Reportáže

Zpět na článek

Dobří lidé, kteří uvěřili zlu. Jaké bylo Vlastenecké setkání v Příčovech?

22 komentářů

Jan Balcar
Tak si disidenti dali sraz, no a co?
Hagenbaden_2
Mě trochu zaujalo, že by měli být účastníci většinou celkem dobře zabezpečení, tedy taková řekněme střední třída dle popisu. Z fotek to ale nevyplývá. Tam vidím úplně někoho jiného. Většina se rekrutuje z těch, kteří nezajímali nikoho ve škole, většinou toho moc nedosáhli a jejich názor nikoho, kdo je zná také nezajímá. Tady si připadají konečně důležití a mají i pocit, že jejich názor nikoho zajímá. Nezajímá. Sem se chodí všichni jen vykecat. S tím rozdílem, že jim ostatní nepodporují. Je to setkání frustrovaných, smutných lidí. A téma, na kterém se shodnou není vůbec důležité. Proto ten pelmel "směrů".
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@Hagenbaden_2
přesně, já pro tohle mám termín "vzpoura nýmandů"... Hnacím motorem těchto lidí je nekonečná frustrace a virtuální pocit důležitosti. Vytetovaný lev a vlajka ten pocit znásobuje...
pejan
Článek jako kdybych četl Rudé právo před rokem 89. Už chybí jen samozvanci, zaprodanci, agenti v žoldu záopadu a imperialismu, vrazi z Uolstrýtu,,,,
PEtr Tobes
@pejan kdyz dva delaji "totez",resp. zdanlive podobnou vec, tak to zdaleka nemusi byt totez, a ani v tomto pripade neni. staci se trochu zamyslet, ale to je na nekoho moc slozite. polopaticky - kdyz totalitni rudy tisk lze, tj. oznaci nekoho "za samozvance a zaprodance", tak z toho nevyplyva vubec nic, pokud dneska nejake medium oznaci sraz v pricovech za sraz luzy a putinovych fans nebo i tech, kteri "jen naleteli", tedy ale predevsim nasi "pate kolony" a jejich priznivcu, protoze to jednoduse odpovida realite, bohuzel nutno dodat, ale je to tak!
Hagenbaden_2
@pejan Fakt ne. Pozapomněl jste, že před 89 policajti hromadně zatýkali puberťáky, který jsem chtěli poslouchat svojí muziku. Tyhle lidi nikdo ani nediskriminuje. Fabulujete nesmysly.
Stanislav Šebesta
@pejan přesně tak
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
Jedním z účastníků tohoto vlasteneckého potlachu byl i Igor Němec, dnes ředitel kanceláře nového šéfa ČT Součka, který svou kariéru začal čistkami a rušením pořadů, které se mnohým politikům nelíbily. A ty čistky zdůvodňuje tím, že se ti lidé chovali v rozporu s etickým kodexem ČT. Patrně dojde k posunu tohoto kodexu, aby se tam Igor Němec vešel. A pokud je to jméno někomu povědomé, ta ano, je to ten kašpar, co v roli primátora stál na nábřeží rozvodněné Vltavy a říkal:"Situace je nadmíru výtečná": A rozhodně není náhoda, že tenhle šašek je velký kamarád šíbrů z pražské ODS, osobní přítel Marka Bendy... Slyším trávu růst, skoro bych řekl, že část ODS se připravuje na akci Mydlíme schody Fialovi a Kupkovi a chystá si půdu pro případné námluvy s koblihovou tlupou...
jerryx
@Uživatel_5734171 Žádné lepší řešení, jak se zbavit neschopného Fialy a tedy v podstatě vlády Pirátů a probruselských zelenogenderových neziskovek , není. Kupka ještě patří k těm rozumnějším členům vlády, pokud se tohle dá ještě vládou nazývat.
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
Svoboda slova, svoboda projevu, svoboda shromažďování. To vytýkám před závorku. Takže já opravdu nebudu nikomu tyto svobody brát, nechť si organizují třeba oslavu narozenin Stalina. Na co právo ale nemají, je respekt. Prostě se budou muset smířit s tím, že si o nich někteří lidé myslí, že to je kolaborantský odpad, který by nás klidně prodal putinovi. Myslet si tohle je zase moje právo. A když slyším Vyskočila nebo Jandáka, tak se mi opravdu otevírá kudla v kapse...
King I
Dobří lidé, Ukrajinci už jsou v Bryansku. To je 5 hodin cesty tankem do Moskvy. Snad jsem vám zlepšil náladu.
Avatar - epr3
epr3
@King I 😂😂😂 http­s://pr­avypros­tor.ne­t/neh­raje-invaze-afu-do-ruska-nakonec-vice-do-karet-rusum-nez-ukrajincum/
romanetta
@epr3 Pravý prostor? To jo, to je ten pravý zdroj pravdy. 😂😂
giorgio287
Popsal jste subkulturu dezinformatorů hezky. Škoda jen, že jsou všichni ve vládě a vládních stranách.

Řešení je snadné - zavřít!
Miroslav Rys
@giorgio287 Chrochtal, zase tě bere záchvat?? 😀
lug70
A nejsou to dobří lidé, kteří se vzepřeli zlu? Už včera jsem tu psal, že Reflex se už věrně podobá normalizačnímu tisku. To vy redakce sloužíte zlu a proti vlastním občanům.
Miroslav Rys
@lug70 Sloužíte zlu... Nejmenoval se tvůj děda Bilak, pišišvore?? 😀 Zlo je ta sebranka na fotografiích. Inteligence a empatie z ní jen čiší... 😸
jerryx
A co je dobro dle současného Reflexu? Green Deal? Gender? Woke kultura? Politická korektnost? Brusel? Fialova vláda? Petr Pavel na Hradě se svými morálními kompasy? Nebo snad Pavel Novotný ? Nebo Foltýn? Místo kritiky by nám Reflex mohl říct, jaké jsou teď jeho ideály. Podotýkám, že mě by ty Příčovy nezajímaly ,ale současný Reflex jen kritizuje ( o pětikoalici a prezidentovi ale mlčí) a vlastně nic nechválí.
Miroslav Rys
Fajn fotografie, konečně vidím, jak vypadají někteří místní přispěvatelé. Je na fotografii číslo 2 opravdu ŠEBESTA?? 😀😸
jerryx
@Miroslav Rys A co když ti přispěvatelé jsou bývalí čtenáři Reflexu? Ještě nedávno byl názorově pestrý. Já jsem třeba v podstatě multikulturní, ale s tím, že zločinnost a fanatismus nepovažuji za projev kultury. Takže třeba trávím rád dovolenou v Německu, ale přesto mi vadí, co tam Merkelová provedla. I tak je tam pořád fajn atmosféra a slušní lidé, takže se rád vracím. Pan Bryš v Příčovech v utajení, já v Kolíně nad Rýnem. A kdo z nás na tom byl líp? Mimochodem, ČR znám líp, než asi všichni ti vlastenci v Příčovech.
Miroslav Rys
@jerryx Dle definice je kultura vše, co člověk dělá, myslí a říká. Zločince mimo jiného generuje přesně ta společnost na obrázcích: Balda, Zítko, Tušl, Čermák...
King I
@Miroslav Rys Démon to je každopádně.