Komentáře

Zpět na článek

Budoucí vláda podle Miloše Zemana: Babiš, Motoristé a komunisté. Nějak se mu z ní vypařil Okamura

42 komentářů

hynek hynek
Dopadne to přesně tak, jak to ten starý ožrala řekl.
Uživatel_5279905
Já bych udělal na 10 let volební monatorium, kdy by se volilo jako v USA pomocí volitelu, což by byli senátoři. Lidi by hlasovali pouze jako doporučení bez přímého dopadu na počet mandátů. Po 10 letech, až se situace uklidní, bych vrátil klasické volby. Důvod-válečný stav na Ukrajině a Izraeli.
hynek hynek
@Uživatel_5279905 tak ty máš dobře vymleto.
Pavel Vlček
Dočkej času jako Signalista Kečup Nutelín Fiasko ODSTAN PětiDemolice Bruselgtonu !!
Ferdi Nand
primitiv
Nommonik
Nevytahujte už zombie, prosím. Opravdu vás to zajímá?
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
Petr Cibulka říká, že v Česku je to samej ruskej fízl... A není to přehnané. Takový Zeman a Klaus už odhodili demokratické maskování a nepokrytě kopou v barvách Kremlu. U Okamury to je dané dávno, o našich bolševicích nemluvě, ti ani žádné maskování nepoužívají. Podobně většina socanů, čest výjimkám, ale třeba Zaorálek nebo Hamáček jsou jasní. Totéž Trikolóra, totéž Rajchl a jeho PRO. A totéž ANO, stačí si vzpomenout na to, jak ještě v roce 2021 tlačil Babiš s Havlíčkem, aby Dukovany dostal Rosatom.
Václav Klaus se po odchodu z ODS snažil vytvořit několik projektů. Začal s Bobošíkovou a projektem Hlavu vzhůru. Totální propadák, jeho zisk byl v řádu promilí. Pak zkoušel tlačit Macha a Svobodné. Opět krach. Pak s mladým vytvořil projekt Trikolóra. Další krach. Mladý Klaus, který rovněž tlačil Rosatom, se po provalení Vrbětic zcela ztratil z politiky. Vysublimoval někam do hvězdného meziprostoru. Pak Klaus chvíli tlačil SPD, chválil je a hlavně je volil. A teď se snaží o další projekt a to jsou Motoristé. Jeho osobní mluvčí z Institutu VK petr Macinka tam dělá předsedu, Klausův člověk Boris Š ťastný tak kandiduje na senátora. Ani pikosekundu nepochybuji o tom, že to je další kukaččí vejce Kremlu. A Klausovo ožralé dvojče Zeman jim teď dělá reklamního agenta...)))
Avatar - epr3
epr3
@Uživatel_5734171 Cibulka😂😂😂, ten člověk měl být už tak třicet let v klecovém lůžku😂.
Máte to krásně jednoduché, kdo nehýká nadšením nad tím, že financujeme cizí válku, že vláda zasekává ročně více jak čtvrt biliónu, že se zodpovědným vytrácí úspory, které si v dobré víře spořili na důchod, že je ajťák Stanjura jako financ naprostý mimoň, atd. atd. atd....ten je ruský agent. Nevylíhl jste se spolu s Foltýnem ze stejného kindrvajíčka?
Uživatel_5585799
@epr3 Epr, epr, je mi z tebe depr..., měl bys navštívit Choc­holou­ška.­..🥴😭­🥴😭👎
Miroslav Kašpar
No, to víš, starej soudruh Milošek už se v tom občas ztrácí. Ale bez obav, šak von ho tam ještě dodeleguje
hynek hynek
@Miroslav Kašpar vsadím se s tebou, že to dopadne přesně tak, jak to ten starý ožrala řekl.
Michal Bednárek
Starý pán zase blouzní......
eva27
@Michal Bednárek Jste laskavy clovek, kdyz tomu zlemu dedkovi rikate stary pan. Po tom vsem, co vyvedl, uz ho mam plne zuby.
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
Pravdou je, že STRANA je zde zpět pro většinovou část slušných lidí Česka😎
Michal Bednárek
@RASPUTIN - Ty jsi taky STRANA, ale malá
Losina
@Michal Bednárek Rus-Putin!
Losina
@RASPUTIN Rus- Putin, alespoň si změň krycí jméno.
kosmos kosmos
Kobzol by se měl obléct do kvadra a jít 😂👍
King I
@kosmos kosmos Má strach z Claudia Schiffer.
Saša Krach
No....já mám tuto vládu rád. Jsem na myšlení vcelku podprů­měrný,­,,,výh­ledo­vě zaned­batel­ný..­..lh­aní a vykrucování na tom jsem založil kariéru.... kamarádí a fandí mi jen hlupáci...na co sáhnu to nějak nevychází....
prostě ideální volič této vlády....
A nechal bych ji vládnout až do vašeho konce.....😮
kosmos kosmos
@Saša Krach hlavně že ty máš rozumu přehršel dezošu 🤣👍 plantáš už ani nevíš co 😲abys ve finále nekrachnul 😀😀
Milan Svoboda
Vždyť i pan prezident Pavel změnil názor.
giorgio287
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Richard Šebesta
@giorgio287 Ale mění v tom je s agentem Burešem za jedno. Kam vítr , tam plášť.
Michelin
Češi nikdy samostatně neuměli vládnout ...tak to máme jedno pod kým budeme papouškovat
Marcela Klimešová
Prosím, zapomněli jste ještě na ,,Popelníček,, a ,,Becherovku,,.....
havlis24
Miloš kdo? Není to náhodou ten trotl, co pořád jen sliboval, ale na co šáhnul, to zmrvil? Ten ještě někoho zajímá...?
King I
@havlis24 nezajímá už nikoho, ale dobře se do něj kope
Michal Bednárek
@havlis24 Ano, je to on. Pan "na co jsem šáhnul, to jsem zjebal". Ale zase nás může oblažit jedním ze svých dementních bonmotů. A to se cení.
giorgio287
I kdyby tu příště vládli Pat a Mat, tak to bude lepší, než dnes.

