Komentáře

Zpět na článek

Pátek třináctého na české „pravici“: Casting B-týmu ANO, které s pravicí nemá nic společného

38 komentářů

Jan Macharacek
Přesné. A pravdivé, proti zjevným lžím desolátů a sviním.
Jiosef Tyl
Bella má místo mozku jogobellu.
Avatar - epr3
epr3
@Jiosef Tyl Utekl jsi z klecového lůžka? Tvůj intelektuální potenciál obsažený v tvých příspěvcích tomu napovídá.
Papanikula
A co ma společného s pravici sekta SPOLU ?
jerryx
@Papanikula To je pravice tolerována Piráty. Něco jako byli lidovci za komunistů.
Jiosef Tyl
@Papanikula Sekta spolu? Ty si úl!
Avatar - našinec
našinec
Dokud budou v Reflexu a ve Forum24 vycházet takovéto články, tak opozice dělá svou práci dobře.
Jan Bejšovec
@našinec Forum24 je propagandistický plátek, který nečtu od doby, kdy tam smažka Doležal začal propagovat covidí hysterii a nucené náhubky.
bella.
@Jan Bejšovec
Bejšovče, respirátory jsou na respirační choroby a covid respirační choroba je.Všichni si uvědomili, že virologové mají pravdu a rozšířila se tato primitivní, leč účinná pomůcka do celého světa . U nás si postavil hlavu frajírek MUDr. Pirk, že ho nosit nebude a tím mě hodně naštval. S tím nemá Doležal co dělat, akorát holt vyburcoval zdravý selský rozum a apeloval na jejich nošení.

Bejšovče,
mně je jedno co plácáč, ale děsí mě , že učitel Fiala a učitel Rakkušan má takovýhle primitivní voliče, jako jsi ty.
____­______­______­______­_______
Saša Krach
A chtěl pisatel napsat.
ODS je Áčko....a má silné Béčko...Pětikolka
ANO má co dohánět....ale začala si ODS...😝
giorgio287
Pravice je u nás přece zelený bolševik soudruh Fialenko!
Tedy hubou.
Jiosef Tyl
@giorgio287 Vy Italové jste byli bývali dřív zvyklí na jinou vládu že?
Avatar - epr3
epr3
Co má s pravicí dnešní ODS a celý zbytek Pětikoalice? Zaštiťují se pravicovou rétorikou a při tom dělají naprostý opak.
jasu1
Problém je ,že za vznikem všech typů "ANO" je totální neschopnost ODS, KDU, ODA, Unie, držet liberální a pravicovou politiku a chovat se slušně. A také to jak servilní média bez názoru v touze po vlivu poskytují prostor kdekomu.
bella.
No, jak se situace vyvíjí,, tak vzorem je Německo.Nejen že konečně uznalo tragédii Schengenu, ale už doslova přiznalo, že její migranti jsou nevzdělatelní, anebo se práci vyhýbající se a jsou Německu k ničemu tak pod heslem "Německo potřebuje „pracovité ruce a chytré hlavy“ nebírá kvalifikované pracovní síly z Keni.
Tohle kdysi vzkazoval Trump Merklové a tohle řekl Nigel Farage Merkelové do očí na zasedání EU Parlamentu : budeme si vybírat pracovní síly tak, aby nám byly něco platné, nikoli ***amotné, nebo invalidy, které k nám posílá EU pro naše štědré dávky.
My máme cca 1 milion Ukrajinců, z toho 400 000 nezletilců a rodí se tady rychlostí velikou další, několik tisíc důchodců, několik tisíc jejich invalidních příbuzných a cca 150 tis. z toho milionu pracuje.Z toho z veliké, katastrofálně velké číslo těch, co nemají ani dokončené základní vzdělání, tedy nejsou ani vyučeni řemeslu , anebo katastrofální množství je těch co nejsou sto udělat vyrovnávací zkoušku na zrdavotní sestru.Vzdělání jejich je pod úrovní našeho. atd. A nadšení ve školách pro vzdělat se vidno na nich taky není! Přišla sem kultura obsadit, mít se dobře a hlavně pozvat i své příbuzné.přišla sem i kultura chladných zbraní 🔪 a to si račme taky přiznat!
Toto je nová vlna ukrajinské migrace, sociální, nikoli oprávněné válečné , kterou si laskavě nepleťte s Ukrajnci z před 20 lety, kteří museli pro pracovní povolení předložit i vzdělání, nejen bezúhonnost a očkování a rtg, vyšetření!!!
Takže když pan redaktor říká, že zazněla " nijak objevná kritika vlády " mi jen potvrdil, že kritika vlády je tady konstatní od jejího zvolení a musí se tedy svrhnout.
Jak SPD, tak Motoristé, Přísaha, ANO a Konečná s KSČM vidí zdrancovanou Českou rebubliku jinak, pane readaktore, to jim neberte. Jsem s nimi ve shodě!👍️
A důrazně vás žádám, přestaňte z Ukrajinců dělat chudinky!To rozhodně nejsou!!!!
-------------------------------------------------
Jiosef Tyl
@bella. Bella má místo mozku. Jogobellu.
bella.
@Jiosef Tyl
Hm, třeba jednou povýším a budu mít místo mozku Nutellu, jako ty!
-----------------------------------------------
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
Jak může někdo považovat Borise Šťastného za pravicového politika? Byl to právě on, kdo direktivně zakázal kouřit v hospodách. Stejně tak nemá nic společného s pravicí Klaus, který mimo jiné stál za regulací nájemného v soukromých domech, přestože tehdy Ústavní soud OPAKOVANĚ vynesl rozsudek o protiústavnosti takového nařízení. Klaus se tomu tehdy vysmál a zákon o regulaci platil dál. A tak bych mohl pokračovat u každého jednoho z těch hašašírů. A nenechme se zmást, Motoristé jsou jen další projekt lidí kolem Klause, ostatně oni sami ani náklonnost ke Klausovi nezastírají a předseda Petr Macinka je mluvčí Institutu VK. Klausovi už zkrachovaly čtyři projekty, naposled trikolóra, tak založil pátý. A pořád stejní lidé, pořád stejná taktika. A nejkomičtější je právě to spojení Motoristé a ANO. Bureš ještě před pár lety nadával na Klause, dokonce ho v přímém přenosu obvinil, že po něm chtěl Klaus milion euro úplatek za to, že podepíše zákon o podpoře biopaliv. Dnes se tito dva šašci spolu fotí u Orbána a chystají se na koalici...
bella.
@Uživatel_5734171
Koho chceš, aby ti vládnul?
Pekarová, Fiala , Rakušan a Pavel
Za 10 let chceš mít UA premiérem ?
Sem s tím, ať mám jasno ! 🤨
----------------------------------------------------------
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@bella.
budeš se MUSET smířit s tím, že to je moje věc...
bella.
@Uživatel_5734171
Nikoli, pokud sem dáváš moudra a hecuješ, pak tvoje věc to není.
Anebo si , pokud máš dojem, že názor je tajná věc, nech ty promluvy pro sebe.

