Komentáře

Zpět na článek

Kolik „Dozimetrů“ má v genech hnutí ANO? Babišův protikorupční boj se zvrhl v parodii

66 komentářů

Leonard
ANO následuje osudů ODS a ČSSD a to je moc dobře.
Jana Čangelová
Jetmanka,,dostalova viduna aluna havlíček babis nagyová brabec krkoska faltynek hrabac zlpdej vedle podvodníka babisova škola stb sekta
Leonard
@Jana Čangelová Čeho jednou je moc jinde, to v ANO nestačí, protože koblihy NEMAJÍ jiné volby
Tomáš Kostelecký
Už se brzy proletíš komínem, udavačská, rudá sv ině.
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
Většinová část slušných lidí Česka podporuje Babiše 😎
Pavel Nyklíček
@RASPUTIN
To zcela určitě, ale pokud máš jen trochu přehled o politice, tak víš, že u každých voleb co Babiš prohrál, bo prohrál všechny až na ty jedny jediné, tak vždy cca 4 000 000 voličů hodilo hlas někomu jinému!!!
Je tedy zbytečné přemýšlet o našem slovenském "velikánovi" kterému navíc každý rok desetitisíce důchodců zemřou a s tím milionem hlasů se dá ještě tak maximálně dobře prsit, že JÁ jsem to největší pohnutí mysli, ale to je tak asi vše🫤
Tento týden již agentura uváděla krásných 26,9% pro pana důchodce a do voleb bude ještě líp.
Leonard
@Pavel Nyklíček A v prezidentských dostal méně hlasů, než Drahoš. I to něco o něm říká.
Leonard
@RASPUTIN třetina a to ještě těch co chodí k volbám VÁŽNĚ NENÍ VĚTŠINA, to je učivo třetí třídy, kam jsi evidentně nedospěl.
Georg Waldman
Babiš obžalován a souzen, ale stále v čele ANO a možná příští rok po volbách znova předseda vlády ČR. Hrabáč pouze obviněn a už je Babišem zneškodněn a zadupán do země. Podivný metr v hnutí ANO. Trochu to připomíná nacisty a nedotknutelnost fírera. Při pohledu na projevy Babiše v parlamentu, jeho verbální projev a gesta silně připomínají Hitlera.
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
@Georg Waldman ...Tak už se konečně ferdo probuď😁
Pavel Nyklíček
@Georg Waldman
Babiš je především gauner, byl gaunerem, je a bude.
To co provádí ho začíná dohánět.
Procenta klesají a tlak krevní stoupá a na nočním stolku krabičky přibývají.
Babiš o tom mluvil při hospitalizaci v nemocnici s prasklou rohovkou...
V sedmdesáti už není člověk schopen jet naplno
seng
A co kauza dozimetr? Na západě už by ministr musel rezignovat. Tady nám Vítek vysvětlil, že s jeho sifrovanym telefonem si hráli jen děti. Tuhle výmluvu mu mohou uvěřit opravdu jen ty děti a to ještě hodně malé. Ale Peťa ho podrží a jede se dál. Ale ten Babiš to je teda něco s tím chomutovskym primátorem to je skandál teď budou křičet.
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
Pokud je známo, tak většinová část korupčníků z Brna je v současné vládě nebo patří k blízkým přátelům jejich ministrů. Zde by se mohl novinářský pisálek realizovat a ne jako přizdisráč strašit Babišem, který je pouze v opozici. Takový postup je sice vlastní dezolátů podporujícím současná vládu, ale lživý.
Pavel Molík
ANO je demokratický politický subjekt. STAN je nedemokratický politický subjekt prosazující zájmy nepřátel demokracie.
Vladimír Veselý
@Pavel Molík Prosím, jakou geniální úvahou jste na to přišel?
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@Vladimír Veselý
Tato úvaha se jmenuje Kofola... Když Bureše miluješ, není co řešit...
Ladislav Soukup
@Pavel Molík To víš, že jo trolíku, živoucí ikono imbecility.