A bude třeba obnovit trest smrti - nic jiného si fialoví vlastizrádci nezaslouží.
Miroslav Rys
@giorgio287 Přednes to na sezení vašeho psyc­hote­rape­utic­kého kroužku, chrochtal 😀😸
King I
@giorgio287 už nemluvíš o tom, že by měli viset. Slyšel jsi o dnešní podmínce pro Netíka? Dáváš si už pozor na hubu?
Anonym
@giorgio287 Vyzyváš k násilí, to je T Č
Michal Bednárek
@giorgio287 Pat a Mat už tu byli. V minulé vládě. Jen ta šílená Alena mi k nim nějak nepasuje. No nevadí, snad už se to nebude opakovat.
jerryx
Ta posedlost důchodcem Zemanem je neuvěřitelná. Snad rozhodnou volby, někdo bude současným prezidentem pověřen sestavením vlády a ta musí v PS získat důvěru. Fialova vláda je sice naprosto příšerná ,ale je to vláda legitimní s většinou v PS a mimochodem jmenována ještě Zemanem. . Aby byl Okamura ve vládě, musel by uspět ve volbách tak, aby ta vláda nemohla být bez něj. Elekrikář předloží šílený rozpočet a Reflex se zabývá Zemanem. Když jel proti Babišovi a Zemanovi, v době, kdy vládli , bylo to v pořádku, ale teď?
jhomolka
Já bych k Motoristům přidal ještě Letce, Cyklisty, Kajakáře, Kanoisty, Lukostřelce a Potápěče.
Papanikula
@jhomolka vam stací avatar pirat Bartoš - vetřelec
jhomolka
@Papanikula Víte kulový co mně stačí.
eva27
Na predsedu jedne z tech skupin muze rovnou nastoupit doktor Polert.
King I
Zeman musí měnit názory, protože dezoláti nevědí, kam patří a zmateně pobíhají sem a tam. Dělají z něj blbce.
jerryx
@King I A ani chudáci neví, kolik je aktuálně pohlaví, co?😊
eva27
@King I To nemuseji. Uz je davno hotovo. Zvladl to vlastni silou.