Zprávy

Zpět na článek

Soud zprostil soudkyni, která měla podvádět při testování na covid. Nehrozí jí ani kárné řízení

7 komentářů

Pavel Nyklíček
Covid byla dobře vylhaná doba!
Doba zasévaní strachu a vláda v té době prostě padla, protože ji udolal jeden bacil.
Už nepomohlo ani známé babišovo prohlášení, že za covidu zachránil tisice mrtvých... 👌
Vláda tehdá padla. Chaot Babiš dodnes neudrží myšlenku a to není dobrá vizitka pro budoucnost.
Dříve byl chaot a dnes je starý chaot. Nic nového neočekávejme. Prostě jiný nebude. Sedí doma sám, rodinu nemaje a na nočním stolku prášky na tlak...🫤
Musí to být smutné....
tempter
@lug70 Prostě bydlíš na špatné adrese. Přesuň se na východ, užiješ si nastupující totality v přímém přenosu a ještě trošku dál na východ si pod ruskou vlajkou můžeš i zastřílet, jen dávej bacha, terče budou palbu opětovat...
Jan Kašík
Asi bych ti přál totalitu doopravdy zažít , abys věděl o čem píšeš 😉
Pavel Nyklíček
@lug70
Každopádně se Slovensko začíná odlišovat a vzdalovat. Nám i EU.
Začíná být jiné a I Fico sám je jiný.
Ta vnitřní zloba ho oslabuje a není zdršv. Vlastně nikdy už nebude.
Měl těžký.covid s následky, měl infarkt, má sníženou hybnost a dutina břišní je zdevastována.
Příjem potravy, vylučování a hlavně střevní narušená imunita nedává dobrou diagnózu do budoucna.
Změna počasí, rozdílné teploty, dieta atd, to vše hraje roli a lidé s tímto poškozením nebývají příliš pozitivní v pohledu na svět.
Navíc je to jeho poslední volební obdobi, ve kterém bude muset zvednou daně , protože slovenský rozpočet funguje na principu jiném než ten náš, který lze kdykoliv dofouknou....
Fico zvedne daně, lid zvedne vidle a Fico bude následovat Mačiara.
tempter
@lug70 Já jsem u nás spokojený, ty tu pořád brečí, ufňukánku. Chtěl jsem tě jen trošku popostrčit, abys ještě kousek toho štěstí v životě zažil...
lug70
@tempter totalitu si v plné parádě užívám tady, tak na co bych se stěhoval východ. Tolik povinností, zákazů, omezení, nařízení pod hrozbou drastických pokut i trestního stíhání, to tu v minulosti nikdy nebylo. Já jsem si zastřílel v 89 na vojně dosyta, ale zdá se, že tobě to chybí, udatný gaučový bojovníku za zkorumpovanou Ukrajinu. Můžeš se předvést přímo na ukrajinském bojišti, hrdino klávesnice. Dnes už tě za boj v cizí armádě na Ukrajině proti Rusku nikdo stíhat nebude. Máš to povoleno přímo výnosem prezidenta.
lug70
Na Slovensku ve velké vyšetřují všechny odpovědné za nezákonné covidové restrikce a zločinný nátlak a vydírání lidi aby se jim podvolili. A u nás ticho po pěšině, přitom Slovensko je náš soused. Místo toho je v médiích furt omíláno, jaký je ten Fico nedemokratický zmetek, že volá po jednání o míru na Ukrajině a že slovenský europoslanec Blaha si drze dovolil podívat se do Moskvy.