Věda

Věda

Zpět na článek

Šílený Mike Rakeťák a teorie placaté Země. Lidé věří nesmyslům i přes vědecké důkazy

19 komentářů

Avatar - našinec
našinec
Protože se o vědu zajímám a o tomto pánovi něco vím, tak má mé uznání a byl to borec. 👍👍 ....­....­....­....­....­....­..Roz­plácl se na kulatém povrchu.(Černý humor)
Tomáš Janouškovec
Nemá autor trošku chaos v pojmech Heliocentrismus a Geocentrismus? Trochu to snižuje kvalitu článku.
jerryx
Například na ministerstvu školství je náměstek, který chtěl nebohé děti učit, že jsou i lidé, kteří se domnívají, že je víc pohlaví. Ministr Hladík se domnívá, že zastaví globální oteplování. Ale o tom se v současném Reflexu psát nesmí.
Avatar - našinec
našinec
@jerryx Každý ví, že existuje jen jedno pohlaví - mužské. Vše ostatní jsou jen deriváty. Jak se chovají holky? Malují si kníry, používají připínací přirození, nosí pánské oblečení, dělají mužské věci - proč? Protože normální je být muž. Pokud se muž začne chovat jako nějaký derivát, třeba žena, tak jak se na něho svět dívá? Jako na úchyla!
Uživatel_5874512
Kez vy vsichni tihle mentalni velikani zkouseli ty svoje teorie, nechapu proc jich to nezkousi vic.
jerryx
@Uživatel_5874512 Ale zkouší. Jedna z nich se jmenuje Green Deal.
kosmos kosmos
Dezoláti koblihy a socky -to je celý problém dezinformací 😲👎
Avatar - našinec
našinec
@kosmos kosmos Tak mu řekni, že je dezolát zblblý z koblih (Donuts).
Avatar - našinec
našinec
@našinec A ještě to vylepši o to, že je to proruský dezolát zblblý z koblih.
kosmos kosmos
@našinec estebácký zloděj je nejhorší šmejd v polistopadové době 🤬 všichni co ho volí jsou slušně řečeno na hlavu 🤦👎
kosmos kosmos
@našinec já se nebavím o jednom dezinfo...tady je půl republiky tupců 👎někdy mi připadá že mezi ně patřiš i ty🤣👍
Avatar - našinec
našinec
@kosmos kosmos Padni komu padni. Nelíbila se mi předchozí vláda, tahle se mi o něco líbí více, co se týče mé osoby, ale nesouzním se zahraniční politikou. Fakt mi přijde zvláštní, že MPSV, které má od roku 2016 polofunkční portál, dokázalo během několika dní vytvořit appku pro UA.
Avatar - našinec
našinec
Nezavadil nějak o Česko? Jasný potencionální volič vládní koalice do příštích emigrantských voleb!
reproman
@našinec jako že bolševiky, Okamurovce a Rajchlisty?
Avatar - našinec
našinec
@reproman Příznivci vládní koalice věří každé pitomosti, kterou tito dezoláti vyřknou. S ohledem na změny ve volebním systému ČR je tento člověk ideální volič 5ti koalice. Určitě někdy o ČR slyšel a proto by dle současných našich zákonů byl ideálním voličem 5ti koalice.
Uživatel_5585799
@našinec ... lepší být příznivcem vládní koalice, než ***m Burešovy smečky a podporovatelem bezpáteřní teorie zloděje, lháře a podvodníka...
Avatar - našinec
našinec
Já, když upadnu na zem, tak se rozplácnu a nerozkulatím. Jak to máte vy?!
reproman
@našinec Já sprostě nadávám.
Avatar - našinec
našinec
@reproman