Komentáře

Zpět na článek

Stalin, Bůh a Nohavica. Na setkání vlastenců najdete bizár všeho druhu a o dezinformace není nouze

43 komentářů

PEtr Tobes
"Když donášel na Kryla estébákům, mohla to být ještě chyba pod nátlakem. Teď ale opravdu dělá, jen to co chce a on se chlubí metálem od zrůdy jako je Putin a chodí na srazy proruských švábů. Je z něj tedy odpad a jeho písničky se staly bezcenné. A stačí se podívat na lidi, kteří se ho zastávají. Hodně z nich chválí Rusa a napadení Ukrajiny. Co napsal tedy mělo smysl, jen pokud to myslel vážně. Takto se z toho staly jen potrhlé odrhovačky. Pohřbil celý svůj život. Co dělá teď ? Vymýšlí už jen dementní skeče jak z reklamy na dámské hygienické potřeby.
Co k tomu dodat, je to tak!
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@PEtr Tobes
bez výhrad souhlasím. Dnes už je za všechno, co dělá, zcela odpovědný...
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
Je to prostě nostalgie. I já s "klukama" každý rok slavíme 17.listopad.I když mně tehdy nějaký vandal poplival štít a ukradl pendrek, rádi na tu dobu vzpomínáme a ty tehdy klečící studentky, prostě paráda.😉
Josef Burianek
@RASPUTIN Mužik tělem i duchem.
Uživatel_5417695
Tohle nejsou žádní vlastenci, alébrž jedná se o flastence, chlastence, chcimíry, dezoláty, případně o vlastence Putinovské.
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
@Uživatel_5417695 ....dřív se podobným říkalo disidenti.
PEtr Tobes
@RASPUTIN pockat, tady neco nesedi, disidenti za totace, tedy ti pravi, byli tedy prorusske filcky? no samo ze nebyli, meli to prave naopak a bylo to spravne! dnesni tzv. "disidenti" casto prave kopou za zajmy kremlu..co k tomu dodat
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
@PEtr Tobes ...Byli to USSAfilcky. Ale jinak filcka jako filcka, akorát, že ty proamerické více smrdí.😉
Milan Cech
podobná dezolátská akce, ukazující na naprostou neslučitelnost všech sra.ek co mají tihle idi.ti v hlavách, zároveň odhaluje fakt, že příklon k dezolátsví je spíš než vědomé rozhodnutí k něčemu naopak podvědomá mentální retardace, která blokuje rozumové analytické vnímání světa, směřující naopak k zastřešujícímu poznání, kde do sebe věci začnu zapadat .... tohle je jen bizár ukájející narcistické pudy vlastní výjimečnosti...... že to nedává smysl už tihle retardi neřeší ....
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
@Milan Cech...... . Že ty budeš takový standardní impotentní a slušný demokrat ?🙂
Avatar - epr3
epr3
@Milan Cech Hele Čechu, nechceš radši, místo politických analýz, vylézt na Říp?
Saša Krach
Zatím ještě můžou a Nohavica může dělat koncerty.
Možná že přijde doba kdy bude hrát jen u táboráku,,v hustém lese.
No snad se lidé probudí a zametou při volbách a pošlou na střídačku strany co nás stále profesorsky poučuji co je správné a jak máme myslet.Jak za bolševika.
🥵🥵🦈🦈🥵😝
Pepa Zahrádka
@Saša Krach Podle toho co se tam prezentovalo by Vás cenzura uchránila od posměchu. Já říkám nechte je producírovat, znemožní se sami, jen to bohužel vrhne špatné světlo na většinu Čechů, protože se tato minorita bude prezentovat jako většinová, byť paradoxně sama bojuje s mainstreamem....
Saša Krach
@Pepa Zahrádka Pak co píšete platí pro celou EU a Francii zvlášť...A následky...Vcelku žádné. Tak to je...😂😂😛😛😛😛😛
Nechť žije demokracie,,,a svoboda slova.😀😀😀😀😀
Pepa Zahrádka
@Saša Krach To co se vyskytlo v Příčovech se nikde v EU a Francii zvlášť nevyskytuje, ale hrdí na to asi nejste
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
Spousta lidí zaměňuje svobodu slova s právem na respekt. Oni si mohou tlachat opravdu co se jim zlíbí. Od rána do večera. A také tak naprosto beztrestně činí. Co se jim nelíbí je to, že se jim někteří lidé smějí, že jimi někteří lidé opovrhují. A přesně proto se mohou všichni tito Vyskočilové, Jandákové a další oslové zvencnout. Nikdo je za názor z práce nevyhodí, jen jim někteří lidé nedají vydělat. To jsou dvě zcela odlišné kategorie, které si někteří mamlasové pletou. Mamlas pomlouvá firmu a pak se čílí, že s ním ta firma ukončila spolupráci a zaměňuje to s cenzurou...))) Takže polopatě: Jandáku, Vyskočile, Ševčíku, Nohavico a další, tlachejte si po náměstích, po hospodách a na potlaších opravdu co chcete, klidně si velebte putina, jen počítejte s tím, že jste pro mě banda hlupáků, před kterými si odplivnu...
Saša Krach
@Uživatel_5734171 No asi se z tebe rozbrečí 🤣😝😝😝😝😂🍻🍻🍻
PEtr Tobes