Pavel Nyklíček
@Pavel Molík
Svatá prostato....
porucik
Zločinecká organizace odss nadělala škody více jak 50bilionu Kč. Vrcholem je bruselsko ukrajinská pavláda nejhorší hrůza od roku 1918.
Vladimír Veselý
@porucik Asi to nemáte v životě moc lehké. Upřímnou soustrast.
Irena Charvátová
@porucik Nebyly to bambiliony?
Pavel Nyklíček
@Irena Charvátová
Ještě tu máme ležatou osmičku 🤣
Bohdan Kaluza
@porucik kdo v te dobe nejvic polepsil?
Pavel Nyklíček
Babiš by měl být alespoň jednou v životě chlap.
Dvé věci by měl udělat.
První, že by měl po tolika aférách odstoupit a druhá jako chlap se rozvést.
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@Pavel Nyklíček
on se rozvést nemůže. Kvůli daňovým šméčkům napsal spoustu majetku na Monike, takže by musel vyvařit spoustu miliard, které nemá. Jeho firmy jsou navíc zatíženy desítkami miliard úvěrů, pokud by je musel kvůli rozvodu prodat, prodělal by kalhoty. A pořád ještě ho čeká vyšetřování ve Francii a USA, tam jeho špinavé pracky nedosáhnou a především ve Francii může být odsouzen i ke kriminálu, žabožrouti nemají pochopení pro daňové úniky u daně z nemovitostí...
Pavel Nyklíček
@Uživatel_5734171
Babisš musí prodávat. Dluhy rostou. Mafra za desítku to nepokryla a teď už běží zpráva, že zámeček ve Francii je na prodej.
A to je Babiš vyhlaseny tím, že zásadně nikdy nic neprodává.
Georg Waldman
@Pavel Nyklíček Jak může být kastrát chlap?
Saša Krach
Tak podruhé.

také něco přidám ať se zřadím mezi idioty...Babiš je gauner lump a darebák.......a už můžu jít do party...A dnes to napíši ještě třikrát a budu vrchní idiot.Přatelé mám vás rád...😂😂😂😂😂🦧 I když známí neuvěří...🥵
A včera jste se vyjadřovali ...
K internetu a k hrubosti na něm byli jste opravdu pohoršení
A dnes😂😂😂😂😂...Prostě ......... a bez konkrétních důkazů....prostě dno.
Až Sezemskýmu někdo ukradne židli pod zadkem třeba kolega a on bude na svačině....Tak Sezemskýmu hooóódně vyna­dáme­....😂😂­Zdra­vim
Jaroslav Herman
Mazale Sezemský jen tak dál. Reklamu Babišovi děláš na jedničku a sám že sebe děláš lalala.
Uživatel_5542819
Reflex sa fakt príkladne snaží, ale Babiš má stále najväčšie volebné preferencie v ČR ! Podobnosť so situáciou v SR je určite čiste náhodná . Preto toľká nenávisť bulvárnych médií ...
Richard Šebesta
@Uživatel_5542819 Ty ale fakta neobkecáš i když to mnoho lidí dělá a snaží se o to.
martin simunek
@Uživatel_5542819
Což vypovídá především o "inteligenci" jejich voličů.
Pavel Nyklíček
@Uživatel_5542819
Za posledni půl rok preference Babise byly i 38,5% .
Teď byly 26,9. Dle mého jde to dolů a pětikolka dnes měla 40,5%.
Uživatel_5494496
Opravdu bych ocenil, kdyby se hlídací psi a feny demokracie zaměřili na to důležitější, to jest kauzy vlády, já to bývalo před Babišem. Do vlád ODS a Sociální demokracie ryli furt a tak to má být. Mrzí mě, že kdysi čtivý časopis Reflex je kritický jen k opozičním politikům, ale to, co dělá aktuální vláda na nás má daleko větší dopad, než co dělá opozice. Korupce se nevyhýbá žádné straně, na druhé straně jedna strana se vymyká, a to ta, která byla založena starým Redlem a jejíž předseda dál šifrovaný telefon dětem na hraní, nepoužíval ho a měl ho jen proto, aby jej Babiš nemohl odposlouchávat.
