Komentáře

Zpět na článek

Martin Bartkovský: Proč tahle česká politika není pro mladý?!

9 komentářů

jerryx
Já myslím, že dělají dost pro ty mladé ,co jsou líní a sobečtí , nestojí o to zakládat rodinu ani pracovat, tak se flákají na stupidních oborech filosofické fakulty, kde ,,přednášejí " jejich předchůdci . Jejich zájmem je cestování, nejlépe za peníze svých rodičů, které jinak odsuzují. Co je nejhorší, špatné svědomí je vede k tomu, aby se angažovali, což je podpora klimafanatismu a různých genderových příživníků, se kterými sdílejí odpor k práci. Pro mladé, kteří chtějí v životě něco dokázat a třeba se i starat o rodinu, nedělá vláda samozřejmě nic. Jak se říká, svůj k svému. Že je úspěšná opozice u mládeže svou stupiditou na sociálních sítích, to je docela smutné a varující. Ale Grolich jinak na mě působí mentálně jako šestnáctiletý, co vůbec nečte. Jinak sám jsem byl líný a nezdárný student, ale vždycky mě někdo starší usměrnil. To dnes chybí
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
Koho ve skutečnosti zajímají mladí a nezkušení, no jenom mladé a nezkušené a jejich názor společnost nezajímá, což je v pořádku. Však oni zestárnou a zmoudří a potom budou moci také společnosti něco dát.😉
jerryx
@Michelin Taky jsem byl mladý a nebyl jsem jiný a taky jsem otec.
Michelin
@jerryx správně 👍smradům stačí 3M - máma mekáč mobil
King I
@jerryx taky dobrá motivace
King I
@Frank51482 nic osobního
Frank51482
@King I Akorát ty jsi blbý, protože jsi zatím nezvládl gramatiku. A vypadá to tak, že jako blbý i chcípneš.
jerryx
@King I Nechci do důchodu, mám velice drahé vzdělání a společnosti něco dlužím. Když to půjde zdravotně, budu pokračovat, pokud bude o mé služby zájem.
King I
Chytrý jste všichni tři, na svý roky ale zoufalé formální, uspořádaní a monotonní. To jsou atributy dědků. Spěcháš do důchodu nebo co? Asi jste ještě zakřiknutí. Dej si předtím panáka a pořádně to rozjeď.

A hlavně se s tím a nimi ne***te. Tři mačety proti tomu byla nuda. Bijte je co se do nich vleze.