to, ze Nohavice je spina a selhal, je prosty fakt. kdo to nechce videt, nebo mu to nevadi nebo se mu to treba i libi, i to je totiz mozne, ma na to pravo a at si ho dal klidne posloucha a jezdi na koncerty atd..ja jsem nikdy nebyl jeho fanda, ale driv mi nejak nevadil, dnes uz je to samozrejme jinak, o tom je taky svoboda projevu, a mame na to plne pravo, kdo to vidi podobne, protoze je to prosta realita, prece byste nechteli potlacovat svobodu vyjadrit nazor
jerryx
@PEtr Tobes Samozřejmě ,že ne. Těší mě, že si můžu něco přečíst od tak dokonalého člověka, jako jste Vy. Ale my ostatní neumíme být tak morální a bezchybní jako Vy, tak buďte k nám shovívavý. 😃 Já s Nohavicou problém nemám a mimochodem, v článku se píše, že tam nic neřekl, jenom zpíval. To už je taky špatně?
PEtr Tobes
@jerryx mne by treba vadilo jen to, ze tam vubec byl, tak to mam ja, kdybych ho chtel treba jeste dal poslouchat, ale to uz davno neni muj pripad, uz toho ma konte "docela dost" vcetne nechutneho cejchu od putlera..me to staci, komu ne, jak rikam, jeho volba
jerryx
@PEtr Tobes Víte co jsem si myslel v roce 1989 na Václaváku? Že skončí kádrování. Že umělci už nemusí být správně uvědomělí. No a Vás to kádrovàní zřejmě baví .Nohavica něco dokázal, jeho názory mi sice nesedí , ale to třeba Hřebejkovy taky ne a neskončil proto u mě jako režisér. Na Jana Hrušinského chodím do divadla a taky ho nezavrhnu jen proto, že je to eurohujer. Má na to právo. Každý vidíme svět jinak a já třeba s vládou souhlasím s postojem k Izraeli i k Ukrajině, i když s tím druhým si taky dělá vlastní PR. Jinak jsou to jen neschopní eurohujerští šašci a papaláši.
PEtr Tobes
@jerryx moje reakce na posledni post - tak jestli si myslite, ze dnes se "kadruje" jako za soudruhu, tak si to klidne myslete, pritom jde jen o vyjadreni nazoru, ktery nam zajistuje svoboda projevu. kadrovani bylo opravdu neco jineho, to melo totiz taky uplne jine dusledky, casto treba i zakaz cinnosti apod..to dnes nehrozi ani naznakem, tak nelzete a poslouchejte si a divejte se na co chcete. me opravdu nohavicova tvorba nejak nedojima a ted uz ani nezajima, zadupal to vse do zeme, a jak rikam, je to zase muj nazor, pro ktery mam ale dost padne duvody, neni to vycucane z prstu
jerryx
@PEtr Tobes Já ale rozlišuji mezi tvorbou a osobními názory. Osobně nesouhlasím ani s Nohavicou ani s Hřebejkem nebo Hrušínským, ale jako umělce je uznávám a není to pro mě překážkou. Mimochodem,to prohlášení , co vytvořili umělci na obranu současného Terazkyho, je jako z padesátých let. A co reálně hrozí Foltýnovi, který vyměnil armádu za trafiku? Že mu jednu trafiku vezmou a druhou dají. Dneska se zase oceňuje servilita a tohle za Havla fakt nebylo. Tehdy se chtěl po lidech názor a jeho zdůvodnění, dnes se po nich chce souhlas nebo odsouzení něčeho.
Avatar - denisz
denisz
Martin Briš si zasluhuje pochvalu a cenu od vlády a vládního bijce dezinformátorů lampasáka Foltýna. Všechny prohlásit za různé proudů dezinformační scény a bizarní spolky, chce hodně oddané "uvědomělosti". Nic se nesmí ale přehánět, takže to asi nezabere. Mnozí lidé se budou o tu alternativní scénu zajímat.
jerryx
Já Vám pane Bryši prozradím tajemství, většina z nás by tam nejela a ani nás to nějak nezajímá. Ale co takhle navštívit Pirátský sněm a naopak nám napsat, v čem jsou Piráti tak geniální a proč mají podle vás pravdu? A jak vy poznáte dezinformaci? I kdyby žádné Příčovy nebyly, odpor proti diletantské Fialově vládě by byl stejný, většina lidí má totiž všední starosti a vidí, že nám vládnou stejně neschopní papaláši jako před rokem 1989. A demokracie u nás přežívá díky Václavu Havlovi a lidem kolem něj v devadesátkách, určitě ne díky Rakušanovi a spol.
Martin Vnouček
Kdyby tu opravdu byla nesvoboda, jak nám ti zoufalci stále dokola tvrdí, tak by je policie zatkla dřív, než by vůbec na sraz dorazili. Naopak, pouze v ČR lze zcela beztrestně páchat zločin podle § 405 trestního zákoníku, viz: "Kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo nacistické, komunistické nebo jiné zločiny proti lidskosti nebo válečné zločiny nebo zločiny proti míru, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta."
Avatar - epr3
epr3
@Martin Vnouček To by musela do kriminálu celá ČT a většina novin hlavního proudu, protože to všechno, co jste vyjmenoval, prováděli nejdříve osm let Azovští náckové na východní Ukrajině. Až pak tam byla domobrana, až pak tam přišli dobrovolníci z Ruska a až pak tam Rusko vtrhlo. A kdybyste chtěl tvrdit, že kecám, najděte si články z roku 2014 na téma Ukrajina, nacismus, násilí. V té době o tom psaly pravdivě i naše mainstreamové noviny včetně Reflexu.
giorgio287
@Martin Vnouček
Tak to by měla celá naše vláda roztloukat na galejích šutry na štěrk. Kamarádíčkovat se s ukronacisty nic jiného nezasluhuje.

