Reprezentační útočník Jakub Flek otáčí duel s Dány ve prospěch Česka Zdroj: ČTK / Šimánek Vít

Český útočník Ondřej Palát v zápase proti Dánsku
Dánští hokejisté oslavují gól z přesilové hry proti Čechům
Čeští hokejisté se radují z gólu obránce Jana Rutty (vpravo)
Český obránce Jan Rutta (vpravo) slaví vyrovnávací gól se spoluhráči
9
Fotogalerie

Česko vs. Dánsko 7:4: Českým hráčům se povedla poslední třetina a rychlé góly za sebou

Po prohře se Švýcary v nájezdech si bude národní tým chtít spravit chuť. Dánsko je ale velmi houževnatý protivník a rozhodně by ho svěřenci Radima Rulíka neměli podcenit. Seveřané zatím vyhráli vysoko 5:1 nad Rakouskem, stejným skóre ale prohráli s Kanadou a z utkání s Norskem vyšli dokonce bez vstřeleného gólu. V rámci boje o udržení, tak chtějí alespoň o bod oloupit právě Čechy. Čtvrtý zápas české hokejové reprezentace na MS glosují živě Martin Bartkovský a Jan Studnička.

Online přenos

Jan Studnička
15. května 2024 · 18:43

Tyhle poslední minuty musí být pro prohrávající tým naprosté utrpení. Musíte pořád hrát pořádně, protože se to snažíte zabalit s co nejemnší ostudou, ale celou dobu se modíte, aby už byl konec. Takhle nějak vnímám každé naše předsednictví v EU.

Reflex
Reflex

Tomášek po krásné přihrávce bohužel nedal svůj další dnešní gól.

Reflex
Reflex
15. května 2024 · 18:44

Další gól mohl přidat i Kundrátek. Jeho střelu Dichow vyrazil.

Reflex
Reflex
15. května 2024 · 18:45

Konec zápasu. Česko poráží Dánsko 7:4.

Finální skóre 7:4 pro nás. Dynamický zápas a divoká poslední třetina, skutečná lahůdka pro hokejového fandu. Snad jste si užili zápas stejně jako my a snad zase u nějakého přítího online přenosu, přátelé!

Reflex
Reflex
15. května 2024 · 18:47

Nejlepším hráčem českého týmu vyhlášen Ondřel Palát. Zaslouženě!

Reflex
Reflex
15. května 2024 · 18:49

Dozněla vítězná hymna a tímto se i my loučíme. Byli jste jako tradičně skvělé publikum. Přejeme klidný zbytek večera a těšíme se na viděnou u dalších zápasů českého týmu.