Komentáře

Zpět na článek

Tomáš Vlach: Kde je „skvělá“ ruská armáda? Ukrajinská ofenziva u Kursku je strategickým majstrštykem

111 komentářů

Avatar - našinec
našinec
Jen idiot může napsat takový článek. Ruská vojensko-politická strategie vychází z toho, že Rusko je velké a Rusů málo. Proto se za snaží sousedit se spojenci a pokud dojde k napadení území, tak ta strategie je taková, jakou vidíme.
Leonard
@našinec Hlavní je, že může velet Ruské armádě
Leonard
Měla vyhrát válku za 3(TŘI) DNY a vidíme jak se daří, dali do toho víc fantasie.
Avatar - našinec
našinec
@Leonard Také vyhrála, ale pak se do toho vložilo NATO.
Leonard
@našinec asi jste zapomněl, že to bylo po půl roce co soudruhu!
PEtr Tobes
@Leonard jj, prej "vyhrala"..u kyjeva dostali russaci narezano a to bylo jeste bez pomoci
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
Velebit zločinnou invazi Ukrajinců na území jiného státu může jenom hloupatý jedinec.😶
Petr Chládek
@RASPUTIN to je jen speciální vojenská operace ty putlerův slouho...
Leonard
@RASPUTIN Už si balíš a jedeš na frontu, nebo budeš jen nadávat u levného "piva"?
Losina
@RASPUTIN Dal jste si špatné krycí jméno. Musíte si říkat Rus-Putin.
bella.
místní proukrajinské štěnice ( pozn. toto je vládou , tj. 5-ti koalicí a Fialou povolená nadávka a je tak dle algoritmu opěrného sloupu ODS Mirky Němcové a je to proti pól jejímu výrazu pro občany coby proruský šváby) .
Takže místní proukrajnské štěnice jásají, že Ukrajina vyhlásila regulerní válku Rusku.
Udělejte tedy zátah v Česku, odveďte Ukrajince do toho útoku a sdělte kolik nás už to stálo.
Podpora války je hnus a vládu s prezidentem bych poslala k mezinárodnímu soudu, neboť ohrožují náš národ.Zcela jasně já to tak vidím.

Takže Kingu , když pláčeš nad životy civilistů v UA, zaplač i nad těmito v Rusku , neboť nejen, že Ukrajinci ukrajovali práva Rusů žijících na Ukrajině , teď jim berou právo života .A nepoučuj mě, na Ukrajině jsi nikdy nebyl.Kdyby jo, budeš se z toho marastu hodně dlouho sbírat.
Kdyby tady Češi s ukrajinskou menšinou /dnes už většinou skoro / začali zacházet tak, jak oni s obyčejnými menšinovými obyvateli Rusy na Donbasu a Krymu, to by bylo ! A že už je jich tu víc, než kdysi Rusů v té oblasti!
Klidně do mě, můj názor na tuto válku pro mě dvou cizích a ne ve svazku EU a NATO spojených zemí je konzistentní.
Dejte mi důvody, proč Putin napadl Ukrajinu na stůl! Pak možná změním názor !
¨Dezoláti z vlády záměrně udržují v nevědomosti své občany.Co by jim asi tak řekl Brusel, žejo?
Chraň nás pud sebezáchovnej , nás malé státy před vstupem Ukrajiny do EU a NATO.
---------------------------------------------
---------------------------------
PEtr Tobes
@bella. copak nerviky na pochodu prorusska svabko? nejak se vudci prestava darit ta jeho 3 denni specialni operace..ono je docela zasadni rozdil tvarit se tzv. neutralne, ale pritom kopat za zlocince putina, coz je tvuj pripad, nebo byt opravdu neutralni, coz je neprima podpora putina, ale to je prece jen o neco lepsi varianta, nebo podporovat napadeneho, ktery se brani agresorovi, coz je pripad ukrajiny. muzes tady placat co chces, ale agresor je rusko, duvody putlerova vpadu na ukrajiny jsou jeho posedlost obnovit imperialni slavu ruska a nedovolit ukrajine smerovat svou zvolenou cestou, tedy do zapadnich struktur, protoze to by mohlo ohrozit v dusledku jeho zlocinny rezim...vse ostatni jsou blaboly a lzi, jo a putler tam valci uz od roku 2014, k cemuz se ostatne taky uz priznal, muzici na tzv "dovolene" byli regulerni vojaci co tam valcili..takze ted jen v mnohem mensi mire ochutnava vlastni medicinku a evidentne mu nechutna coz je dobre
King I
@PEtr Tobes Tyhle s bouřlivými emocemi jsou úplně nejlepší.
