Zpětné zrcátko

Zpět na článek

Vladimír Mertlík: Řítíme se do řiti, jako by se nechumelilo! Anebo se chumelí?

14 komentářů

kosmos kosmos
Klus má tolik rozumu asi jako místní dezoláti 🤣👍
Radfie Raddie
Mrtvý terorista, dobrý terorista.
Uživatel_5676142
Pan Mikulecký je jeden z mála , kdo mluví otevřeně pravdu o konfliktu v Izraeli, pan Mertlík výstižně glosuje , s nadhledem , časovým odstupem
a především znalostí historie , pro žlučovité občany čtoucí Zpětné zrcátko ,
jedna rada .... přesuňte se do diskusí na PL ... hezký večer , děkuji .....
Richard Šebesta
@Saša Krach To je někdy dobrá volba, souhlas.
Saša Krach
Já pana Mertlíka nečtu.
Připomíná mně mého souseda. Čim je starší tím je více agresivní. Taková dědkovská zloba...
Nečtu a mám klid.
Asatin
Diky,bylo to popsano presne.S estebakem se tam urcite dostanem.
jerryx
No jo , ještě včera byl zpěvák Klus s váma, teď je proti vám. Ale na něm houby záleží, horší je že podobné protiizraelské názory mají v OSN a v mezinárodním soudním dvoře v Haagu. To, že za Ukrajinu bojují i vojáci s nacistickými symboly, bude asi pravda, ale nic moc to ve válce neznamená. Rusko by na Ukrajinu zaútočilo pod jakoukoliv záminkou. Fico sice velebí Husáka, ale Tisa odsuzuje. Zatímco na Ukrajině jsou sochy antisemitských primitivů Bandery a Šucheviče, pokud vím , Tiso na Slovensku sochy nemá. Takových nepřesností je u pana Mertlíka víc a jeho přesvědčení, že každý , komu se nelíbí Brusel nebo Fialova vláda, je kolaborant s Ruskem, za pozornost už nestojí.
jerryx
@Miroslav Rys Asi jste vážně nemocný člověk, myslím, že už ani neučíte a je to s vámi horší, než jsem si myslel. Tady nejde o mě, já jsem za svá léta praxe zvyklý na leccos , ale jiným tu kazíte diskusi.
Saša Krach
@kosmos kosmos Nebuď na sebe tak přísný...
Miroslav Rys
@jerryx Tys tam byl, jelito, že víš, kde co je? Ty ani nevíš, co je v tvé kebuli. Řeknu ti to: zahnívající prejt impotentního a nemohoucího dědka. To tam je. Nepřál bych si být patologem, co tě jednou otevře. Bude smradu jako v Cařihradu. Prej: Mám drahé vzdělání. Když třikrát opakuješ ročník, leze to do peněz, je crois 😀😀
Miroslav Rys
@giorgio287 Gestapo by tě vytřepalo z tepláků, chrochral. Hádej, komu bych fandil, tobě nebo Herrn Kommissar, který by si pro tebe došel? Na tejden bych mu tě nechal, hovadoide. Pak by tě přešly ty blbé chrochty, chrochtal 👾😏
Jozef Kolek
mertlikuuuuu!, klameš až sa ti z huby pariiiii!
giorgio287
Teda Mertlík, vy jste si spletl dobu. Když se vám stýská po gestapu, dejte se k fašistické cenzorské jednotce soudruha Foltýna. Tam vám bude teprve dobře. A třeba vám Rakušan ve Strakově zřídí i mučírnu....
Miloš Hora
Pomalu si zvykejte, šmokové, bude hůř.