Jsi jak naše vláda pětikolka, ta jen kritizuje minulost a Babiše , ale řešení podložená kvalifikovanými rozbory nedává a jejich vlastní , nekvalifikovaná (z titulu jejich vzdělání) díky svým emocím k Ukrajině nejsou pro Česko dále obhajitelná. Tato směska ve vládě nemůže tenhle stát vést dál ( nábožný obdiv Pekarové k závisláku Zelenskýmu, šílený akt nediplomacie učitele Rakušana s Putinem v pytli, Nutella a kečup učitele Fialy , NordStream téměř jako záslužný čin podle vojáka Pavla z Hradu a neotřesitelně tupá za Česko mluvčí v Bruselu Danuše Nerudová je odvádění od problémů Čechů a Moravanů , do kterých nás společně připodělaní z Bruselu a ztráty svých křesel udusali !
Zodpovědnost nemají,jen předhánění se ve svém fanatismu v antiRusku, nekriticky adorují Ukrajinu a nemají proč.

Rozfrcali rozpočet republiky na výdaje, které tady Ukrajině solíme bez návratnosti a k své újmě, kdy už bychom za to měli novou jaderku!
Takže pokud chceš kritizovat, pak musíš jít na dřeň i u sebe!
----------------------------------------------------------------------
Všichni mi tak trochu připomínáte i s naším prezidentem scénku mentálů :
" Hurá, budeme stavět ( s Ukrajinou ) huhuláka " Huráá .
.Asi tak na této výši jste! 😁
------------------------------------------------------------
Jan Macharacek
@bella. Ufff, a jak dělá kozička, soudružko fašistko?
bella.
@Jan Macharacek
Nech si nesmysly.
A kdybys v¨byl vzdělán, nepoužil bys to co jsi řekl, neboť byl dokument o Dvojčatech - Twins a step by step tam byl uváděn ten útok 11. září.
Bylo tam,jak varuje tajná služba Bílý dům a že dál je útok směrován na Pentagon a byl střih, jak Bush nic a dál je na návštěvě ve školičce, kde poslouchá děti " jak dělá kozička...."

