Komentáře

Zpět na článek

Martin Bartkovský: Jak se s povodněmi vyvalila záplava hlupáků

38 komentářů

Miloslav Podhola
Přečetl jsem si titulek článku a ani jsem se nemusel dívat a věděl jsem, že je to od nějakého 'génia" z Reflexu.
Kdo jiný by napsal takový panflet?
reproman
@Miloslav Podhola Prosím pěkně, co je to ten panflet?
Nejste Vy jedním ze zmiňovaných blbců?
Miroslav Rys
Ti jsou aktivní i zde a navzájem se podporují ve svých bludech, stačí se mrknout níže. Hlavou jejich tlupy bývá Šebesta...
martin simunek
@Miroslav Rys
Saša Krach, jerryx, giorgio287, samozřejmě Rasputin jsou další experti.
jerryx
@martin simunek No vidíte a za Stoniše v době covidu mé názory Reflex pořád otiskoval. A nemám pocit, že bych se ve svém věku měnil. Ale v té době tam mladý Bartkovský chodil pro svačiny.
tempter
@Miroslav Rys Šebík bude na sebe hrdý
Jan Macharacek
Ostřejší slovník by byl určitě zapotřebí, znám i dobromyslné hlupáky,tady se ale jedná o zlomyslné hlupáky a i zlomyslné chytráky, ti jsou ještě horší. Doporučoval bych ještě před zlosyny třeba dronte,dodo ,česky blboun nejapný.
Andrew Shob
Nechapu proc autor musi michat 3 ruzne veci do jednoho clanku. Covid, valka na Ukrajine, povodne.

Autor ma asi predstavu, ze s nim vsichni musi vzdy souhlasit. A kdyz nesouhlasi, tak jsou to hlupaci. Tak to tedy opravdu neni.

Za covidu STBakova vlada porusovala zakony, Ustavu, zakladni lidska prava. Drtiva vetsina tech opatreni byla naprosto nesmyslna a masivne zatezovala rozpocet. A to vse za potlesku stupidnich ceskych novinaru.

Putin je na Ukrajine samozrejme agresor a rozumny clovek fandi Ukrajincum.

