Život a styl
Přihlásit pro přidání komentáře
panna
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
hanbus
no nevim jestli by mel tohle zakon povolovat,ale asi by to nemel ani zakazovat,, rekl bych ze kazdyho vec kdyz chtej spolu sukat at si zasukaj,myslim ze v tomhle smeru nejde o rozmnozovani - nebral bych to jako kriminalni cin,to je hloupost, spis je to dosti perverzni az nechutny,teda pro me.
mikey
Nechápu, jak se někdo může vůbec zamýšlet nad tím, jestli toto povede ke zkáze či nikoli. Ano, mám rád sex, dokonce se i dívám na porno, ale představa sexu s někým z rodiny je mi odporná. Tady jsou jasně vidět výhody zastupitelské demokracie, nelze, aby se schválil takový nesmysl, jako ten, o němž teď hlasují Švýcaři. Až mi zase někdo bude věšet "bulíky na nos" a tvrdit jak je přímá demokracie skvělá, (schvalování všeho formou referend), tak opáčím, že je to velmi nebezpečný precedens. Kdyby to přece jen někoho zajímalo, tak Švýcarsko je zemí, kde ženy smí volit, až od r.1975, takže bych je (Švýcary) až za takový vzor demokracie nwpovažoval.
nepovažoval.No uvidíme, snad ten nesmysl neprojde.
ja si nemyslim, ze by zas az tak touzili po incestnich vztazich, ze by to schvalili, ale hlavne mi TO porad pripada lidstejsi, kdyz si o TO nenasilne zahlasujou, nez kdyz banda pedofilu KRYTA cirkvi zneuziva male deti. neco jako ted u nas, kdyz si socani s bolsany "odhlasovali" dozivotni imunitu. o tom by meli prave rozhodnout lidi. a ne kapri, ze. a radsi dam prachy na referendum (a to jsem taky nebyl jeho velky zastance, teda u nas), nez na drobilo-langerove miliardove fondy napriklad.
Zajímavostí je, že na spolkové úrovni bylo volební a hlasovací právo pro švýcarské ženy ustaveno až v únoru roku 1971. Předtím volili a hlasovali pouze muži starší 20 let, v 19. století ale jenom pokud byli schopni vojenské služby.
Na kantonální úrovni to trvalo zrovnoprávnění žen ještě déle. V roce 1990 bylo hlasovací právo pro ženy zavedeno i v Appenzellu Innerrhodenu a to i přes odpor voličů (mužů) rozhodnutím nejvyššího soudu.
Na kantonální úrovni to trvalo zrovnoprávnění žen ještě déle. V roce 1990 bylo hlasovací právo pro ženy zavedeno i v Appenzellu Innerrhodenu a to i přes odpor voličů (mužů) rozhodnutím nejvyššího soudu.
rumenka.obecna
O žádný děti v tomhle případě nejde. Ještě bych k tomu dodala právo bezplatného potratu v případě potřeby, ať se církevní hodnostáři taky trochu potrápí. nebo v lepším případě, rovnou složí funkci
klarap
nezapomněl tady někdo na genetická rizika případných potomků??,
Taky mě to udivuje. Kromě etické roviny je tady ta důležitější. Nedochází tím k poškozování genetické výbavy? Nebo je to jen fáma? Může to někdo odborně vysvětlit?