Online přenos

Zpět na článek

Okamura se i teď pouštěl do Ukrajinců, Kupka byl slabý a Bartoš to ustál. Glosovali jsme superdebatu

22 komentářů

Arnošt Kvasnička
Český občan musí být vždy na prvním místě. Proto také souhlasím s panem Okamurou.
Richard Šebesta
@Arnošt Kvasnička Nejsem volič SPD ale souhlasím s tím . Český občan na 1.místě tak by to mělo být ,jenže u nás to tak není . Tahle demoliční vláda dělá jednu chybu za druhou a vše se sečte za rok ve volbách. Tyto co budou o víkendu neukáží pravý pohled lidí. Komunální politika je něco jiného než celostátní.
Arnošt Kvasnička
@Richard Šebesta Přesně
Uživatel_5850027
@Richard Šebesta A kdo je u nás na prvním místě? Snad si nemyslíte, že Ukrajinci, to je chabá výmluva
Saša Krach
No...proč se na debatu nedívat...
Protože ti nic neřekne...
Stačí sledovat život jiných a svůj...
A jít volit. Ve volbě projevit souhlas či nesouhlas....
A to stačí.
Frank51482
Opravdu se najde ještě někdo, kdo sleduje tyto politické žvásty o ničem? A co ten Bartoš vlastně ustál? To že zprasil digitalizaci? Svazáci z Reflexu se opravdu snaží.
Avatar - našinec
našinec
Já, "proruský dezolát" a "propalestinský terorista", jsem uvažoval , že v krajských volbách bych volil nějakou 5ti koaliční vládní stranu. Kupka mi spíše řekl, abych volil opozici.
Jan Macharacek
@našinec Přiznání ztěžuje zapírání. A naopak. Švejk. Ale vy nejste Švejk, ale ukázkový pokrytec, tavárišč.
Uživatel_5850027
@našinec Krajské volby vůbec nejsou o celostátní politice, proto tyto debaty nemají smysl, Kupka stejně na hejtmana nekandiduje, tak ho nemusíte řešit
Avatar - našinec
našinec
Njn, Kupka je debil proti kterému je snadné soutěžit. Proč ODS nepostaví nějakého schopného řečníka? Nebo ho nemá? Když vidím názory příznivců ODS, tak zrovna nejsou argumentačně silní. Proč? Vždyť ODS se chlubila, že ji v průměru volí lidé se dvěma tituly. Kdysi se říkalo, že je to zákon kruhu - největší debil se chová stejně jako největší inteligent.
Jan Macharacek
@našinec Poslední vaše věta vás přesně charakterizuje.
Avatar - našinec
našinec
ODS vyjádřila názor, že Markéta Pekarová a Hladík jsou jedna a ta samá osoba. Kupka se asi dost před vstupem do studia dost posílil.
Miroslav Kašpar
Možná by bylo lepší položit si otázku "Kdo nezneužije povodně". Významně by to zúžilo výběr
Avatar - našinec
našinec
I když Polsko je podporovatelem UA jako my, tak má peníze na pomoc svým občanům, na rozdíl od 5ti koalice v ČR.
Miroslav Kašpar
@našinec Co to pindáš za bláboly?
Avatar - našinec
našinec
@Miroslav Kašpar Zaznělo to v debatě a lze to dohledat. ale holt vládní dezoláti asi mají problém se čtením, poslechem a prací s internetem.
Uživatel_5850027
@našinec To že to zazní v debatě nemusí znamenat, že to je pravda, navíc Polsko se zadlužuje rychleji, než Česko
Avatar - našinec
našinec
Tak každý vidí to, co chce. Soudruh Bartkovský napsal: Je to dnes opravdu velká nuda. Okamura se jako dobytek choval jen asi minutu, kdy se vymezil proti pomoci Ukrajině. Nehoráznosti ale rychle skončili. Konečná chováním Rakušana úplně zaskočená, odzbrojená a odevzdaná.
---------------------------------
Konečná nedostala možnost vyjádřit nesouhlas.
Jan Macharacek
@našinec Uff. Okamura se jako dobytek vyjadřuje furt. Konečná vyjádřila svůj nesouhlas, se vším, jako vždy. Vy jste farizej, lhář a debil, který se chová jako inteligent.
Avatar - našinec
našinec
Co se mi líbilo na Pekarové, tak že se z ní stala žena.
Avatar - našinec
našinec
Citace: Máme za sebou skoro další hodinu debaty a nedozvěděli jsme se nového nic.
----------------------
Trefné!
Avatar - našinec
našinec
Citace: Okamura by "nedával peníze na nějaký Ukrajince a Ukrajinu." Řekl mu už někdo, že Ukrajinci platí na daních víc, než kolik od Česka dostali?
-------------------
Já už jsem zde tuhle blbost několikrát vyvrátil, ale chápu, že bulvární plátek Reflex si nedokáže ověřit informace a věří všemu, co mu sponzoři řeknou.
-----------------------------
Omlouvám se, pan Adámek dělá jen přepis vyřčeného.