Leonard
@King I svět se jim rozpadá, čekali, že válka skončí porážkou Ukrajiny a NATO s EU se pokloní imperiu
bella.
@PEtr Tobes
Péťo, trhni si noou.
Jako argument napadení , že je posedlost Putina sjednotit původní státy v impérium?
Hele víš co, trhni si nohou, tuhle slabotu vykládej Mirce Němcový a čerstvé bruselové hvězdě , tj. pizizibce Dáně Nerudový.To je materiál tvého rozměru!
------------------------------------
PEtr Tobes
@bella. je to tak, ze tomu nechces verit je tvuj problem, ostatne sam putin se takto vyjadril - pro nej je nejvetsi katastrofou rozpad SSSR a chce ho obnovit za kazdou cenu, tedy i brutalni silou, coz vidime bohuzel prave ted na ukrajine. vse ostatni jsou zastupne duvody a lzi..je to zlocinec a patri davno do satlavy nebo do pekla
bella.
@bella.
chtěla jsem něco říct, ale neřeknu,jsem zhnusená .Jásot nad tím, že náckové z UA zacílili na civilisty.
Fiala a Pavel nás zatáhli do války. 👎️
Měl by pro ně následovat trest!
Je mi jedno co na to King a spol zde, anebo Brusel s jásající pizizubkou Nerudovou tam.👎️

....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­.....
King I
@bella. Civily nechávají Ukrajinci na pokoji. Ale jak dorazí ruská armáda, tak ty vesnice vymaže z povrchu zemského 😬
Leonard
@King I civilisté zdrhají, už jednou je nechal Putin na holičkách, pamatujete, před rokem slavná vzpoura a pochod na Moskvu. A Putin hned opustil Moskvu. Ani vojáky na obranu neuvolnil, jen místní domobranu ze starých, slabých a civilistů.
Leonard
@bella. omg vážně nevím jak na tom jste duševně ale vážně máte zapotřebí se veřejně ponižovat? vážně vám to za to stojí?
bella.
@Leonard
V čem se veřejně ponižuji?
Sem s tím!
1)
2)
3)
.
.
.
---------------------------------------------------------------------
richard richard
@bella. Tak jednom jsem si jist-ty nejsi "nas narod".
Leonard
@bella. Jak řekl Tomio, Rusko by se mělo vzdát území a neeskalovat válku. Očekávám, že jako správný obhájce ruSSka máš sbaleno a jedeš na frontu!
bella.
@Leonard
Jak jsi na to přišel, že někoho obhajuji?
Odsuzuji , a to na základě dokomentace chování Ukrajinců k ruské menšině a odsuzuji Banderovce s trozubcem, jako svastikou , kdy nikdo v trozubci " letícího sokola" fakt nevidí ! Aodsutzuju vládu, že je sem klidně pozvala a nějaká tupá redaktorka z Reflexu jim ještě děla PR , zatímco v 2014 se do UA silně EU opírala a kritizovala Ukrajinu za nácovská hnutí.
Sorry jako, ale primitivní Ukrajina ( a nebudem si nalhávat, že není, protože i Západ ji hodnotí jako rozvojovou zemi) ,jejíž produkty 30 leté svobody nyní hostíme v řádu 1milionu občanů i my zde doma a přehled o tom, kdo sem přišel máme!Já ano ! , tak tato Ukrajina moje sympatie nemá. A nemá je ale ani Rusko.Ale Rusko mě neohrožuje, tebe taky ne, byť se ti to snaží Pávek z Hradu a Fiala ze Strakovky namluvit jinak.
