Komentáře

Zpět na článek

Podívejme se na nové noty pro příští volbu prezidenta. Otazníkem je, zda opět neselže digitalizace

6 komentářů

Ota Blažek
A kdo dnes v prostředí plném hackerů může věřit elektronickým volbám?
Saša Krach
Především to musí být bývalý komouš či jinak prověřený činitel...A prosadí ho zarytí antibolševici. 😂😂😂😂😂 Co mají přístup k médiím a formují mozky voličům...Někdo by řekl nesmys­l,,,,,­prdlaj­s.😝😝­😝😝
jerryx
@Saša Krach U nás ho volila moje žena a moje matka. Já jim do toho nemluvil- fešák a sportovec, takový hollywoodský prezident a na rozdíl od komického úředníčka Koudelky ze zřejmě dobrého oddílu BIS , je Pavel opravdový generál. U žen tohle hraje roli, ale teď už by ho nevolily obě. Ale co mě překvapuje že i chlapi opakují ty směšné aspenské pohádky, jak někdo sloužil demokracii tím, že za velké peníze dělal kariéru v oboru, který si sám vybral
Richard Šebesta
@jerryx Někdo dovede obkecat cokoli i to co nejde.
jerryx
A neměl by vládnout Aspen Institute přímo? Bez nějakých zblblých stárnoucích chlapů, co tu vlastní ostudu považují za vrchol kariéry? A té otravné ideologie? Že by tam seděl šéf Aspenu, úřednicky vyřizoval agendu a neotravoval příšernými projevy?
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
Předpokládám, že volby budou také korespondenční a v manuálu současná vláda již také uvedla vítěze.😊