nedřepí tam s nataženou rukou , nýbrž pracují.A pracují i na vysoce kvalfikovaných místech, protože Západ nám krade mozky.
Inu - když se kouknu na lopaty z Východu, no tvl, vysoce kalibrovaný mozky jsme získali a opečováváme, Ryse!!!!!
§§§§­§§§§§§­§§§§§§­§§§§§§­§§§§§§­§§§§§§­§§§§§§­§§§§§
hnusoba
A zase začíná předepsaný útok jediné pravdy. A tak to ma byť, tak je to spravodlive.
Uživatel_5670215
...jen houšť!!!!!! A větší "kapky"!!!👍👍👍👍👍
Saša Krach
@Uživatel_5670215 A komu to pomůže...
😂😂😂😂😂😂😛
Saša Krach
Jidáš ,,,,­peči­vo,,,,­Mertlík zase rozděluje..
hnusoba
@Saša Krach ----Třeba musí.Dneska už je zase všechno na povel, jako za bolšána.