Do EU jsem nechtěla, chtěla jsem neutralitu.Měl ji chtít i Zelenskyj, to že odmítl přiznal příšerný hon na Rusy , ne na vojáky, ale na lidi co tam léta žijí . Ukrajina je národ s geny ***-rů, Íránců, Turků, Rusů , Poláků. ...Jejich kozáci vycvičení k boji taky vydali ! Tomuhle národu já nerozumím , je jiný , není evropský a já mám pud sebezáchovy zdravě vyvinutý!
------------------------------------------------------------
Leonard
@bella. Nebudu vám psát něco, co nikdy nepochopíte.
King I
Situace je asi kritická. Rusové v Kursku zpívají z oken Červenou kalinu 😄 Vážně.
King I
Za druhé světové války Němci neuspěli v tankové bitvě o Kursk. Dva roky po invazi a Ukrajinci se tam prohánějí v leopardech.
Leonard
@King I Na to právě ty tanky jsou, rychlost je jejich pancíř
giorgio287
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
PEtr Tobes
@giorgio287 jojo, ted kdyz se to zacina putlerovi sypat pod rukama...tak urcite kolaborante, russak dostane jeste poradne co proto za to, co spachali za zlociny na ukrajine je to zatim jen slaby cajicek, ale vseho do casu!
King I
@giorgio287 Slezeš z gauče?
jan Vebr
@giorgio287

Giorgio, na to, že to posíláš z Moskvy máš docela dobrou čestinu
Miloš Paul
@giorgio287
Víte jak a kdy bude ukončena SVO? Až americká armáda v ukrajinských uniformách uspořádá vítěznou přehlídku na Rudém náměstí.
To je předpověď, co ruský Švábe!
Richard Šebesta
Zelenský řekl,že nechá Rusům ochutnat jaké to je když jim někdo vpadne na jejich území. Navíc pokud Ukrajina toto území udrží může pak při mírových jednáních vyměnit toto území za jiné okupované Rusy. To je ok ovšem za předpokladu,že toto území Ukrajina udrží.Překvapení to je zejména pro Rusy,kteří něco podobného nečekali. Možná to je onen krok o němž Ukrajinci před pár dny mluvili. Uvidíme co bude dál ?
Richard Šebesta
@Richard Šebesta . Ještě dovětek.Čekal jsem že ČT která má z toho ukrajinského úspěchu Vánoce si pozve nějakého vojenského analytika který situaci zhodnotí. Ale místo toho jen prázdné kecy a nic. Je to zřejmě překvapení i pro mnohé země NATO.Ti si teď přejí aby to Ukrajinci udrželi.
King I
@Richard Šebesta Nepozvali tě? Čím to asi bude?
Miroslav Rys
@Richard Šebesta Stačí tu analytik máklej Šebesta 😀😸
Martin Neugebauer
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Martin Neugebauer
Já si myslím , nebo si dovoluji myslet , že tento krok v ruské válce proti mírovému státu , je více než milion stíhaček...
Ukrajina neválčí , ona se jen brání ...
Rusko nebylo napadeno.
Pokud Rusko neuznává hranice okolních států které uznalo
Nelze s ním vyjednávat jako se státem
Ale jen jako s teroristy
A s teroristy se nikdy nevyjednává
King I
@Martin Neugebauer V domácím právu platí, že pokud se mám ubránit napadení, můžu použít větší sílu (logicky musim), ale ne nepřiměřenou. V mezinárodním by to mělo být stejné?
bella.
@King I
Kingu urči teď hned co je síla větší a co nepřiměřená! Co je množství větší než malé v přepočtu na zbraně a typy zbraní.
---------------------------------------
Pokud tady vykládáš, že Ukrajinci by měli nechat vybouchnout jaderku u Rusů, je pak přiměřená síla od Rusů shodit na ně atomovku?
Jako vypadá to na první pohled fifty -fifty! Ale posd odborníku , zda dle toho algoritmu lze zbláznit svět.
------------------
Nech blábolů a doplň si vzdělání!!!!!!
