Zprávy

Zpět na článek

Andrej Babiš s StB vědomě nespolupracoval, uznalo Slovensko a uzavřelo smír

16 komentářů

King I
Ale jako Pepek vyskoč vypadá pořád.
PEtr Tobes
mafie sobe - tak to je fraska na entou...ale musim priznat, ze jsem neco podobneho prorokoval, kdyz se dostal Hranol k moci a uz je to tady. ! a komicke je, jak to zduvodnuji, tedy mozna spis tragikomicke - pry by byli chudacci v dukazni nouzi, a tech dochovanych 13 svazku o aktivni spolupraci agenta Burese c. 25085 tedy podle nich je vzduch, jako by najednou neexis­tova­ly..­.vidi­me, do jakych sra.ek se muzeme dostat, a nejspis nas neco podobneho jako na SK taky ceka..
Avatar - Karel Maděra
Karel Maděra
Hlavně si to musíme zapamatovat a vybavit si to u volebni urny pristi rok.Opravdu chceme aby tady nerozhodovali soudy, aby nam tady vladl vsehoschopny mafian se svou sektou, aby jsme se stali všichni zaměstnanci Agrofertu. Hlavně by si to měli uvědomit jeho soucasni obdivovatele. Nejde mu opravdu o jejich blaho nebo budoucnost. Jemu jde jen o moc a uspokojeni jeho jajinkovstvi. K tomu mu slouží pavice i další jajinci.
Asatin
Uz jsem zase rad ,ze slovaci jsou cizi stat.U me Bures zustane porad gangstr..
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@Asatin
na rovinu, jeho členství v KSČ a spolupráce s StB je to poslední, co mi na té kryse vadí. To neznamená, že mi to nevadí, ale v tom seznamu je to na posledním místě. o dva řády víc mi vadí, že totálně zdevastoval instituce státu a nadále to pokračuje. Ten seznam je nekonečný, to není jen profláknuté Čapí hnízdo. On ukradl v podstatě všechny svoje firmy, ty metody jsou jak z Kmotra. Na majitele Kosteleckých uzenin poslal kontrolu finančního úřadu a pak jim dal nabídku, kterou nemohli odmítnout. Vzpurnému farmáři Radovi zlikvidoval Roundapem 300 hektarů pšenice měsíc před sklizní. Nebo havárie na Bečvě, kdy si koupil úplně všechny, Inspekce životního prostředí nechala zlikvidovat odebrané vzorky a na závěr soud vydal skandální rozsudek, podle kterého voda teče do kopce. Nebo případ s fiktivní reklamou za 300 mega, kdo se někdy mihl kolem účetnictví, může si hlavu ukroutit. Takovéto šméčko neprojde v této zemi nikomu, to je naprosto devastující. A těch příkladů je milion, nemám sílu to dál vypisovat, celý jeho život jsou jen krádeže, loupeže, podvody a navíc spousta hodně podivných úmrtí... Je to suverénně největší zmetek v našich novodobých dějinách...
Asatin
@Uživatel_5734171 Je to neuveritelne a jak je mozne ze ho muzou lide jeste volit.Ta tupost lidi je neskutecna.Jsem zvedav, jak se to projevi na preferencich ANO.Toto je sance pro milion lidi na letne.On nesmi vyhrat.
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
Přesně takhle vypadá nepřátelské převzetí státu. V demokratické zemi rozhoduje soud a NIKDO JINÝ. Tady rozhodlo ministerstvo vnitra, které to zdůvodnilo naprosto komicky. Prý hrozí, že by někdy v budoucnu mohl Babiš vyhrát a pak by mohl žádat odškodnění, takže oni se rozhodli, že nebudou nic riskovat, doslova napsali, že je to "plně v souladu s naší snahou chránit finanční zájmy Slovenska a zabránit zbytečnému plýtvání veřejnými financemi." To je hláška jak z nějaké parodie typu Žhavé výstřely... Jinými slovy Šutaj Eštók splnil zadání šéfa Fica, aby pomohl kamarádovi...
P.S. A pro intelektuálně nesmělé dodávám, že kdyby rozhodl soud, neřeknu ani popel...Soudy jsou i na Slovensku ještě nezávislé, na rozdíl od prokuratury a Policie...
pinkkk
@Uživatel_5734171 Nezávislý soud, mě vomejou!
lug70
Pomiňme Bureše, jestli byl vědomý agent či ne, ale je pravdou, že prakticky všichni lidi aktivní v politice, úřadech atd a kór v zahraničním obchodu, sportu, kteří jezdili i na západ, byli pod dohledem StB, která si o nich vedla svazky aniž by o tom dotčení vůbec věděli. Byla tu však i sorta kom. šmejdů a vědomých aktivních agentů StB před rokem 1968, kteří tehdy vycítili možnou změnu poměrů a že by mohli mít šanci se chopit moci ve státě, jinými slovy chtěli naši zemi už tehdy zaprodat západu. To byli ti pozdější slavní disidenti okolo Havla. K jejich smůle, ale stará komunistická garda si moc vzít nenechala a se zrádci chtivých moci pěkně zatočila. Takže z aktivních spolupracovníků StB se po potlačení kontrarevoluce najednou staly nepřátelské osoby. Však taky agent StB Havel s krycím jménem "Profous" a jeho komplici po roce 1989 svoje svazky StB z před roku 1968 nechali radši skartovat aby to na ně později někdo nevytáhl. Za ministra vnitra Sachra jely skartovačky od rána do večera. Nechali jen svazky, kde už Havel a spol byli vedeni pod značkou NO, nepřátelské osoby aby se naivním lidem s tím mohli chlubit, jak za těch zlých komunistů byli pronásledováni.
Miroslav Rys
@lug70 Ty jsi zaprodaný své nekonečné tuposti. Navíc lžeš jako ta burešovská opice. Tebe bych na Západě ukazoval v kleci jako echt českého hňupa 😃😃
reproman
@lug70 Tebe praštit trubkou přes tlamu, hovado.
lug70
@reproman jó, když nejsou argumenty, nastupují nálepky, nadávky i výhrůžky, v lepším případě narážky na nějakou chybu v pravopisu. Jak řekl klasik "Inteligentní člověk napadne názor a snaží se oponentovi ho vyvrátit. Blbec se nějakými argumenty nezdržuje a přímo napadá člověka, který názor vyslovil.
Zdeněk Rezek
HA HA HA.......
Právo se bojí neúnosných a nepřiměřených nákladů.
Právo je Fico, Fico je právo.
I když je mi zrovna krásně, u ohně a v barvách podzimu, mráz mi na vteřinu připomněl, že přichází z Východu. Tentokrát to z Moskvy vzal přes Blavu.....
Je skvělé datum 1.1.1993.......
👎
Richard Šebesta
U mne je Bureš agent a vše ostatní je boj právníků o many. Slováci uzavřeli smír protože kdyby se pak Bureš odvolal a náhodou vyhrál museli by mu platit. Každý si může věřit čemu chce fakta jsou ta,že Bureš podepsal v Bratislavě v listopadu 1982 vázací akt a hotovo. Soudruh Skála mimochodem stále věří,že v Katyni vraždili Němci ! Ono někdo může věřit třeba ve vítězství KOMUNISMU proč ne navzdory faktům. Asi tak !
Miroslav Legutko
Peníze jsou pro slováky důležitější než nalezení pravdy.
Richard Šebesta
@Miroslav Legutko 100 % pravda.