----------------
A, Macharáčku, mně jsi ukradenej..
....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­...
Petr Minář
@bella. Inteligentní bella! Přesně TO chci. Uhádla. Ty chceš raději vraha Putina a jeho české onuce. Vlak do Moskvy čeká, bello a vrah Putin bere všechny zrádce cizích národů.
King I
HH už není tajná zkratka pro Heil Hitler ale Hranatou Hlavu.
Jan Kolomazník
ANO se spojí třeba i s čertem.S motorkáři však budou mít smůlu.Az jejich voliči zjistí že za tím vším stojí Klaus a stará provarena parta ODS,tak to hodí jinam...
King I
@Jan Kolomazník Za Dutou hranatou hlavou původně stojí Chlad - ještě větší proruské koště.
Petr Minář
Prostě sraz těch, kteří jsou přiléhavě nazvání ve známém projevu vládního zmocněnce, pana Foltýna jménem uvedeným na posledním místě jeho výčtu. Křiváci, přeběhlíci, štváči proti vlastním stranám (kdo jim brání z nich odejít?) i ubožáčtí podržtaškové (estébáka Babiše i ruSSké onuce Klause), lháři i obyčejní hlupáci (viz "výpočet" úbytku členů ODS za vedení jím nenáviděného "Fialy", přednesený "inženýrem"(!!!) Zahradilem). Vedlejší stoka české politiky, přítok hlavní stoky ANO.
jerryx
@Petr Minář Snažíte se hezky , ale Foltýn už žádné volné místo nemá. Budete muset těm rozvracečům nadávat zadarmo.
Petr Minář
@jerryx Mne platí Babiš 🤣🤣🤣🤣🤣🤣.
bella.
@Petr Minář
Babiš ti moc neplatí, změń zaměstnavatele, přece takový nedoceněný génius jako ty zaslouží víc 🤣🤣🤣🤣🤣🤣.
bella.
@Petr Minář
Je mi srdečně jedno co voják Foltýn , nikterak intelektově pro mě zajímavý jedinec mektá, ale upozorňuji, že v svém projevu vyhrožoval občanům, že když budou proruský, tak je srovná.

Foltýn má pomatené výroky , jako i voják Pavel na Hradě a oba za vyhrožování jsou trestně postižitelní - prezident neprezident, cenzor necenzor.

Ale jestli si to chce s občany cenzor " vyřídit a být s nimi raz dva
hotový ", pak tady pan premiér Fiala s prezidentem Pavlem nastolují diktátorský režim a Západ si toho jistě všimne.

Jednu facku už od kancléře Německa prezident Pavel dostal za NordSrtream a on teď mele, že nemusí " být politicky korektní "
Řekla bych, že pan prezident má něco s mozkem 🤨
....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....
Petr Minář
@bella. Já bych řekl, že něco s mozkem má bella. Nebo je bella to jmenované p.Foltýnem, pak mozek ovšem nepotřebuje.
bella.
@Petr Minář
Bella je Bella a na takového Petra Pavla, anebo Fialu má vždycky.Si piš!
A cenzor ji nezajímá, je to figurka.
Jan Macharacek
@bella.,nesmrtelná tetka. Neumělá inteligence, nebo jenom hloupá ženština,nebo placená(ý) Kremlem. Vše možné i dohromady. Tfuj.
jerryx
Správná pravice podle Sezemského je taková, která je pro Green Deal, vyvěšuje duhové vlajky a bojuje proti dezinformacím. Prostě absolventi zbytečných škol, jezdící elektromobily.
richard richard
@jerryx Tak nejak mi to taky prijde.
Richard Šebesta
Budoucí spolupráce s agentem Burešem je přece iluzorní. Agent Bureš přece jasně řekl,že po volbách končí. Spoléhat se na jeho sliby a řeči je sice velmi problematické ale on skutečně skončit může a ne proto že by chtěl ale bude muset. Pokud se to stane bude velmi zajímavé sledovat kdo bude nový šéf(ka) ANO a co se s ANO po Burešově odchodu stane ? Můj typ je že se ANO rozpadne na dvě grupy nebo postupem času zanikne. Tvořit nyní budoucí opoziční tábory je sice dobré ale možná předčasné. Vše bude záležet jak dopadnou volby.