King I
@bella. Nemůžu za to, že jsi citově rozhozená a zaměňuješ následek za příčinu. Mám chuť tě vydráždit ještě víc
King I
@bella. Že ty provokuješ, aby na tebe nějaký Ukrajinec použil sílu? Jen se bojíš, aby nebyla nepřiměřená.
PEtr Tobes
tak to je prece super ne? ted by rozhodne kreml nemel eskalovat situaci, neposilat tam zbrane ani vojaky a zacit jednat o primeri..hahahaha jen tak dal, pome kluci bijte russa!!
King I
@PEtr Tobes Putin chtěl mít Ukrajinu v Rusku. Tak ji má. 😀
Martin Neugebauer
@King I na to nemůžu nic říct ...

Nevadí že to budu parafrázovat ?
... Rusko asimilovali Ukrajinu ... Za chvíli i Kursk ...
? Asi se milují
King I
@Martin Neugebauer 😁 ti dva se chtějí, jen si to neumějí normálně říct. Perfektní..., máte u mě flašku!
bella.
@PEtr Tobes
Sorry, doteď to bylo mezi Ruskem a nácky z Ukrajiny a přitom bylo přicmrdávání Západu pro idee USA , jenže USA do Němec navezla rakety , my je máme za zády a čelem válku.Já už mám nácků Západní Evropy taky dost a Ukrajinců taky.
Honu na Rusa se neúčastňuji z prostého důvodu:
Putin je geniální mozek, jen tak by Ukrajinu nenapadl.Ukrajina za víc jak 30 let své svobody je země nikoho.Nedokázali tam nic.Je to rozvojová země, kterou já tady doma nechci.Vláda se mě ani nezeptala a už jsou tu na věčný časy.Dřív se zpívalo " jdi domů Ivane ", dnes je to : Jdi domů Oxano a vem i svoje děti!"
-----------------------------------------------------------------------------
kosmos kosmos
@bella. Zalez do hnoje russký nácku 😂
Michal Bednárek
@bella. Problem je v tom, že ani to Rusko se za posledních 30 let moc neposunulo. Jediná jeho "výhoda" je větší množství surovin. Po nějakém zkvalitnění společnosti jako celku ani vidu, ani slechu. Takže prašť jak uhoď.
bella.
@Michal Bednárek
A co je mi do Ruska, proboha? Mně se do mojí země nacpala Ukrajina, Rusko se necpe do EU a udržuje si národní identitu.U prodejných Ukrajinců neplatí nic z toho!

....­....­....­....­....­....­....­...
King I
Ukrajina kontroluje měřící plynovou stanici na ruském území. To znamená, že si Evropa může odebrat ruského plynu kolik chce a bezplatně. Dezoláti jsou zmatení.

Dávej pozor na to, co si přeješ.
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
Ukrajinskému agresorovi již nepomáhat.😶
Michal Bednárek
@RASPUTIN
No tak ty máš dost. Už to nehul. Asi jsi nebyl poslední 3 roky v obraze a nevíš kdo je agresor.
Zdenek Lakatos
@RASPUTIN pravě že budou ještě vice pomáhat,to byl od začátku jejich záměr USA,NATO a rusofobů
Vyprovokovat Rusko k napadení UA a snažit se oslabit Rusko pomoci UA nacistů.
lug70
@Zdenek Lakatos Bylo to přesně takhle jak píšete. Akorát dodám, že těsně před ruským vpádem na Ukrajinu stálo před Doněckem a Luhanskem 150 tisíc ukrajinských vojáků, připravených provést konečné řešení s tamním ruskojazyčným obyvatelstvem. Rusko je prakticky na poslední chvíli zachránilo před genocidou kyjevským fašistickým režimem. Kdo mám možnost (jako já) mluvit s Ukrajinci, pocházejícími z tamní oblasti, tak ví kde je pravda. Tady nám média llžou až se jim od huby práší.
bella.
