Komentáře

Zpět na článek

Viliam Buchert: Jako sex bez vyvrcholení, taková byla tříhodinová superdebata ke krajským volbám

10 komentářů

Frank51482
Autor nějak pozapomněl ohodnotit výkon trouby Kupky. Anebo jsem něco přehlédl?
kosmos kosmos
Slizoun Babišovský to má určitě bez vyvrcholení 🤣👍
jerryx
Redaktorům Reflexu přeju, že to museli poslouchat, já koukal v hospodě na Spartu.
Richard Šebesta
@jerryx Tak to já sledoval krmi. Jinak to je trefné ta replika od Bucherta.
Sex s vyvrcholením bude za rok. To pak padne i šílena válečná vláda.
Pavel Nyklíček
Za mě vláda nezklamala. Povodně řešila výborně.
Co dělala za povodní opozice nevím, ale vzpomínám za covidu, jak se jí to vymklo a Babiš následně na jím zdecimované domovy důchodců "nezapomněl" a jezdil za zbytkem přeživších v rámci PR hrát ping pong....👌
Tehdá jsem to označil za hyenismus! A to jsem ho volil....🫤
Teď už je stará vystřilená puška a volby jsou jeho poslední, ale stejně by potřeboval vytahat na pytlíka.
jerryx
@Pavel Nyklíček Fiala otráveně promluvil v televizi a pak ho jako cvičeného medvěda přivezli do Ostravy. Zelený fanatik Hladík se opět cpal před kamery, i když nerozumí ničemu. Rakušan dokazoval, že jediné, co mu vždycky šlo , bylo potlačování nepohodlných názorů, ne praktická politika. Ale už nejde být horší, než byl Hamáček za covidu. Kdo z politiků skutečně makal , byli starostové a hejtmani. Jistě, když něco děláte, tak i chybujete, když jen žvaníte jako Hladík, nic zkazit nemůžete. A dovoluji si podotknout, že Tusk šéfoval povodňovému štábu v ohrožené Wroclawi , zatímco Fiala byl jen vyrušen ze svého snění, jak se stát světovým politikem.
Richard Šebesta
@Pavel Nyklíček Já bych řekl zavřít !
Michelin
Anebo mlácení slámy ...
Pavel Nyklíček
Já náhodou sex bez vyvrcholení beru jako úžasně prospěšnou věc,.kterou praktikují již deset let...
Mohu doporučit.
Jestli něco pánům odebírá energii, tak stačí se podívat na to jak vypadá na konci aktu...
Moje babička řikávala, že dědeček odpadl jak králik...
Co myslíte. Získal energii, nebo ji ztratil?
pindal
O tom chlap nepřemýšlí,asi tady je od toho.