Zprávy

Zpět na článek

Češi žijící v cizině budou moci od příštího roku volit korespondenčně, prezident podepsal novelu zákona

23 komentářů

Jan Nowak
My v cizině nepřenecháme republiku těm prašivým, prorusáckym a podobným bolševickým hnusům naši vlast.
Jan Nowak
@Frank51482 Tupý Čecháčku ! V civilizovaném světě u civilizovaných národů je to normálka. Samozřejmě, že Češi v cizině nebudou volit prorusácke strany a podobné gaunery. Proto mají takový proRusáci- kolaboranti strach, že by mohlo až 600000 správně volit.
Miloš Paul
To bude kvikotu Bláboly a jeho nohsledů. Není to Čech, tudíž se oprávněně bojí Čechů v zahraničí, to jsou totiž ti, co v hlavě něco mají. A kobliha jim nestačí na zblbnutí.
Jen se divím blábolíkům, že tu ještě otravují, když dostali od rasPutina takovou nebývalou nabídku konečně odtáhnout i s Konečnou do toho ruského ráje.
Saša Krach
@Jan Nowak Jen udrž svěrač...
Saša Krach
Tak si nemůžu vzpomenout co prezident koalici nepodepsal...
Ale myslím že jsem někde četl že udajne podojil krávu..😂😂😂😮
Avatar - našinec
našinec
@Lior Chaos To jsou vlastenci, kteří volí to, v čem nechtějí žít.
Avatar - našinec
našinec
@Jan Nowak My republiku nedáme, to ji radši zbouráme, že?! )
Avatar - Lior Chaos
Lior Chaos
@Jan Nowak Vy “vlastenci” v cizině, nám v Čechách políbit p*del.
jerryx
@Jan Nowak Vy jste komik? Nebo Foltýn navyšuje tabulky ?
Frank51482
A čekal snad od blbé gumy někdo něco jiného? Kolaborant podepíše vše, co mu pětidemolice předhodí.
Pavel Nyklíček
@Frank51482
Babiš teď vstoupil do dvanáctidemolice.
Jsem zvědav co podepíše až mu to předloží jeho vedení.
Pavel Nyklíček
@Lior Chaos
MLASK...
Pavel Nyklíček
@Saša Krach
Zřejmě úplný deál bude Slovensko a měli bychom si z něj vzít příklad.
Pomohl jsem vám?
Pavel Nyklíček
@lug70
Každý politik ve chvíli, kdy je u moci, bude vždy vždy dělat vše pro to, aby u moci zůstal.
Rozčilovat se nad ohranými praktikami může pouze ten, kdo sleduje politiku jen velmi krátce.
Proto je politika zábavná a já osobně již 30 let nemám pocit, že by mi nějaký politik pomohl.
I přes to se mám slušně a články píši jen tak z plezíru.
Pavel Nyklíček
Máme tu svobodu slova a názoru, takže můžeme ještě pořád svobodně volit na základě pravidel těch, kdo volby vyhráli a my jsme je volili.
Největší a dle mého názoru nejméně potřebný je potenciál voličů dříve narozených.
Na lůžka LDN chodí lidé a vedou ruku tisícům ležáků.
Důchodce je navíc rentier státu a stát se o něj stará. On by již volit neměl.
Důchodce nemá potřebnou kapacitu, jak státu vstupovat do ekonomiky a ne každý je 100 % schopen vnímat co se kolem něj děje.
Sám se v důchodu rád volební možnosti vzdám, abych nebyl pro ostudu.
Dle mého je každý volič různých hnutí pro ostudu bo hnutí nevychází z demokratického základu a je pouze o jednom vůdci...👎
Vidíme to v Rusku, na Slovensku atd, kde jeden vůdce je....bohužel.
Karel Teply
@Lior Chaos Nesmíš podle sebe soudit druhé rudá onuce !!!
lug70
Zrovna jsem si vzpomněl na interview s Pekarovou-svetrovou, která na dotaz redaktorky, co TOP09 chce dělat s klesajícími volebními preferencemi, s úsměvem na rtech a jiskrou v oku odpověděla, že zavedou korespondenční volbu. Ti šmejdi musí mít plán, jak volby podvodem ochcat aby se udrželi u koryt. To fakt smrdí podvodem na sto honů. Pro nic za nic by tu korespondenční volbu tak urputně neprotlačovali. Korespondenční volba musí skýtat reálné možnosti volebního podvodu. To je jisté.
Avatar - Lior Chaos
Lior Chaos
@Jan Nowak
A jaké čecháčky vlastně vlastně myslíš, když jsi sám zřejmě jeden z nejtupějšich ? To je tak, když si ti migroši myslí, že rozumí situaci v Česku nejlíp. Vědí tak akorát kulový.
Avatar - Lior Chaos
Lior Chaos
@našinec Co je těm rádoby “vlastencům” vlastně do toho, co chtějí lidé, kteří tu žijí ?
IQ 107- PePa Pávek se opět projevil jako automat na podpisy. Co se taky dá čekat od zelené bolševické gumy.
Avatar - našinec
našinec
@Jan Nowak Možná je to jinde normální, ale ne tak v takovém rozsahu, jež se připravuje - možnost volit až 4 generace nazpět. Jsem zvědav, jak lidé žijící v cizině, s nadšením poběží do Česka splnit svou brannou povinnost v případě války. ....Jinými slovy, válku by migranti chtěli, ale bojovat ne.
jerryx
Oni mu poradci poradí, že jednou nemá něco podepsat, aby to nevypadalo tak blbě.
Avatar - našinec
našinec
To bude nádhera, až se voleb do PS bude účastnit třeba 20 či 30 miliónů Čechů. Přitom k české národnosti se v předminulém sčítání lidu(2011) přihlásilo 6,7 mil. obyvatel ČR.
Avatar - našinec
našinec
Je to paradox. V jiném článku zde na RX Mertlík ve Zpětném zrcátku vysvětluje, že náplavy z ciziny jsou také Češi a zde zaznívá, že lidé, žijící v zahraničí, kteří se budou cítit Čechmi, budou moci volit. A pak že nejsme veliký národ!