Komentáře

Zpět na článek

Panoptikum Vladimíra Mertlíka: Potrefené svině hlasitě zakvičely. Z díry vylezl i Miloš Zeman

32 komentářů

Mibus
V roce 1948 socani ochotně kolaborovali s bolševikem. A jiní už nikdy nebudou. Dokázali to podporou vlády ANO s komunisty. Bolševická trojka ANO, KSČM A ČSSD. To, že si později raději změnili název strany jim neodpáře touhu po bolševismu.
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
Demokracie je založena na existenci nenávistných a malostních novinářských sviiní, pro slušné lidi v ní není místo.😐
Spytar
Dobrý den pane Mertlík,
dovolte abych ocenil dnešní (včerejší z 23.8) ,🤠
vynikající Panoptikum.
Je vy ni ka jí cí. 👍🏻👏🏻👏🏻👏🏻😅✍🏻🙏🏻
Děkuji. Držte se! (Placama to totiž v tom našem Kocourkově není žádná ( ! )
King I
Miloš má Pavlovův reflex na slovo s***ě
Nommonik
Koukám, že kvičí i tu a dost hlasitě. Gratuluji, pane Mertlíku!
Saša Krach
To opravdu není od Mertlíka politika...To je svinské panoptikum..
A zoufalost.
😂😂😂😂😂😝
Richard Šebesta
@Saša Krach Zeman taky dělal jednu prasárnu za druhou. Je dobré to připomínat když má v záloze druhého jako on. (AGENT BUREŠ).
lug70
Potrefené sfině se vždycky ozvou, když tu v diskusi někdo v nějakém článku upozorní na nesrovnalosti nebo lži. To se hned potrefené osazenstvo redakce vyrojí pod fejkovými nicky aby ty svoje výblitky obhájilo. Nejvíc mně baví, jak se mně snaží přesvědčit, že ten jejich článek prej špatně chápu a vyzývají mně abych si ho znovu přečetl. A když se nedám, tak mně začnou urážet, jako že jsem dezolát nebo ruský šváb apod. Na to jsem už zvyklý a nic si z toho nedělám. Ani nevíte, jak jste v diskusi průhlední.
giorgio287
To bude asi nový pozdrav fialových vlastizradců:

Heil potrefené sv.ině!

