Online přenos

Zpět na článek

Konečná blábolila o kostele, Soukup si pletl ministerstva. Glosovali jsme volební superdebatu ČT

6 komentářů

Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@Saša Krach
zapomněl jsi na Okamuru, ten to také podpořil. A já to považuji za BRUTÁLNÍ chybu, jakkoli jsem pravicový volič. Protože nejdřív se měly snížit mandatorní výdaje a pak teprve snížit daně. Místo toho se mandatorní výdaje zvýšily a výpadek daní se řešil vyšším zadlužením, tedy opět vyššími mandatorními výdaji, úrok z dluhu bude brzy neskutečných 150 mld....
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
Kousnul jsem se a dívám se na to. Asi tak po dvou letech se dívám na politickou debatu...))) Schillerová je tam zatím za největší krávu. Okamura standardní fekál... Zbytek je celkem nevýrazný, v podstatě se zatím pořád jen děkuje hasičům a IZS. Dost dobře nechápu, proč tam ODS dala nevýrazného a v podstatě neznámého Nytru.
King I
@Saša Krach Proč se podepisuješ jako kravička?
Saša Krach
@Uživatel_5734171 150 .iliard to je jeden rok superhrubé mzdy a EET....no dobrou...popel si na hlavu sypat určitě nebudou.......
Saša Krach
Celý problém je,,, a pojmenoval.pan Špidla , Zrušení superhrubé mzdy kde stát přišel o nějakých 130 miliard.
Poděkujeme straně ANO...ODS...
Proti byli Soc Dem...A komunisté...a také prezident. Zeman...Jo jo také je za to voliči zatratili. A čas ukázal.😂😂🦧😂
Saša Krach
@Uživatel_5734171 Že jsi tam nešel...obrovská škoda,,,mohla být ještě sranda..Třeba za ODS....ťuldo promiň hlupáku z fekálie...🐂