Vladimír Veselý
@Uživatel_5494496 A v člànku jste si mevšiml i připomenutí kauzy Dozimetr? Umíte číst?
Saša Krach
Tak také něco přidám ať se zřadím mezi idioty...Babiš je gauner lump a darebák.......a už můžu jít do party...A dnes to napíši ještě třikrát a budu vrchní idiot.Přatelé mám vás rád...😂😂😂😂😂🦧 I když známí neuvěří...🥵
A včera jste se vyjadřovali ...
K internetu a k hrubosti na něm byli jste opravdu pohoršení
A dnes😂😂😂😂😂...Prostě ......... a bez konkrétních důkazů....prostě dno.
Až Sezemskýmu někdo ukradne židli pod zadkem třeba kolega a on bude na svačině....Tak Sezemskýmu hooóódně vyna­dáme­....😂😂­Zdra­vim
lug70
Já třeba o žádným "Dozimetru" v ANO nevím, i když nepopírám, že něco může být. Mně zajímá živá kauza Dozimetr, ale nikde nic. Už to bude pět let, co se o tom ví a jediné co se děje, že záhadně umírají svědci. Policie už dávno svou práci udělala, předala to justici a tam to nějak vázne. A co další kauza, Fialova kampelička? Tam už je taky mrtvola a ticho. Novináři se neptají a dělají mrtvé brouky. Mně to připadá, že je to schválně zadržováno i ve spolupráci se zkorumpovanými novináři, se záměrem počkat až bude po volbách (pokud vůbec a rovnou se to nezamete) a troufám si říct, že až po parlamentních volbách. Lidi (voliči) nesmí vědět. Zajímavé je, že vládní politici jsou namočeni v kauzách organizovaného zločinu a nevadí to kupodivu ani Bruselu. Jo, kdyby v kauze organizovaného zločinu byli namočeni třeba politici Orbánovy vlády, to bylo v Bruselu pozdvižení s výzvami k odstoupení Orbanovy vlády.
martin simunek
@lug70
Máte to dokonce v článku. Kauza Dozimetr jde před soud.
Co potřebujete ještě víc vědět?
Mě opravdu voliči ANO pripomínají chycené zloděje, kteří křičí " ale tamti kradli taky"
Pavel Nyklíček
@martin simunek
Všeci kradnů, říkal jakýsi důchodce ...
Vladimír Veselý
@martin simunek Opravdu jsou.
Pavel Nyklíček
@lug70
Nedávno prezidentka Maďarska musela odstou­pit.­...ne­pama­tuješ?
Kauza jak barák.
Saša Krach
No ..chtěl jsem něco napsat. A pak jsem si řekl. Idiotů já zde už dost...😂😁😂😂😁😁😂
Richard Šebesta
@Saša Krach Copak došly ti myšlenky. Bureš je gauner a vyvracet to je problém proti jasným a zřejmým faktům. I idioti mohou mít pravdu. Tak bacha na to.
Saša Krach
@Richard Šebesta Ty chytraku ty v zastoupení problému řešíš Babiše....trvám si na svém...😂😂😂😂
Richard Šebesta
@Saša Krach Sašo trvej. Máš na to právo ! Ale neříkám ti BRÁVO !
Pavel Nyklíček
@Richard Šebesta
Kdyby nebyl Bureš takový gauner, tak by to rozhodně byla z gruntu hodná ženská...🤣
Příští rok jsou volby pro Bureš poslední....
Biologické hodiny dělaji tik tak, proto je tak často na Tik toku.
Radek Kocvelda
@Pavel Nyklíček na Tik-Toku jsou i hajlujicí Ukrajinci blbe
Uživatel_5542819
@Saša Krach Už si predsa napísal a máš pravdu ! Si jeden z nich ...
Michelin
Takhle se šklebit může Bureš na firemním večírku , ale ne jako vážený politik - buran
Pavel Nyklíček
@Michelin
Babiš politik nikdy nebyl...
Chaot zcela určitě.