@lug70
Přesně mi popisoval situaci Ukrajinec z východní Ukrajiny.Ten zde pracuje v US firmě.Řádění ukrajinský nácků proti ruské menšině nevím, jaký má smysl, protože tím svou zaostalou zemi tak jako tak neobrodí.
Osobně žasnu, jak Čechům za víc jak 30 let svody vymyly některé vlády v Česku mozek a opravily i dějepis národa.
,,,,­,,,,,,­,,,,,,­,,,,,,­,,,,,,­,,,,,,­,,,,,,­,,,,,,­,,,
Ukrajina je zvláštní útvar a jako o národu bych moc nemluvila.Nevidím ho.
lug70
Bella. Ukrajinci jsou malorusové. Ukrajinci a Rusové tudíž mají k sobě velmi blízko, něco jako my a Slováci.
Avatar - našinec
našinec
Jinak, pokud bude tato akce až moc úspěšná, tak hrozí použití taktických jaderných zbraní.
King I
@našinec Ukrajinci jsou pár kilometrů od ruské jaderné elektrárny. Jdou si pro ni. Není problém ji vyhodit do vzduchu.
bella.
@King I
A protože jsou Ukrajinci většinou jen ze základním ( a ani to ne ) vzděláním a ty je máš tak rád, neb si IQ rozumíte, dej jim radu.Až budou vyhazovat, ať si aspon ověří meteorologické předpovědi.Taky by jim mrak mohl spadnout na hlavu., anebo tobě!
____­______­______­______­_______
P.S. pojem meteorologie většinou asi neznají, tak jim to přelož kudy bude foukat vítr, jakou rychlostí , jak reaguje radioaktivní mrak , důrazně jim řekni , že fakt , ale fakt nestačí naslinit prst a čekat odkud ho zastudí
Čus, neodpovídej, protože to nemá od tebe žádnou kvalitní výpovědní hodnotu !
Zdenek Lakatos
@King I a pak přiletí jeden Ruský Satan a je po UA a válce,ty chytráku.
A to USA a západ nechtějí, oni potřebují vleklou valku,aby na ní vydělávali.
Avatar - našinec
našinec
Oficiálně ruští a běloruští dobrovolníci na UA zaútočili na území RF. Pokud akce bude úspěšná, tak to bude úspěch UA, pokud bude neúspěšná, tak to bude vzbouřenecká akce nespo­koje­ných­....­.Jinak, jak říkal ruský generál Suvorov a já od počátku konfliktu(z hlediska UA) - Nejlepší obrana je útok.
bella.
@našinec
Tomu co jste sdělil já nerozumím.
Miroslav Rys
@bella. Já též ne. Vidno, že ve zvláštní škole jste o interpunkci nezavadili... 😀
bella.
@Miroslav Rys
Asi ne
Avatar - našinec
našinec
@bella. V RF nebojují Ukrajinci, ale dobrovolníci z BLR a RF.
Avatar - epr3
epr3
Spíš než vojenský majstrštyk bych to viděl na zoufalou snahu upozornit svět na to, že Ukrajinci ještě válčí, a vydojit z toho ještě nějaké prachy na podporu. Zmydlit převážně civily na téměř nebráněném území není majstrštyk, ale terorismus, který tolik vadí našemu mainstreamu u Rusů. Jestli to byl majstrštyk, se dozvíme za týden, dva. Ukrajina nebude mít čím ten útok krmit. Čím dál se dostane, tím hůře dopadnou její zezadu nepodporovaní a nezásobovaní vojáci. Řekl bych, že ti, co tam momentálně jsou, už klidně mohou psát závěť, zpátky je Rusové nepustí.
King I
@epr3 Rusko už je tak na huntě, že si tam nemají co vzít?
lug70
@King I Hmmm, Rusko na huntě. Tyhle žvásty v médiích i od podobných jako ty slyším nebo čtu pořád dokola už od roku 2014. Už pod prvními sankcemi mělo Rusko zaručeně krachnout do měsíce, jak se všichni dušovali, potom do půl roku, potom do roku atd. Uběhlo 10 let a furt nic. Rusko dnes válči v podstatě s celým kolektivním západem s jeho financemi a zbrojním průmyslem a furt má ke krachu daleko. Chtěl bych už konečně slyšet, kdy už to Rusko konečně bude na huntě, za 100 nebo 200 let?
