Kultura

Zpět na článek

Jmenuji se Bond, James Bond. Který filmový představitel slavného agenta je nejblíže tomu knižnímu?

5 komentářů

bella.
JAMES BOND A DOKTORANDSKÁ PRÁCE SYNA PETRA FIALY NA MASARYKOVĚ UNIVERZITÉ. ( to nevymyslíš ! )

Syn Petra Fialy na pochybné Masarykově univerzitě, kde se uživila celá Fialova rodina i jejich kamarád dostal doktorát.
K tomu, aby ho dostal musí doktorand publikovat nejdřív věděcké práce ve věděckém tisku.
Syn Petra Fialy publikoval v nevědeckém tisku a tématem práce byl James Bond ( jak se objeviil fenomén James Bond + blbosti kolem toho.)
Toto mu schvaloval jeho vedoucí práce , přítel Petra Fialy, který na univerzitě pracuje.

Aby nikdo zde nepochyboval, je to ověřeno novinářkou , která předkládá dokumentaci, tedy si necucá z prstu fakta, jak deziformátoři na Reflexu , anebo 5 starn v naší vládě .

Novinářka Jana Bobošíková a její pořad na youtube:" ABY BYLO JASNO "
Vřele všem já doporučuji.Jednak umí a jednak d o k l á d á a nežvaní!!!!
----------------------
P.S. I tato univerzita rozdává tituly, jako kdysi plzeňská práva .Styděla bych se být Fialou a jeho ženou.Ta zase publikjkovala např. " Ostré předměty jako příčina zranění zdravotnického personálu"
Vážení, tohle je tak na maturitní písemku, nikoli dizertační práci madam Fialové!
No fuj !!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!
.....
Uživatel_5836863
Nikdy jsem neměl Bonda rád... dokud se v jeho roli nezjevil Daniel Craig.
Vendula Štiakova
@Uživatel_5836863 přesně, Daniel mu dal úplně jiný punc.
bella.
@Luboš Hanus
Je!
A kromě roho byla poslankyně v Europarlamentu.
Lubošku, ty jsi další z klubu vymytých mozků Ukrajinou a Pěti z naší vlády.Radši mi nepiš, nejsi pro mě dost chytrý.
---------------------------------------------------------
Luboško, místo aby sis šel ověřovat to svinstvo rodinky Fialových a zadarmo doktorát se zadrhneš na Bobošíkové.Nejsi prostě chytrý, neumíš rozlišit podstatné od nepodstatného.

--------------------------------------------------------
Luboš Hanus
@bella. Bobošíková není žádná novinářka a ty máš v tý palici slušně vymleto...