Komentáře

Zpět na článek

Martin Bartkovský: Jak se s povodněmi vyvalila záplava hlupáků

38 komentářů

Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
Včera jsem četl zážitky velitele hasičů z jedené z nejpostiženějších obcí v Jeseníkách. Nejprve odmítlo evakuaci 80 lidí (půlka obce), po další vlně, kdy už bylo jasné, že to bude peklo, PŘEMLUVILI dalších 18, pak se museli zase vrátit a přemlouvat další, včetně rodin s malými dětmi. A stejně se jich spousta přesvědčit nenechala a ty pak museli zachraňovat s nasazením vlastního života... Tohle je pro mě nejhorší zpráva z celých povodní. Ta vymaštěnost a sobectví těch hlupáků. Argument "přečkali jsme to v roce 1997, přečkáme to i dneska" je skutečně výrok roku... problém je, že se s tím nedá nic dělat. Nařídit evakuaci nelze, nechat zaplatit následnou evakuaci také ne. Až jednou nějaký hasič při té následné evakuaci přijde o život, tak snad jedině těm lidem rozbít hubu...
kosmos kosmos
@Pavol Vraštiak popisuje tam konkrétní dezoláty a její jednání tak co zbytečně vyšiluješ?myslím že měl vypíchnout i tebe 🤣👍
King I
@RASPUTIN Namísto neustále obhajoby, proč jsi koště, se dej raději do pořádku.
King I
@kosmos kosmos Na to, jaký je č***k, má dost malý péro.
Miroslav Rys
Ti jsou aktivní i zde a navzájem se podporují ve svých bludech, stačí se mrknout níže. Hlavou jejich tlupy bývá Šebesta...
King I
Barkovský má velikou schopnost empatie. Až mu jí někdy závidím.
Jan Macharacek
Ostřejší slovník by byl určitě zapotřebí, znám i dobromyslné hlupáky,tady se ale jedná o zlomyslné hlupáky a i zlomyslné chytráky, ti jsou ještě horší. Doporučoval bych ještě před zlosyny třeba dronte,dodo ,česky blboun nejapný.
jhomolka
@Jozef Kolek Příspěvek hodný génia
kosmos kosmos
@King I všimni si z ten russácký coccot si dá vždycky lajk🤣👍mmj.ty jeho srajdy ani nečtu 👎
martin simunek
@Andrew Shob
Autor nemíchá tři věci dohromady, ale správně poukazuje na to, že se na nich zviditelňují svým oportunisnem stále titíž hlupáci.
Baboon
@King I nerozčiluj se, blb je přece blbem za každých okolností. Přebujelé ego blba je monstrózní, proto nemá cenu s ním bojovat. Lze si jen říct: "Je to beznadějný blb."
Jaroslav Herman
O Bartkovským dlouho nebylo slyšet, až nyní po povodních. Tak s ním lze zcela vyjímečně souhlasit.
kosmos kosmos
@King I možná má kačenu a píše srajdy do blesku a všude jinde 😲na druhou stranu je zase hodný a není tak agresivní jako dezoši nainec a Šebest 🤣👍
reproman
@Miloslav Podhola Prosím pěkně, co je to ten panflet?
Nejste Vy jedním ze zmiňovaných blbců?
tempter
@Miroslav Rys Šebík bude na sebe hrdý
martin simunek
@Miroslav Rys
Saša Krach, jerryx, giorgio287, samozřejmě Rasputin jsou další experti.
martin simunek
@Radim R. Hospůdka
Nějakej Hospůdka. Jak příznačné.
jerryx
@Saša Krach To není dobrý příklad- Středula. Stejně tak třeba Fiala. Nemají autoritu, protože lidi vidí, že jsou nekompetentní a jde jim jen o sebe. Autoritu má člověk, který lidi přesvědčí, že mu o něco jde a je to i v jejich zájmu.
Pavel Bernard
@Andrew Shob
Palec nahoru, zcela přesně, stručně zhodnocení a vyjádřeno, a přitom nikoho nedehonestujete !
Andrew Shob
Nechapu proc autor musi michat 3 ruzne veci do jednoho clanku. Covid, valka na Ukrajine, povodne.