King I
@lug70 Možná by ses nejprve mohl snažit pochopit význam otazníku.
bella.
@lug70
Musím odpovědět tady , protože k složení národa UA dle národností tam už nešel komentář vložit.
UA, že jsou malorusové , takto jsem to neslyšela definovat, ale vím, že jsou tam potomci /Krym, Luhan / Iráčanů, pak jsou tam potomci Turků, Poláků, Rusů ... , dohromady nejsou za jedno a přitom je řadí mezi Slovany a Češi si tedy myslí, že slovanská duše holubičí se jim sem sestěhovala.
Takže asi tak.Perou se mezi sebou, momentálně s Ruskem .Neumím si představit co bude, jakmile tohle množství 40 mil. bude členem EU. Dotace půjdou jen tam a náckové po celé Evropě se spojí.
----------------------------------------------
Bruno Ferari
Tak bud tam Putin posle brance, jak je jeho zvykem a budou rusky jatka. Nebo ty neetnicky rusky vojaky a tim oslabi frontu.
Avatar - našinec
našinec
@Bruno Ferari Pokud jste viděl záběry vzdávajících se ruských vojáků Ukrajinské cizinecké legii, tak ani jeden neměl oficiální uniformu. V nejlepším případě se jednalo o domobranu.
bella.
@Bruno Ferari
Bude to fifty fifty.
Ukrajina tam má důchodce co nestačili zdrhnout. Branci z Ruska aspoň maní fyzičku a znají moderní zbraně.Váleční chudáci Zelenského doučuje půl Západní Evropy .
richard richard
@bella. Za tvoje blaboly ti plati anebo to delas zdarma? V tom pripade jsou evidentne prilis vysoke davky v nezamestnanosti, kdyz muzes utracet za internet.
V kazdem pripade patris do kamenolomu. Tam muzes Putina milovat a ČR nenavidet jak chces, treba 20 let.
bella.
@richard richard
----------------------

Ríšo, ty asi nejsi moc majetný když ti přjde internet drahý.
Ty ani nevíš co o sobě povíš , chytráku!

A jinak ? Tvůj politický rozhled je vážně hodně chabý!
----------------------------------------
bella.
@richard richard
Do kamenolomu bych já poslala naši vládu a prezidentíka Pavla k tomu, neboť zatahují m oji vlast do války a to do války dvou států, kteří s námi nejsou ani v EU, ani v NATO a za to, že dezinformují fakta o Ukrajincích u nás, o válce a za to, že drancují náš rozpočet v zájmu nám cizích Ukrajinců
-----------------------------------------------------------------------------
!!!!! §§§§§ !!!!! §§§§§ !!!!! §§§§§ !!!!! §§§§§
Miroslav Rys
@bella. Co to meleš, gertrůdo? Spousta ukrajinských uprchlíků umí česky lépe než ty. Též jsou užitečnější než ty 😸
bella.
@Miroslav Rys
Nemáš přehled.Neumí!
Gertuda nejsem, ale taky ne nějaká Oxana, do kterých jsi zahleděn.O " užitečnosti " mohu podat nesčetně příkladů, kdy za ně děláme my
-----
richard richard
@bella. To vy bolsevici porad tvrdite, jak je draho a ze pivo a veprove maji být zadarmo
Prehled mam solidni. Patri k nemu poznani, ze rusaci stale lzou, stale šíří zlo a snazi se rozhadat vsechny okolo sebe. Rusaci krome nerostneho bohatstvi nemaji NIC, co by nekoho zajimalo. I ty jejich zbrane jsou evidentne mizerne.
Ruska populace ma vygumovane mozky 100 roky bolsevicke propagandy, jsou to tupe ovce. Kdo neni, odesel nebo spadnul z okna.
Rusko je proste mordor.
bella.
@richard richard
Nikdy jsem nebyla členem ROH, ani KSČM, Ríšo z Reflexu !