Miroslav Rys
ANO - profikorupční hnutí 😸
Richard Šebesta
Agent Stb Bureš je gauner NON PLUS ULTRA. Jeho způsob vládnutí i to jak řídí hnutí ANO je pro mne stále něco opravdu šokujícího. Jednak to že mu to v ANO všichni tolerují a taky jeho voliči.Něco podobného platí pouze v diktátorských režimech. On si v ANO udělal takový malý diktátorský státeček.Tedy on může vše pro něho zákony neplatí ale pro druhé platí vše i nepatrné škobrtnutí. Mimochodem stále není dořešeno jeho trestní stihání za dotační podvod. Fascinovalo mne jak on sám direktivně rozhoduje ,že jejich zástupce Hrabáč kandidát na hejtmana má být nejen ihned stažen z kandidátky ale přímo vyloučen z ANO.Kauza se sotva rozjíždí a Bureš už úřaduje.Já bych to bral a tak si představuji také chování strany a všech politiků při vypuknutí nějaké kauzy až na jednu maličkost musí se to týkat všech tedy Bureš by už dávno měl být mimo ANO i politiku. ANO je pro mne prohnilá a zkorumpovaná banda kteří slouží jednomu gaunerovi. Anáci se řídí heslem : KOHO CHLEBA JÍŠ TOHO PÍSEŇ ZPÍVEJ ! Bureš táhne hnutí zatím nahoru a tak všichni v zájmu koryta s ním v ANO jedou jeho lajnu. A to co píše autor to je fakt je to parodie. Hnutí ANO vzniklo jako protikorupční a je nejvíce zkorumpované a vede ho trestně stihány agent STB ! ODA na PARODII ! WIRKLICH.
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@Richard Šebesta
vůbec není náhoda, kolik politických turistů v ANO je. Ze sedmi europoslanců jsou hned 4 političtí turisté. 3 z ODS a jeden Pirát...))) A nejkomičtější pak je, když tito lidé nadávají na "tradiční strany", přičemž mnoha z nich sami prošli. Faltýnek ČSSD, Jermanová nebo Bžoch ODS, Vildumetzová k ODS přidala ještě Zelené...))) Jinými slovy, tihle lidé nemají ani stopové množství nějaké morálky či cti a přifaří se tam, kde je nějaká možnost vyžírky. ODS před lety byla na krach, proto ji tito lidé opustili a přidali se k ANO. Až jednou zkrachuje ANO, zkusí to klidně třeba u komunistů, když se jim to vyplatí. Je mi z takových lidí na blití. A ono to dlouho trvat nebude a ANO krachne, protože ANO je Babiš. Odejde Babiš a za pár měsíců po ANO neštěkne pes. Ti lidé volí jen a pouze svého Andreje, oni kašlou na nějakého Juchelku nebo Dostálovou, většinou ty politiky vůbec neznají. Až odejde Babiš, zbylí politici se servou o kořist a ta tlupa se rozpadne v řádu měsíců. Jedny volby a šlus... To není přání otcem myšlenky ale realita. Podobný vývoj jako s Radkem Johnem a Věcmi Veřejnými...
Richard Šebesta
@Uživatel_5734171 Je to tak dodám k těm turistům Jourovou. Nejprve soc.dem. pak EDE (ev.demokraté) a nakonec ANO. Taky zcela bezcharakterní ženská bez špetky morálky. A ona už v ANO taky není.
Pavel Nyklíček
@Uživatel_5734171
Příští rok zažije Babiš své poslední volby v životě.
Prostě biologické hodiny týkají.
Nedávno měl volební preference dokonce přes 38%.
V tomto týdnu měl zajimavých 26,9%.
Do voleb je samozřejmě velmi daleko, ale dle mého 30% už nedá a i dnešní pětikolka v referencích dala 40,5%.
Čas pro Babiše určitě nehraje a čím déle, tím bude Babiš níže.
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@Pavel Nyklíček
Bureš to moc dobře ví a proto se snaží o předčasné volby. Plus si "vychovává" koaliční partnery. Šlachta i Motoristé jsou béčko ANO, zadobře se snaží být i s bolševiky. Okamuru pomalu háže přes palubu...
