Prostor X

Zpět na článek

Horáček: Na Ukrajině jsem si uvědomil nesamozřejmost života. Podél fronty mě vozil závodník rallye

10 komentářů

tempter
@RASPUTIN Krev agresora, souhlas.
King I
@RASPUTIN Nemáme s tím problém.
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
Každý, kdo dodává zbraně Ukrajincům má na rukou krev.😶
Frank51482
Má cenu ty Horáčkovy slity komentovat?
Richard Šebesta
Mistr Horáček si uvědomil na Ukrajině nesamozřejmost života ! To jsou věci. Každý normální člověk ví,že ve válce je možnost úmrtí vysoká tedy (nesamozřejmost života je nepomerně větší než v době neválky) řečeno jeho slovy. Horáčku ty jsi objevil AMERIKU. BRAVO ! Teď ještě co s tím ? Budeme nádale podporovat válku nebo budeme usilovat o příměří (mír) ?
lug70
@Miroslav Rys No, napadá mně něco o potrefené huse. Ta se vždycky spolehlivě ozve.
Miroslav Rys
@lug70 Ty se v první řadě nauč česky, vemeno. Vyjde to v šesté třídě a bude si to tu otvírat mordu 😀😀
Richard Šebesta
@lug70 Podepisuji. Zejméná Kingové,Tempterové a další gaučoví mameluci. To jsou hrdinové z gauče.
lug70
Kdyby si tu nesamozřejmost života hlavně ráčili uvědomit klávesoví bojovníci proti Rusku, kteří tu i jinde vypisují nesmysly, jak je třeba za každu cenu ruSSáky porazit. Jinak, jsem pro to aby každý takový klávesový.gaučový bojovník proti Rusku šel osobně na frontu do první linie se ukázat, jak vážně ten boj proti ruSSákům myslí. Potom bych možná na ty debilní šašky změnil názor.
King I
@Richard Šebesta Tobě to posledně nestačilo? Chceš další výprask ?