Analýza

Zpět na článek

Hrdina, meteorolog i filmový kritik. Připomeňte si hvězdné momenty Donalda Trumpa

3 komentáře

Zbyněk Vopava
LhRu už jsem tu viděl. A furt se jede dál. Každopádně si tento lhář vedl mnohem lépe něž ten dement@ co je tam nyní.
Richard Šebesta
Je zvláštní ,že si pan autor bere na paškál pokud jde o naší republiku pouze bývalé politiky soc.dem. Grosse a Ratha ? Určitě byli vinní ale i ODS měla své průseraře a to hned v 90.létech ministr Kočárník ,který dlouho nechtěl srovnat daně u LTO a nafty což mělo zá následek mnohamiliardové daňové úniky a mnoho zavražděných lidí. Nebo premiéry Topolánka či Nečasy kteří tady taky napáchali mnoho zla nebo Primátor Bém a jeho podivné kmotrovské vazby. Trump má určitě chyby ale američtí voliči si ho zvolili a pokud ho zvolí znovu je to jejich právo.Pro nás Evropany je spíše důležité který z těchto dvou bude pro nás znamenat lepší volbu.Co se mne týče podle mne je lepší Trump.Kamala je za prvé zcela nezkušená a za druhé dost rozporuplná.V konfliktu na blízkém východě chce dosáhnout mír tedy urovnat koflikt mezi Izraelci a Hamasem ne tak na Ukrajině . Tam chce pokračovat ve válce. To je zvláštní. Pro nás to proto bude špatná presidentka !
jerryx
Ne, že by Trump nebyl blázen, ale pomalu cokoliv je lepší, než Kamala a vítězství bolševiků v USA. Pokud zničili ,,pokrokáři" Reflex, je to smutné, ale přežijeme to, progresivní USA jsou ohroženim celého světa.