Kdyz vas hasici, starosta, policie pozadaji o evakuaci, tak samozrejmne vyhovim a jdu se vyspat do hotelu, k pribuzny apod. Jenom burani se s nimi budou hadat.
Pavel Bernard
@Andrew Shob
Palec nahoru, zcela přesně, stručně zhodnocení a vyjádřeno, a přitom nikoho nedehonestujete !
martin simunek
@Andrew Shob
Autor nemíchá tři věci dohromady, ale správně poukazuje na to, že se na nich zviditelňují svým oportunisnem stále titíž hlupáci.
Miloslav Podhola
@martin simunek
Není tím hlupákem autor sám a jeho obhájci?
Radim R. Hospůdka
Napsal hlupák, který se vyvalil daleko dřív předtím.
martin simunek
@Radim R. Hospůdka
Nějakej Hospůdka. Jak příznačné.
giorgio287
Záplava hlupáků v čele s Bartkovským
Saša Krach
Češi neuznávají autority, to je problém tohoto národa ..Než by poslechli autoritu toho či onoho problému dají raději na hloupost.,,,protože je jednoduší a líbí se jim.
Příklad ..Všude ve vyspělé civilizaci mají zaměstnanci odbory
odbory si chrání a podporují protože vědí že v množství je síla a páka na vyjednávání ...
U nás hlupáci vidí jen to že odborář bere peníze , jsou neschopní a neudělají to co by dělal na jejich místě on...tudíž podporu jim nedá...😂😂
Chudák odborový předák s vojskem které ho podrazí......
Jeden příklad a hlupáci. A že jich je....😂😂🐶
jerryx
@Saša Krach To není dobrý příklad- Středula. Stejně tak třeba Fiala. Nemají autoritu, protože lidi vidí, že jsou nekompetentní a jde jim jen o sebe. Autoritu má člověk, který lidi přesvědčí, že mu o něco jde a je to i v jejich zájmu.
Jaroslav Herman
O Bartkovským dlouho nebylo slyšet, až nyní po povodních. Tak s ním lze zcela vyjímečně souhlasit.
Jozef Kolek
ty máš vzdy pravdu - hlupáku!
jhomolka
@Jozef Kolek Příspěvek hodný génia
Pavol Vraštiak
Nevím proč jsem si vzpoměl na scénu z filmu Forrest Gump : "Pro hlupáka každý hloupý". Tím nechci říct, že autor článku je hlupák a ani to není důležité. Ale vynášet soudy a někoho nazvat hlupákem je až velmi "jednoduché". Nikdy nevíte, jaké pohnutky člověka ženou do "hloupých" rozhodnutí.
kosmos kosmos
@Pavol Vraštiak popisuje tam konkrétní dezoláty a její jednání tak co zbytečně vyšiluješ?myslím že měl vypíchnout i tebe 🤣👍
martin simunek
@Pavol Vraštiak
Přečti si nejdříve celý článek a pak možná pochopíš...
King I
Barkovský má velikou schopnost empatie. Až mu jí někdy závidím.
jerryx
@King I To myslíte jako nic nedělat a chválit ty, co vás platí? Myslel jsem, že slovo empatie má jiný význam.
Richard Šebesta
@King I Zato tobě ta empatie chybí. To se hned vidí.
jar koot
A co tupá Decroixová v kšiltovce a která ze záplav měla hroznou srandu...
jerryx
@jar koot Ona je tam určitě dosazena proto ,aby když Fiala splní roli užitečného idiota, tak ho vystřídala a došlo k tomu, že ODS bude pobočkou Piràtů. Já bych o ní tak ošklivě nemluvil, je to vlastně hodná ženská, nějaký bohatý Francouz si ji vzal jako milou hezkou holku, ona nemá o normálním životě páru . Spíš by mě zajímalo, kdo ji tam dosadil.
jerryx
A pan Bartkovský je chytrý? Vzít místo na které rozhodně nemá a likvidovat časopis s třicetiletou tradicí?
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
Novinářský nádeník Bartkovský se zřejmě veze na stejné vlně s tou záplavou hlupáků.😉
King I
@RASPUTIN Namísto neustále obhajoby, proč jsi koště, se dej raději do pořádku.
kosmos kosmos
@King I všimni si z ten russácký coccot si dá vždycky lajk🤣👍mmj.ty jeho srajdy ani nečtu 👎
King I
@kosmos kosmos Na to, jaký je č***k, má dost malý péro.
kosmos kosmos
@King I možná má kačenu a píše srajdy do blesku a všude jinde 😲na druhou stranu je zase hodný a není tak agresivní jako dezoši nainec a Šebest 🤣👍
King I
@kosmos kosmos už mě i napadlo, že je to ta *** konečná😄 jj asi to bude buchta.
Baboon
@King I nerozčiluj se, blb je přece blbem za každých okolností. Přebujelé ego blba je monstrózní, proto nemá cenu s ním bojovat. Lze si jen říct: "Je to beznadějný blb."
King I
@Baboon To se mi bude hodit🙂
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
Včera jsem četl zážitky velitele hasičů z jedené z nejpostiženějších obcí v Jeseníkách. Nejprve odmítlo evakuaci 80 lidí (půlka obce), po další vlně, kdy už bylo jasné, že to bude peklo, PŘEMLUVILI dalších 18, pak se museli zase vrátit a přemlouvat další, včetně rodin s malými dětmi. A stejně se jich spousta přesvědčit nenechala a ty pak museli zachraňovat s nasazením vlastního života... Tohle je pro mě nejhorší zpráva z celých povodní. Ta vymaštěnost a sobectví těch hlupáků. Argument "přečkali jsme to v roce 1997, přečkáme to i dneska" je skutečně výrok roku... problém je, že se s tím nedá nic dělat. Nařídit evakuaci nelze, nechat zaplatit následnou evakuaci také ne. Až jednou nějaký hasič při té následné evakuaci přijde o život, tak snad jedině těm lidem rozbít hubu...
Richard Šebesta
@Uživatel_5734171 Rozbit hubu za zbytečně zmařený život mi přijde naprosto neadekvátní. Doživotně by měli rodině toho mrtvého platit nějakou rentu aby jim to připomínalo co mají na svědomí.