Divoký kačer

Zpět na článek

Až budu premiér, dám Evu a Vaška zase dohromady, vzkazuje Babiš důchodcům

36 komentářů

ES02
@kubat11 jasně, že ne všichni důchodci jsou vypatlaní, je to divoký kačer. Pointa je v tom, že ti co chodí na Babišovy mítinky atp. jsou ti vypatlaní a z nich si dělá srandu. Jasně, kolikrát za to nemůžou, senilita, jenže koho omlouvá uctívat Babiše, žrát jeho předražené rohlíky a současně nadávat na Fialu za to?
Milena Michaela Orsi
@kubat11
Mně je pětašedesát a nikdy by mne nenapadlo byť jen zavadit o výtvory těch dvou. Přesto jsem přesvědčena, že pokud tuhle muziku někdo poslouchal, pak jsou to opravdu dnešní důchodci - nemám na mysli tzv. mladší důchodce, nýbrž lidi přes osmdesát a samozřejmě jen určitou (i když se domnívám, že většinovou) část naší populace.
Z mladších ročníků toto duo snad nikdo ani nezná. Proto se autor článku obrací na důchodce.
Důchodci jsou přece cílovou skupinou A. Babiše, kteří mu skáčou na špek, který si ovšem sami zaplatili a na který si Babiš navíc napůjčoval tolik, že to budou splácet ještě dvě generace. Babiš loví hlasy a je ochoten nalhat voličům, na které cílí (bohužel důchodci), cokoliv. O tom ten článek je.
Já se rozhodně necítím uražená, protože mne se obsah článku netýká-Babiše nevolím a zmiňované manžele neposlouchám.
kosmos kosmos
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
kosmos kosmos
@Baboon čobolský estébák je jeden z největších grázlů polistopadové politiky🤬👎polij si hlavu tupá kobliho 🤣👍
Pavel Nyklíček
@Radek Langer
Rohlíky budou o 50 hal levnější....love Andy a jeho srandy
Jan Vršovský
Bohužel v tomto článku chybí nejzásadnější informace a to že na čapáku naklonuje Ivetu 😹😹
kubat11
Pane Landsmane, chápu, že jde jen o legraci, nicméně je faktem, že jako konzumenti onoho "hudebního" žánru jsou obecně prezentováni především důchodci. Proti tomu bych se chtěl ohradit, je mi 72 let, naše generace vyrostla na bigbítu, rokenrolu, country apod. Mám mnoho přátel a známých v mém věku, z nichž by NIKDO něco podobného neposlouchal. Eva a Vašek jsou fenomén konzumovaný napříč generacemi a jde spíše o část populace s určitým (ne)vkusem a mentální výbavou. Podívejte se na muziknanty těch nejúspěšnějších světových i domácích kapel, které hrály třeba rock. Jsou to již senioři v mém věku, někdy i starší (např. Rolling Stones) a ani ti domácí určitě E+V nebo něco podobného neposlouchají, tak proč by měl Babiš něco slibovat důchodcům, mělo by tam být spíše milovníkům E+V.
Juchin
Přesné. Bohužel. Jdu najít lahvičku a nabulím si ji taky😂
Pavel Nyklíček
@Miloš Hora
Určitě. Andrej Babiš dokáže slíbit nemožné...
Slibem nezarmoutiš a do politiky nechtěl, premiérem být nechtěl, na prezidenta kandidovat nechtěl, po prohranych volbách odešel z politiké 👌, bílá kostka je černá koule.
Naštěstí už je to opravdu starý pán a budoucnost při jeho nemocech nejistá.
Milos Barta
@Miloš Hora Dát dohromady kdysi skvělý reflex s Babišem? Máte nějakou poruchu?
Radek Langer
Ani bych se nedivil Bureš slíbí i modré z nebe. A důchodci mu žerou z ruky.
reproman
@Jana M Co to plácáte, osobo?
Filip Nedbalek
@Saša Krach opět Krach a jeho zkrachovalecké komentáře 🙈 dej si na pár dní dovolenou, už jsi přepracovaný
Pavel Nyklíček
Ve věku 70 let počítáte dny a při hospitalizacich s vysokým krevním tlakem je Babiš denně na dávce léků, takže za rok už tu ani nemusí být a zazpívá mu jen jeho Alena nad hromadnou hlíny.
Vlasta Hrdličková
Tady už zase nikdo nechápe ironii???😭😭😭
Josef Burianek
@Miloš Hora
