Zprávy

Zpět na článek

Volby by v červenci vyhrálo ANO, ve Sněmovně by bylo šest subjektů

17 komentářů

Pavel Nyklíček
Babiš má teď nový song z večerníčku :
Vstávej Babiši holala, bude z tebe Fiala....
Naštěstí pohádky mají vždy dobrý konec.
MAN5
Pokud budou kopírovat "plzeňský " model, tak má sekta + pirstan ústavní většinu. Pánbůh s námi a Zlín pryč, jak řekl soudruh Gottwald.
jerryx
Kdyby Fiala zešílel, všiml by si toho někdo? Z novinářů málokdo, v pětikoalici nikdo.
Bořivoj Zelený
@jerryx Já jsem si toho všiml.
Pavel Nyklíček
@jerryx
To já zas sleduji, jak Babiš chodí po těch hospitalizacích, zauzlená střeva, vysoký krevní tlak, prasklá oční sítnice, ztráta imunity, kovid, chybějící slezina, léky a teď mám pocit, že má Parkinsona nebo Alzhaimera, protože ta hlava mu nějak hloupne a dohání to výkřiky...
Já osobně bych na něj nesázel.
Navíc je opuštěný. Bydlí sám.
Pokud se ve zdraví dočká příštích voleb, tak to budou stejně jeho poslední a tak sázka na něj začíná být lichá.
Nástupce nemá a ani nehledá.
Vladan Horák
Nemusím petikolku, ale sektu ANO už vůbec
Anton Augustin
@Vladan Horák Tak nechoď k volbám.
Bořivoj Zelený
@Anton Augustin Proč by neměl chodit k volbám? Máme snad na výběr jen pětidemolici a ANO? V každých volbách kandiduje kolem dvaceti pol. stran a hnutí.
Antonín Mecera
Pokud budou volby za 1,5 roku, je to info o ničem..
Jen to lidem leze na nervy
Richard Šebesta
@Antonín Mecera . Volby jsou mnohem dříve za necelých 14 měsíců. Ale je fakt že tyhle výzkumy nyní působí poněkud trapně.
Pavel Nyklíček
Volič si je schopen pamatovat poslední 3 měsíce před volbami a na základě toho následně volí, ale poslední týden je rozhodující.
Pokud vezmeme v úvahu, že většina voličů si není schopna pamatovat vůbec nic, tak rozhodnou závěrečné epizody vyvolených a zde "vedou" hnutí.
Výsledkem aktivit těchto hnutí budou soudní kauzy viz důchodce Andy, který má před sebou tolik stání na lavici obžalovaných, že ani Okatá Můra s plakáty plné násilí bude jenslabě v pozadí se***vat.
Babiš by potřeboval nejméně 40% aby "něco" urval a aféry během následného roku s bídou dosáhnout 30%.
Zlepšující se ekonomická situace bude prospěšná mírnému nástupu současné koalice a znovuopakování výsledků sněmovních voleb minulého období.
Pro Babiše to budou zcela jistě volby poslední, takže jeho vliv na chod státu bude jen sporadický a hnutí bude čekat pád.
Bořivoj Zelený
Je hrozivé, že vládní pětidemolici, zastávající destruktivní neoliberální ideologii, může ještě někdo vůbec volit!
Pavel Nyklíček
@Bořivoj Zelený
Asi se budeš divit, ale tipuji pětidemolici na vzestup někde na 20% bez větších problémů.
Zrovna nedávno STEM dělal průzkum a zjistil, že dovolené zcela zamíchají respondenti bo vzdělanéjší a movitějši občané se anket nezůčasnují a jsou v zahraničí.
Voliči hnutí naopak zůstávají a do anket přispívají, což může být matoucí.
Antonín Mecera
@Bořivoj Zelený
Je hrozivé, že z hlediska spektrálně globálního nepijete víc nealkotekutin
Pavel Nyklíček
@Bořivoj Zelený
Ale Babiš teď vstoupil dokonce do dvanáctidemolice...
Může vůbec něčeho dosáhnout?
Nommonik
Když to tak počítám, děsivé...
Pavel Nyklíček
@Nommonik
A kolik ti to vyšlo?