Divoký kačer

Zpět na článek

Babiš žádá opakování povodní. Kraj, kde vládne hejtman za ANO dopadl nejhůře. Chce rovné podmínky

5 komentářů

Milan Karasek
No ještě jsem nikde nezaregistroval instruktažni video od vaši Danuše Nerudově jak máte zakroužkovat vaše volební lístky tak doufám že to nepodelate.
Magi
kANOisti všech krajů spláchněte se
kosmos kosmos
Myslel jsem že tady budou dezoláti a koblihy excelovat a oni jsou zatím zlomení kačerem 😲-ubožáci 🤣👍
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
On je to Kačer (a tentokrát dobrý), ale on takhle kuní ksicht skutečně přemýšlí. Pro něho je celá politika jen marketing a vítězství ve volbách mu slouží k ochraně jeho byznysových zájmů. Jeho momentální problém je, že se mu rozpadl marketingový tým v čele s Márou Prchalem či Tunde Barthou a řídí to tam postpubertální zrzavé jelito, které Andrej píchá. A na tom marketingu je to znát, ale jelito je zjevně zatím nevyhoditelné, i když dělá začátečnické chyby typu neohlídání si internetové domény kampaně...)))
Pavel Nyklíček
Je úžasné, jak na všech billboardech v republice kandiduje na stovky postů jen Svatá trojice. 👌
Alena, Havlíček a Bábiš.
Volič musí být zmaten.
V době bývalé vládl Havlíček na několika ministerstvech najednou, ale teď se fakt všichni pochlapili.
Pomoc postiženým se nekonala ale do domovů důchodců a na LDN-kách kolovaly sušenky s logem hnutí.
Ten starej barbar se mi fakt hnusí.
Vyhrál jedny volby za své kariéry ale 4 v řadě prohrál.
Není divu,.když Bábiše u každých voleb 70% občanů nevolí.
Mají důvod.