To vám jich moc nezbylo,soudím z příspěvku.
Pavel Nyklíček
@Baboon
Babiš má výjimku.
Přečti si knihu od Václava Kmenta Babišovo Palermo.
2 díly a pochopíš....
Tipuji, že kniha je pro tebe naprosto vzdálená záležitost a zprávy čerpání z televize.
Proto volíš zlo a nic o tom vlastně nevíš a takové čehúny Babiš miluje.
On už jim řekne co si mají myslet...👌. Není to málo Antone Pavloviči?
pablo41
@Milos Barta. Má !
kubat11
@Milena Michaela Orsi Já s vámi naprosto souhlasím, nic mě osobně nijak neurazilo, jenom jsem chtěl poukázat na to, že se důchodcům, jako celku, stále připisují různé neševary: poslouchají E+V, špatně řídí a na silniciích překážejí, nakupují jenom ve slevách, všude překáží, atd. atd. Já se tedy asi stýkám s úplně jinými důchodci a že jich znám hodně. Osobně stále ještě podnikám, ještě před dvěma lety jsem aktivně vystupoval s bigbítovou kapelou, čehož jsem bohužel musel nechat z důvodu problému s klouby prstů a chybí mi to, tak alespoň jezdím jako zvukař. Mám mnoho podobných kamarádů a známých - "důchodců".
Uživatel_5697006
@Jana M Je to FAKE NEVS ty krávo
Baboon
@Pavel Nyklíček Vy jste ale ubožák. Navážet se do lidí kvůli věku (a je jedno, že jde o politika), to je hnus nejhoršího kalibru. Z Vás je už teď nenávistný dědek.
Saša Krach
Zase jen stranická agitka zabalená do srandapaíru.
😝
Romanoo
Je mi 37 a pan Landsman mi rozhodně nebude nařizovat koho mám poslouchat . Touž jsme tu měli a jsem rád , že krom Landsmana nám už nikdo nenařizuje tyto lumpárny . Mám rád KISS , mám rád Fredyho , mám rád Beatles , mám rád Šostakoviče , Mozarta , Spirituál Kvintet a miluju i moravské písně , České lidové a klidně třeba i Evu a Vaška . Nemám rád tohle škatulkování , které lidi soudí podle názorů a zájmů . Pane Landsmane , už máme SVOBODU .
Uživatel_5697006
PARÁDA, opět pane Landsmane.
Vás si ukládám, je to mňamka Vás číst 😂😂😂
Avatar - janungr
janungr
A co Havlíčka s Dostálovou. Ta už se na TikToku předvedla.
Jirka Kolouch
@Jan MacharacekA co soudruh Neckář
Avatar - našinec
našinec
Bohužel, tohle zrovna není moc vláda odborníků, dokonce ani zkušených politiků. Ono těch schopných ministrů zase v minulosti od roku 1989 také moc nebylo. Zpravidla, když je někdo v něčem neschopný, tak machruje, aby to zakryl. Úplně média například zazdily to, že Černochová prohrála s Řehkou souboj o kompetence, přestože měla i podporu opozice.
Jan Macharacek
Zapomněl Babiš na Golden Kids. No, "vytěžil "by z nich akorát kolaborantku Helenku,ale aspoň něco.
Miloš Hora
To byl takovej ,,kačer" s tím Andrejem, plno reflexáků to nepochopilo, koukám, že čtením tohoto plátku odumírají rozumové buňky...@Pavel Nyklíček
Jana M
Jinak vím co je divoký kačer, měl být zakázán nebo potrestán zákazem, je to pod úroveň se tak prezentovat
Jana M
Jenom dehonestovat a škatulkovat to v Refkexu ovládají skvělé az bude chtít dát dohromady někdo reflex tak poletite a nebo si bude převlékat kabátky a vymýšlet si zase nějaké báchorkyve stylu já to tak nemyslel, jen tento pisalek je na kritiku toho stylu odborník mezi jakoby novináři
Saša Krach
@Filip Nedbalek Ani jsem netušil , že mne nějaký hlupák napadne. 😝😝😝😝
pablo41
@ES02 Vodňanské kuře 69,90. I s rodokmenem ! A Fiala to neumí prodávat levněji !
Miloš Hora
To jsem zvědav, jestli dá někdo ,,dohromady" kdysi skvělý časopis Reflex. To jedině, že to koupí Andrej...
Frank51482
Je to marné. Pařez zůstane pařezem a vůl volem.
Avatar - našinec
našinec
Vypadá to, že Landsmanovi se stýská po duetu Eva a Vašek, a tak bude mít vládní koalice o jeden hlas méně.