Autor ma asi predstavu, ze s nim vsichni musi vzdy souhlasit. A kdyz nesouhlasi, tak jsou to hlupaci. Tak to tedy opravdu neni.

Za covidu STBakova vlada porusovala zakony, Ustavu, zakladni lidska prava. Drtiva vetsina tech opatreni byla naprosto nesmyslna a masivne zatezovala rozpocet. A to vse za potlesku stupidnich ceskych novinaru.

Putin je na Ukrajine samozrejme agresor a rozumny clovek fandi Ukrajincum.

Kdyz vas hasici, starosta, policie pozadaji o evakuaci, tak samozrejmne vyhovim a jdu se vyspat do hotelu, k pribuzny apod. Jenom burani se s nimi budou hadat.
giorgio287
Záplava hlupáků v čele s Bartkovským
King I
@kosmos kosmos už mě i napadlo, že je to ta *** konečná😄 jj asi to bude buchta.
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
Novinářský nádeník Bartkovský se zřejmě veze na stejné vlně s tou záplavou hlupáků.😉
King I
@Baboon To se mi bude hodit🙂
Miloslav Podhola
@martin simunek
Není tím hlupákem autor sám a jeho obhájci?
Miloslav Podhola
Přečetl jsem si titulek článku a ani jsem se nemusel dívat a věděl jsem, že je to od nějakého 'génia" z Reflexu.
Kdo jiný by napsal takový panflet?
jerryx
@martin simunek No vidíte a za Stoniše v době covidu mé názory Reflex pořád otiskoval. A nemám pocit, že bych se ve svém věku měnil. Ale v té době tam mladý Bartkovský chodil pro svačiny.
martin simunek
@Pavol Vraštiak
Přečti si nejdříve celý článek a pak možná pochopíš...
Richard Šebesta
@Uživatel_5734171 Rozbit hubu za zbytečně zmařený život mi přijde naprosto neadekvátní. Doživotně by měli rodině toho mrtvého platit nějakou rentu aby jim to připomínalo co mají na svědomí.
Radim R. Hospůdka
Napsal hlupák, který se vyvalil daleko dřív předtím.
Richard Šebesta
@King I Zato tobě ta empatie chybí. To se hned vidí.
Saša Krach
Češi neuznávají autority, to je problém tohoto národa ..Než by poslechli autoritu toho či onoho problému dají raději na hloupost.,,,protože je jednoduší a líbí se jim.
Příklad ..Všude ve vyspělé civilizaci mají zaměstnanci odbory
odbory si chrání a podporují protože vědí že v množství je síla a páka na vyjednávání ...
U nás hlupáci vidí jen to že odborář bere peníze , jsou neschopní a neudělají to co by dělal na jejich místě on...tudíž podporu jim nedá...😂😂
Chudák odborový předák s vojskem které ho podrazí......
Jeden příklad a hlupáci. A že jich je....😂😂🐶
Jozef Kolek
ty máš vzdy pravdu - hlupáku!
jerryx
@jar koot Ona je tam určitě dosazena proto ,aby když Fiala splní roli užitečného idiota, tak ho vystřídala a došlo k tomu, že ODS bude pobočkou Piràtů. Já bych o ní tak ošklivě nemluvil, je to vlastně hodná ženská, nějaký bohatý Francouz si ji vzal jako milou hezkou holku, ona nemá o normálním životě páru . Spíš by mě zajímalo, kdo ji tam dosadil.
jerryx
@King I To myslíte jako nic nedělat a chválit ty, co vás platí? Myslel jsem, že slovo empatie má jiný význam.
Pavol Vraštiak
Nevím proč jsem si vzpoměl na scénu z filmu Forrest Gump : "Pro hlupáka každý hloupý". Tím nechci říct, že autor článku je hlupák a ani to není důležité. Ale vynášet soudy a někoho nazvat hlupákem je až velmi "jednoduché". Nikdy nevíte, jaké pohnutky člověka ženou do "hloupých" rozhodnutí.
jar koot
A co tupá Decroixová v kšiltovce a která ze záplav měla hroznou srandu...
jerryx
A pan Bartkovský je chytrý? Vzít místo na které rozhodně nemá a likvidovat časopis s třicetiletou tradicí?