-----
To, že sem nechci Ukrajinu neznamená, že jsem bolševik a znamená to , že se velmi dobře orientuji .A mimochodem jsem na tom zjevně dle tvých prokeců na diskuzi materiálně násobně víc, než ty.
a) mám toho v hlavě víc , než ty
b) umím a miluju svou práci
a za to jsem kvalitně, velmi kvalitně oceňovaná.
--------------------------------------------------
richard richard
@bella. Neumis si ani zapnout moznost odpovedi na sve blaboly.
Kdyz se tak chlubis, tak
A) mas houby
umis houby
O mne vis uplne kulove, ty prokecko
Dal uz nepisu, jsi obyčejný rusak nebo kolaborant.
bella.
@richard richard
---------------------
Chytám tě za slovo, NEPIŠ!
(Nejlépe VŮBEC NE ! )
-------------------
👎️
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
Logika předpokládá, že Rusko je odřízne od návratu a oni se vzdají. Jednoduché, vojensky čisté a proveditelné😉.
King I
@RASPUTIN Ještě že jsi je upozornil. Teď jim nezbývá, než jít až do Kremlu, tam je nemá kdo odříznout. Tušíš vůbec, na které straně stojíš?
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
@King I ......Na žádné, pouze nemám rád Ukrajince. Byli to právě většinově oni, kdo na rozkaz Ukrajince Brežněva na tancích a pod praporem SSSR přijeli v srpnu 1968 jako první do Prahy a páchali tady zvěrstva na civilních obyvatelích o kterých občas, když se to hodí, informuje ČT. Kdo je dnes podporuje, fakticky plive na památku jejich obětí.
Michal Bednárek
@RASPUTIN Rád je mít nemusíš. Tehdy byli součastí svazu. Zvací dopis přišel do Moskvy, ne do Kyjeva, pokud vím...
richard richard
@RASPUTIN jsi prorusky kolaborant s 1/2 mozku, resp. si na to hrajes. Dobre vis, ze to byli rusaci/soveti, kdo nas v letech 1945-1989 okupoval. Zrovna tak dobre vis, ze rusaci nenavideli Ukrajince a schvalne zpusobili hladomor, aby pochcipali.
King I
Rusové mají spoustu atomovek. Můžou sebe sami vybombit.
Saša Krach
@King I A nevybombil někdo tebe...🚀
King I
@Saša Krach Můžeš tam jet vyjednat ten svůj mír. Rusové složí zbraně a nesmyslné zabíjení okamžitě skončí.
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
@King I ....Ukrajinci jsou agresorem.
Saša Krach
Co, jsem neslyšel od lidí co o boji a armádám rozumí.
Co je za cíl této operace. Neřekli.
Plynová stanice...tu mohou rozbít ze vzduchu...Rakousko se spotí.
Atom elektrárna. Následné diktování požadavků...Tak to se budeme potit všichni.
Spanilá jízda...
Nevím a proč nevím,,nejsem Nikliček natož gen.Snad se dozvíme.
Ahoj.
Pavel Nyklíček
Docela jsem zvědav, co tam rusáci pošlou.
Tipuji, že přispěchavší "něco" smete z oblohy.
Už dlouho píšu, že Rusko může porazit jen Rusko.
Tady se na tom pracuje.
Prigožin měl pravdu o Gerasimovi a jeho neschopnosti a hlavně dal UA návod svým tažením na Mockbu.
Pavel Nyklíček
UA má speciální jednotky. Tyto jednotky jsou posazené mnohem výše a jdou do nich vyvolení.
Mají lepší vybavení, lepší výcvik a hlavně malou ztrátovost.
Zájem mladých o tyto vojenské oddíly je enormní.
Paradoxně válka UA prospěje pro vyčištění zbytků lidi co na UA nemají co prohledávat a stamiliardy dolarů na revitalizaci země už je připraveno, bo tyto finance jsou právě Rusům zabavené.
Saša Krach
@Pavel Nyklíček gen.ve výslužbě.😂
bella.
@Pavel Nyklíček
Zájem mladých Ukrajinců být v speciální jednotce , že je enormní ?
