Divoký kačer

Zpět na článek

Migranti plující po Seině na zahájení OH vystrašili české vlastence. „Proč tu loď nepotopili?“ žehrají Francouzům

8 komentářů

Miloslav Sodoma
Tu trapárnu s transkama nezamaskujete ani velkým balíkem fakenews.
Miroslav Rys
Takhle to vypadá, když to Pitomio přežene se solárkem 😀😀
Radfie Raddie
Ha, ha, ha.
Matej Bartos
No divokýho kačera čtu rád ale tohle se prostě nepovedlo.Všem by se mělo měřit stejným metrem. Nemám problém s urážkou Křesťanství stejně jako s urážkou Islámu, pokud je to v určitých hranicích tak by měli všichni svobodu názoru a lehkou nadsázkou zkousnout. Bohužel se obávám, že u Islámu by to neprošlo.
ES02
@Matej Bartos nebyla to spíš parodie na nějakou žranici než urážka křesťanství? Co by tam jinak dělal "Dionýsos"?
Radfie Raddie
@ES02 Toho tam nastrčili až poté, co dostatečně zkarikovali Poslední večeři, jako vějičku pro naivky, jako jste vy...
ES02
@Radfie Raddie kdy jsi naposledy byl v kostele ty bijče za křesťanství? Nebýt toho, že tohle téma sdílela dezolátní část mých přátel. Tak by mi to jejich představení nic neřeklo. Jenže když zrovna tihle géniové, co nikdy ani nebyli v kostele, mi tu začnou řvát cosi o brutálním útoku na křesťanské hodnoty, tak jsem se o to začal blíže zajímat. Jinými slovy, kdyby tu žranici hráli ne transky, žádný dezolát by se necítil pohoršen.
Lada Langi
Dominiku občas jsi vcelku vtipný, občas trapný, někdy vcelku snesitelny ale někdy ukázkový libtard