Doporučuji současnou věrchušku před popravou podrobit právu útrpnému. Zaslouží si to.
kosmos kosmos
@giorgio287 Heil potrefená sv.ině🤣👍
Frank51482
Myslel tím potrefený brusič kovů svi*ě z redakce Reflexu?
reproman
@Frank51482 Ne, Vás
kosmos kosmos
Tady se najde taky hodně dezolatnich živých cílů 🤣🤣🤣
Jozef Kolek
bla bla bla samé urážky “komentátor”
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
OH bez Ruska jsou jenom taková větší "krajská" soutěž. Bohužel i na této úrovni se naši sportovci chovali jako naše vláda. Hodně žvanění a výsledek ubohý. Jinak je pravdou, že sprostota je jedním z průvodních jevů demokracie a tak nepřekvapuje sprostota některých úchyláků. Ale myslím, že slušných lidí je více, což je dobře.😉
Uživatel_5257683
@RASPUTIN Vy si protiřečíte, na jednu stranu říkáte že bez vašich sportovců je to "krajská soutěž" a pak říkáte že výsledek vašich sportovců byl ubohý...
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
@Uživatel_5257683 .....Říkáš, že říkám, ale já to neříkám, já říkám něco jiného, tak neříkej 😉
Uživatel_5257683
@RASPUTIN Víte moc dobře jak sem to myslel a netykejte mi, nejsem váš soudruh.
Uživatel_5691485
Bavím se a směju se 😁
Saša Krach
Stáří lidé se někdy zklidní a říká se že zmoudří..
No a někdy v nich zůstane zloba a závist...
Ale člověk si zvykne, kývá a myslí si své..Akorát mám problém, když nadávat na komouše....tak plošně ,,,,a on vynechává kamarády.
😝😝😝😝😝😝😂😂😭😂😭
jerryx
Pořád mi není jasné, proč má tohle pan Mertlík zapotřebí v jeho 80ti letech . Zeman už nevládne a jeho vliv je nulový. Nyní už je na Hradě Aspen Institute a současný prezident antikomunistovi Mertlíkovi zjevně nevadí. Proč takhle posedle píší mladší redaktoři Reflexu ,je mi jasné. Chválit současnou vládu moc dobře nejde, její politice totiž nerozumí nikdo. A PP by byl možná dobrým ministrem obrany, jinak ale snad kromě motorek nerozumí ničemu a na kulturních akcích a při čtení projevů musí trpět. Když nejde chválit vládnoucí moc, musí se urážet ti, co nevládnout. Tedy, ne že by to často nebyla pravda, jen je to k ničemu, zvlášť u těch, co už vládnout nebudou.
Avatar - epr3
epr3
@jerryx Asi postupující senilita. Ocenitelné je alespoň to, že vzal na vědomí, že Havel už umřel a že je zbytečné mu tady provolávat slávu. Tak podkuřuje alespoň Fialenkovcům.
Muffik
Tak, jdu si udělat kafe a počkám si, až vylezou soudruzi a jiná proruská verbež a začnou spílat, až jim vyskočí žilka. Je super, že tak poctivě Reflex čtou
jerryx
@Muffik Jaké bylo kafe?Já Vám to zkomplikují, já jsem havlista , takže urážení skupin obyvatelstva považuji za nepřijatelné. Za druhé- dialog a nejsme jako oni. Tohle jsem jako student skandoval na Václaváku a toho se držím. Co se týká vlády , jsem taky na straně Izraele i Ukrajiny, ale rozhodně ne na straně Green Dealu a genderu. Kdyby se zrušily zbytečné trafiky všech Dvořáků , Lavrenčíkových a Foltýnů , bylo by třeba víc peněz na munici.
Miroslav Rys
@jerryx Když ve 20. letech minulého století začaly ženy nosit kalhoty, brečeli staří a zapšklí dědkové, že je konec světa. Ta metafora ti pásne jako cosi na hrnec 😸😀
jerryx
@Miroslav Rys To říkali komouši po válce taky. Ano jsem příznivec starých pořádků, zůstal jsem mentálně na Václaváku v roce 1989 a poslední vývoj odmítám. Myslím, že mám na to právo. A zapšklost? V devadesátkách progresivisti neurčovali, čemu se máme smát. Ze Zemana jsem měl prvotřídní srandu, když byl u moci a teď mě naposledy pobavil Foltýn. Oba jsou rození komici, ale lidi jako Ty je berou vážně . 😃
Richard Šebesta
@Miroslav Rys Dost trapné přirovnání jako TY !
Uživatel_5257683
Tvrdě a bez servítek řečeno, ale v podstatě souhlas.
Uživatel_5542819
Vladimíra Mertlíka osobne nepoznám . Ale čítam spôsob jeho vyjadrovania . Primitívny, vulgárný ... Zrejme spôsob, ako si kompenzuje svoje komplexy . I tak sa dá ...
Karel Prochazka
@Uživatel_5542819 Nejkrásnější na tom je že se nám ty *** samy začaly profilovat. Z rudých partají kde mají chovy, na sviních shromážděních nebo jen ve veřejných debatách. A že jsou *** přemnožené ví každý hospodář. Je na čase je začít redukovat?
Uživatel_5236112
@Uživatel_5542819 Vždy je třeba při argumentaci nepřehlížet již známé a odsouzeníhodné případy z nedávné historie. Jak jsou hodnoceny výlevy slovenské "věrchušky"? A pána velkomožného Fica? Primitívne, vulgárne ... Zrejme spôsob, ako si kompenzuje svoje komplexy . I tak sa dá ...
Jozef Kolek
@Uživatel_5236112 keď nemas argumenty tak kecy kecy kecy a samozrejme urazky fuj inteligente