Sem s dokumentací k tomuto tvrzení!!!!!!
Že mají malou ztrátovost?
Sem s dokumentací, kolik jich vlastně vůbec je, čemu byly a po jakou dobu vystaveny a z toho chci výstup, jinak je to blábol.
Válka nevyžene zkorumpované bosy a naopak začne se jednat o obřích obchodech na obnovu Ukrajiny s nimi.Dopadne to skvěle.Ukrajina se bude " budovat ", ale hodně jich sem k nám ještě zdrhne ( a bohužel zůstane ) takže už teď se učme ukrajinštinu, budoucí náš do 20 let souběžný jazyk a už teď budujme školy pro naše chytré děti, tzn. bez inkluze, bez přítomnosti vodkou a primitivním myšlením poznamenaných těch migranstkých
---------------------- !!!
Inkluze v Anglii a Francii způsobila strašlivé propady vzdělání.Takže Česko se má z čeho poučit!
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
Je to ze strany Ukrajiny napadení sousední země a jenom to dokazuje charakter této polofašistické země, která nás v srpnu 1968 na příkaz Ukrajince Brežněva a pod praporem SSSR obsadila a vysvětluje včas realizovaný obranný přístup Ruska, přijatý pro ochranu jeho obyvatel😉
Pavel Nyklíček
@RASPUTIN
Putin stejně, jako Babiš istě ochrání své ovečky.
Oba dva jsou z gruntu hodné ženské co se boji vlastního stínu.
Babiš se bojí vajíček a Pyta i blbeho bacilu.
Oba dva spí jen s ochrankou, jen Babiš to má levnější, ten spí jen 3 hodiny denně pak musí jít močit.
Ani s jedním bych neměnil. Je to zoufalý pocit, když stárnou, přichází věk blbec a oni mají vše a vlastně nic. Jen strach.
Saša Krach
@Pavel Nyklíček Ale nejsou pitomci co se dostanou s urážejícím názorem jen na pokec....
To asi uznáš.😂
bella.
@Pavel Nyklíček
Nyklíčku, největší ženská z nich a nejprodejnější d ě v -ka je přece Zelenskyj.V lodičkách a díratých punčoškách při tanečku v burleskách, anebo v ruských filmech, kdy i když je na Ukrajině dovoleno používat jen ukrajinštinu, on si svou ruštinu v ruských filmech uhájil
Zelenskyj jistě ochrání nejen ty ovečky, které mu tam zůstaly, ale i ty u nás, které na nás řvou My Ukrajína - Badéra ! a my jim nesmíme dát do držky!
Takže až dostanou, nechť běží za moloděcem Zelenským!
Nyklíčku, Nyklíčku.Jak můžeš být tak nekritický a milovat Ukrajinu.Bóže , milovat Ukrajinu ! Hm, hm ...
kosmos kosmos
@RASPUTIN co je ty russe špinavý?👍
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
@kosmos kosmos ...Co by bylo, přeci pátek😀
King I
@kosmos kosmos Ras začíná panikařit.
kosmos kosmos
@King I je to russký poťap 🤣
Avatar - našinec
našinec
@kosmos kosmos Z hlediska mezinárodního práva má Rasputin de facto pravdu, i když to myslel asi spíše jako provokaci. RF zahájila Speciální operaci, stejně jako v minulosti státy NATO, na ochranu svých občanů. UA napadla území RF. ....Takto je opravdu mezinárodní právo nastavené. Můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno. Jsem si však jistý, že Západní státy nebudou hledět na mezinárodní právo.
kosmos kosmos
@našinec nevím co píše za srajdy rasputler protože to nečtu podrobně ale startli válku na Ukrajině russáci a měli zaplatit cenu nejvyšší 👍
PEtr Tobes
@našinec tak ten nebyl dobrej...vis vubec o cem mluvis?? no nevis, ale to nevadi, ty to nikdy nepochopis
bella.
@kosmos kosmos
Hele klid!!!
-----------
------------
King I
@bella. Když chceš klid, neprovokuj. Ale ty nechceš klid 😁