Komentáře

Zpět na článek

Panoptikum Vladimíra Mertlíka: Velký souboj spiklenců, zatoulaný syn a iluzorní Jandák

17 komentářů

Ferdi Nand
Proruská, kolaborantská sr ačka. Dávno měl viset, ruský šváb. Ale, když už jsi to přežil, tak ti přeju dlouhé a hnusné chcípání kolaborante a vlastizrádče.
Miroslav Rys
Měli dědka hodit do pangejtu a nechat ho zhebnout. To se tak se vzteklými dobytky dělá...
Avatar - epr3
epr3
@Miroslav Rys Čeká tě to, tak se připrav....
kosmos kosmos
@epr3 ty zde.hneš v příkopě určitě 🤣👍
jerryx
@Miroslav Rys Učitel cizích jazyků a polyglot. Tomu bych nevěřil. Chudáci studenti.😃 Začíná mi být Fialy až líto, že mu zbyli jen takoví příznivci jako Ty. Ale vybral si sám.
kosmos kosmos
@jerryx ty už nevíš ani co meleš po ťape 🤣
jerryx
@kosmos kosmos Hele, je mi tě upřímně líto, možná kdysi v pubertě jsem uměl být taky takhle příjemný. Ale znova , nečti mě a rozhodně mě nevyprovokuješ. Na rozdíl od tebe o výchově puberťáků něco vím. A je to naposledy co na tebe reaguju.
kosmos kosmos
@jerryx nečtu to ale vím že to jsou srajdy🤣
jerryx
Spolčení hlupců. Soros , Open Society Foundantions, EU ,Green Deal, genderové vědy. Díky tomuhle došlo i ke změně redakce v Reflexu. A pan Mertlík se zabývá naprosto neškodnými důchodci Zemanem a Semelovou, prostě stáří často neznamená moudrost - jak u Sorose, tak i u Zemana a stejně tak Mertlíka.
kosmos kosmos
@jerryx kobzol a Semelová patří před soud minimálně za vlastizradu👎a ty taky za to co nosíš na krku 🤣
jerryx
@kosmos kosmos Je jasně vidět, proč chtěl Havel tlustou čáru za minulostí. Nechtěl, aby pak rozhodovali lidi typu ,,statečných partyzánů po 9.květnu 1945", jako jsi Ty. Lidi jako Ty existují vždycky, horší je, že se k nim Fialova vláda hlásí.
kosmos kosmos
@jerryx Havel byl měkký...já bych s komančama zatočil jak v Rumunsku...aji ty bys šel dezošu 🤣👍
Avatar - epr3
epr3
@kosmos kosmos A proč jsi s nimi nezatočil Kosmíku? Ty jsi hrdina ex post, nebo jsi se v roce 1989 ještě houpal ve fotrovo kulkách?
Miroslav Rys
@jerryx Nauč se používat slovo "díky", tatrmane. Děláš tady bůhvíjakého chytráka a je to nad tvé možnosti 😸👻
jerryx
@Miroslav Rys Polyglot a fachidiot se ozval? Nečti mě když Tě tak štvu.
kosmos kosmos
@jerryx nikdo normální tě nečte 😲 přeletim tvé sragory a je mi blujno z tebe 😒
Miroslav Rys
@jerryx Mně fakt neštveš, hovňousi. Jen si rád utahuji z hlupáků, kteří píší o spolčení hlupců. Před tebou na to přišli Tušl, Čermák, Zítko - klienti Vězeňské služby 😸😀