Tak jste to myslel?
jerryx
@Martin Vnouček Svoboda tu je díky Havlovi a chartistům, co tu vládli ve svobodomyslných devadesátkách, Rozhodně ne kvůli Petru Pavlovi ani Foltýnovi, ti musí mít všechno nalinkované, žádná diskuse.
lug70
Redakce Reflexu, sami jste bizár, kde o dezinformace není nouze. Opravdový bizár je, že jedni z předních dezinformátorů ve službách Fialova zločineckého režimu mají tu drzost kádrovat a dehonestovat jiné. Ani nevíte, jak se věrně podobáte dobovému normalizačnímu tisku.
Stanislav Šebesta
@lug70 Bohužel musím souhlasit. Reflex jde do pekel.
giorgio287
@Stanislav Šebesta
Reflex se transformuje do Rudého práva. Milouš Jakeš byl sice hlupák, ale proti soudruhu Fialovi duševní gigant.
Miroslav Rys
@giorgio287 A co s tím uděláš, hovňousi? Můžeš se postavit na svou dutou kebuli a odtáhnout do Ruska. To je jediné, co můžeš 😀😀
Miroslav Rys
@lug70 Aby ses nerozbrečel, jelito. Založ si svůj časopis, vezmi si tam tu chamraď, co tu denně smrdí, a můžete se realizovat o sto pryč 😀😀
lug70
@Miroslav Rys Je vidět, že potrefená husa se opět ozvala. Kdo jsi z tebe trčí, jak sláma z bot.
giorgio287
Dezinformační scéna, český tlupa prolhaných vlastizradců již tři léta okupuje Strakovu akademii. Hnus fialovej! 🤮
Frank51482
@giorgio287 A také redakci Reflexu. Tam se opravdu sešla parta.
lubhol
@Frank51482 Tak proč to čtete, vy kašpárku, nemůžete si pomoci.
Filip Nedbalek
@lubhol Odpověď je: Protože je to jejich práce! Za rublíky musí číst Reflex a pak vyblít pár žlučovitých vět🫶🏻 a jsou to pořád stejné nicky, jen záleží kdo je zrovna na směně 💩
lubhol
@giorgio287 Máme svobodné volby, vy trdlo. Zkuste to nejpozději za rok změnit.
giorgio287
@lubhol
Trdla nám zvolila pětidemolici a bolševika na hrad.
lubhol
@giorgio287 Vy trdlo tomu se říká demokracie a svobodné volby. Jestli se vám stýská po jednotné kandidátce NF, tak vás naštěstí ubývá.
hamsa
@giorgio287 Ulevil sis darebáku?