Uživatel_5542819
@Richard Šebesta Si klamár ! Babiš nebol agentom, to si mýliš so súčasným súdruhom prezidentom, jeho na to školili . A nebol žiaden dotačný podvod, všetko prebehlo tak, ako vyžadoval zákon ...
martin simunek
@Uživatel_5542819
Mýliš sa ty. Lebo lžeš.
Uživatel_5836863
@Uživatel_5542819 Tak si svatouška vemte zpátky do Maďarska.
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
Troufám si tvrdit, že jsem na Bureše odborník...))) Sleduji tohoto člověka desítky let a moje averze se jen a pouze prohlubuje. Ten člověk je esenciální zlo, suverénně největší zlo od roku 1989. Organizovaný zločin v té nejhorší podobě, protože devastuje státní instituce. Politici kradli, kradou a budou krást, ale tohle je jiný level. Když kradl Gross nebo lidé od Topolánka, vždy věděli, že hrozí trest a vždy se to snažili zakrýt. Bureš krade naprosto bez skrupulí a veřejně a dostal se do pozice, že ho chrání státní instituce. Nádherně je to vidět třeba na kauze "korunových dluhopisů", na kauze fiktivní reklamy atd. Policie i státní zastupitelství ho definitivně očistily, příslušné ministerstvo v tom dokonce ani nevidělo tehdy žádný problém, i když to bylo do nebe volající. Tomuto postupu se říká nepřátelské převzetí státu. Totéž kauza Bečva a inspekce životního prostředí nebo skandální výrok soudu ve stejné kauze. A na závěr jsem si nechal Antimonopolní úřad. To je jak z nějakého filmu o mafii. Pravá ruka Bureše Faltýnek se tajně scházel po benzínkách s předsedou ÚHOS Rafajem, kterému pak našli doma při domovní prohlídce dvě mega v hotovosti. A tentýž předseda posvětil Burešovi získání faktického monopolu v pečivu nákupem firem Odkolek a United Backeries. Formálně Agrofert prodal tři pekárny, které pak za pár let koupil zpět. Na Slovensku za tuto fintu dostal pokutu 500 000 000,- Kč. Půl miliardy!!!! V našich končinách naprosto nepředstavitelná pokuta. A ta finta byla úplně stejná jako v Česku, dokonce i stejné firmy a stejný trik s fiktivním prodejem pekáren. V Agrofertu moc fantazie nemají. U nás mu tento trik vyšel a ještě jsme se mu z daní skládali na dotaci pro jeho další pekárnu... Bureš má monopol v pečivu (Profrost, Penam, Pekárna Zelená louka, Odkolek, United Backeries) a na tom monopolu má razítko antimonopolního úřadu...))) To je jak z nějaké parodie typu Žhavé výstřely...
Richard Šebesta
@Uživatel_5734171 Myslím,že podobný byl i Zeman se Šloufem ti umožnili Mrázkovi aby si ze státu udělal dojnou krávu.Částečně jim se***val i Gross. Vždy jsem nadával na ODS v 90.létech, nadělali tady dost lumpáren jak za Klause tak Topolánka i Nečase ovšem Bureš Zeman ,Šlouf i Gross za nimi v těch lumpárnách vůbec nezaostávají.
martin simunek
@Richard Šebesta
Bureš je všechny strčí do kapsy.
martin simunek
@Uživatel_5734171
Přesně tak!
Pavel Nyklíček
@Uživatel_5734171
Tohle babišův volič prostého ducha nemá šanci pochopit.
Babiš je tak komplikovaný,. že se v něm anoista ani vyznat nechce.
Nezbude než počkat až nám ten kluk umře. Pak už bude klid.
jhomolka
I gdyby to fšechno bila pravda, může za fšechno stejně Fyjala. Mi Babišovcy víme sví a nigdo nám to nevymluvý.
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@jhomolka
))))...Správná kobliha ale napíše:
Já Babiše nikdy nevolil, ale jestli ho nepřestanete pomlouvat, tak ho budu volit...